Nowi Coachowie - Norman Benett Group szkolenia, coaching i mentoring

Nowi Coachowie

Nowi Coachowie z europejskim certyfikatem jakości EQA EMCC zaskoczyli mnie dziś na spotkaniu BNI.

Iwona Szybka, w imieniu swoich kolegów i koleżanek coachów, którzy ukończyli  w piątek 15 kwietnia, 26 edycję kursu coachingowego Coach Praktyk Biznesu European Quality Award w European Mentoring wręczyła mi kwiaty na spotkaniu BNI, składając podziękowania dla całego zespołu Norman Benett.

Na początku zaniemówiłem ale szybko się pozbierałem. Jak by powiedziała Temple Grandin to ten moment kiedy wzrasta poziom adrenaliny i kortyzolu poprzez zaskoczenie i niepokój jaki wywołał we mnie niesamowity bukiet kwiatów podczas dzisiejszego spotkania BNI. Bardzo wam dziękuję w imieniu Macieja, Kaliny, Pawła, Agnieszki, Magdy i wszystkich innych ważnych osób w firmie Norman Benett dzięki którym mogliśmy odbyć podróż bohatera – być może jedną z najważniejszych – w głąb siebie. Dziękuję

Jedyny polski kurs z europejskim certyfikatem jakości EQA EMCC na poziomie practitioner.

Po ukończeniu kursu coachingowego podsumowanego egzaminem certyfikacyjnym uczestnik będzie wykazywał się praktycznymi umiejętnościami w zakresie zawodu coacha, a tym samym będzie gotów do podjęcia samodzielnej praktyki coachingowej.

Twórzmy Świat do którego inni zechcą przynależeć

Related Posts

Leave a Reply!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »