Business Consulting - Norman Benett Group szkolenia, coaching i mentoring

Business Consulting

Business Consulting Search & Selection.

Business Consulting to doradztwo personalne z gwarancją jakości.

Jesteśmy niezależną firmą świadczącą nieprzerwanie od 1999 roku usługi z zakresu doradztwa personalnego. Wsłuchiwanie się w potrzeby naszych Klientów pozwala nam zmniejszyć ryzyko niedopasowania pracownika do absolutnego minimum. Poszukujemy właściwych osób na dane stanowisko i udzielamy gwarancji na każdego wyselekcjonowanego przez nas Kandydata. Proces rekrutacji przebiega dyskretnie, z dbałością o komfort Pracodawców i Kandydatów.

Business Consulting to dotarcie do wybitnych specjalistów.

Specjalizujemy się w trudnych projektach. Rozległa sieć kontaktów, a także budowane przez lata zaufanie wśród wielu Kandydatów i Klientów, pozwala nam swobodnie poruszać się po rynku i docierać nawet do często niewidocznych profesjonalistów. Prowadzimy kompleksowe rekrutacje na stanowiska średniego i wyższego szczebla kadry menedżerskiej, wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz pracowników administracyjnych z różnych sektorów rynku.

Business Consulting to polskie i międzynarodowe projekty.

Jesteśmy firmą lokalną, ale w zarządzaniu Human Resources wspieramy zarówno polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorców. Od wielu lat jesteśmy jedynym w Polsce partnerem międzynarodowej sieci Cornerstone International Group. To wiodąca organizacja w dziedzinie doradztwa personalnego, co daje nam możliwość rozszerzenia naszej działalności z udziałem partnerów w 70 biurach na 6 kontynentach.

Recent Projects

Translate »