Coachowisko - Norman Benett Group szkolenia, coaching i mentoring

Coachowisko

W tym roku Coachowisko odnotowuje olbrzymią frekwencje.

Na wykładzie Macieja Bennewicza na Coachowisku są tłumy. Zobacz sam.

Coaochowisko to idealne miejsce gdzie możesz poznać filozofię coachingu różnych szkół coachingowych, możesz posłuchać wykładów lub skorzystać z sesji coachingowej.

Coachowisko to również warsztaty coachingowe, panele dyskusyjne oraz stoiska z różnymi szkołami coachingu.

Oczywiście byliśmy tam również i my. Norman Benett Grupu z naszą ofertą kursów coachingowy, gier coachingowych i książek coachingowych.

Wszystkie kursy coachingu są prowadzone w oparciu o kodeks etyczny EMCC European Mentoring and Coaching Council. W każdym z nas drzemie potencjał – wystarczy go tylko odkryć! Do tej właśnie zasady odwołują się nasi eksperci, tworząc projekty coachingowe. Oferujemy wiele rozwiązań coachingowych dopasowanych indywidualnie do preferencji, poziomu kompetencji coachowanej osoby oraz planowanego efektu spotkań: Mentoring, Coaching grupowy; Coaching partnerski; Life coaching dla klientów biznesowych i indywidualnych, Coaching on Job.

Kursy coachingu prowadzone są metodą interaktywnego warsztatu z wykorzystaniem narzędzi i technik coachingowych. Każda partia materiału szkoleniowego jest praktycznie ćwiczona przez uczestników, aż do uzyskania biegłości i pełnego zrozumienia zagadnień. Uczestnicy otrzymują na kursach coachingowych zestaw narzędzi i technik coachingowych oraz sprawdzone algorytmy postępowania w określonych sytuacjach coachingowych. Są szkoleni w zakresie samodzielnego budowania narzędzi coachingowych i skutecznego kreowania rozwiązań w sytuacjach nietypowych.

Coachiwisko to również konkursy. Zapraszamy na tą samą imprezę już za rok.

Related Posts

Leave a Reply!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »