Robert Łężak - Norman Benett coaching, mentoring i szkolenia

Robert Łężak

Prezes EMCC Poland, Coach EMCC z Akredytacją Indywidualną na poziomie Practitioner. Trener, asesor i menedżer z 20 letnim doświadczeniem, współwłaściciel firmy Norman Benett. Robert Łężak uczy zawodu coacha w Norman Benett Academy na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego i Szkole Głównej Handlowej. 

Jest Akredytowanym Mentorem, Coachem i Asesorem EMCC z akredytacją EIA na poziomie Practitioner. Jest trenerem i menedżerem z 20 letnim doświadczeniem. Na codzień uczy zawodu Coacha w Norman Benett Academy. Wykłada na studiach podyplomowych z coachingu w Akademii Leona Koźmińskiego i Szkole Głównej Handlowej. Od marca 2019 pełni funkcję prezesa EMCC European Mentoring and Coaching Council Poland. Pracuje głównie z Menedżerami wysokiego szczebla w Executive Coachingu łącząc narzędzia coachingowe z mentoringiem.

Prowadzi facylitacje i superwizje grupowe dla Menedżerów, Coachów i Trenerów. Moim celem jest wsparcie zmiany osobistej i lepsze wykorzystanie zasobów menedżera.  Ważne by pracować w zgodzie z oczekiwaniami pracodawcy i w sposób najbardziej efektywny z punktu widzenia stawianych celów. Obecnie jestem współwłaścicielem firmy Norman Benett i właścicielem firmy Coaching Travel.

W prowadzonych przez siebie projektach łączę elementy świadomej aktywności poznawczej poprzez doświadczanie, przeżywanie, eksperymentowanie i praktykę zręcznych metod jako cel w rozwoju osobistym i duchowym oraz spójności wewnętrznej. Uczestnicy projektów osiągając swoje cele otrzymują efekt w postaci lepszego zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości, harmonii społecznej oraz wyostrzonej optyki intuicyjnej a co za tym idzie osiągania lepszych wyników osobistych i biznesowych.

Więcej dowiesz się na http://robertlezak.pl/ 

Robert Łężak ukończył kursy:

 

Co mówią Klienci?

 • Po przeprowadzce do innego kraju i urodzeniu dziecka, przez bardzo długi czas nie mogłam się odnaleść w nowej sytuacji. Całe moje życie zmieniło się o 180 stopni. Robert dał mi mnóstwo energii, której wtedy tak bardzo potrzebowałam. Sesje z nim były jednymi z tych doświadczeń, które zapamiętuje się na całe życie, które dają ogromną siłę by ruszyć z miejsca i zmienić wszystko to, czego się pragnie. Jestem bardzo zaskoczona efektami, które udało mi się osiągnąć, dzięki współpracy z Robertem, a jeszcze bardziej tym, jak szybko je osiągnęłam. Ponieważ miałam już pewne doświadczenia w pracy z coachem i psychologiem, mogę z całą pewnością stwierdzić, że Robert jest profesjonalistą w 100 procentach i ma wyjątkową umiejętność nawiązywania porozumienia z klientem coachingu, co niestety, nie udaje się każdemu trenerowi. Ponadto Robert nauczył mnie bardzo ciekawych technik, które będę mogła samodzielnie wykorzystać w rozwiązywaniu codziennych problemów.

  Sylwia Reichel , Praca w Norwegii
 • Szanowni Państwo

  Pragnę wyrazić słowa najwyższego uznania dla Norman Benett Academy oraz podziękować za to, że zajęcia podczas szkolenia Coach Praktyk Biznesu były na najwyższym poziomie i dostarczyły mi wielu ciekawych, nowych inspiracji. Prowadzący zajęcia: Robert Łężak oraz Kalina Grela-Łężak to profesjonaliści najwyższej klasy. Nasze zajęcia były zawsze niezwykle kompetentnie przygotowane i poprowadzone. Obu coachów cechuje duży entuzjazm i zaangażowanie w to, co robią. Zawsze świetnie przygotowani, przyjaźnie nastawieni do grupy i bardzo bardzo skuteczni. Wszyscy dydaktycy powinni uczyć się od Roberta, Kaliny, Marcina, jak przygotować studentów do egzaminu i jak potem go przeprowadzić, aby zdający mieli okazję jeszcze się uczyć oraz poczuć satysfakcję i stać się prawdziwym podmiotem nauczania.

  Anna Czarlińska-Wężyk , Koordynator Regionalny Edukacji Globalnej
 • Udział w szkoleniu Coach Praktyk wzbogacił nie tylko mój warsztat pracy, ale również mnie samą. Pobudził do refleksji i samodoskonalenia. Był wielką przyjemnością i zapoczątkował nowy rozdział w moim życiu. Dopiero to szkolenie przygotowało mnie do pracy coacha. Czuję się gotowa do prowadzenia coachingu. Oprócz narzędzi otrzymałam wiarę we własne możliwości. Jako osoba prowadząca szkolenia z przyjemnością obserwowałam prowadzących i ich warsztat pracy. To jest mistrzostwo. Cieszę się, że mogłam doświadczyć udziału w tak profesjonalnym szkoleniu. Tworzymy świat do którego inni chcą przynależeć to hasło przewodnie Norman Benett Group. Cieszę się, że weszłam do tego świata i zachęcam innych.

  Dorota Dąbrowska , Koordynator Regionalny Edukacji Globalnej
 • Mistrzowie moi, Kalina i Robert, pokazali mi głęboki sens coachingu. Dzięki nim jestem gotów być coachem i pomagać innym wyzwalać w sobie siłę samostanowienia. Za sprawą Kaliny oraz Roberta umiem narysować swoją przyszłość, a mapa mojego życia osobistego i zawodowego, z odręcznego szkicu, stała się barwną przestrzenią o wielu znaczących wymiarach. To symfonia coachingu.

  Piotr Januszek , Koordynator Regionalny Edukacji Globalnej

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.