10 edycja kursu coachingu online

🏆 SERDECZNE GRATULACJE 🏆

10 edycja akredytowanego kursu coachingu online

W poniedziałek 25 lipca 2022 zakończyła się 10 edycja Akredytowanego Kursu Coachingu ONLINE z EQA EMCC na poziomie FOUNDATION. Kurs trwał 6 tygodni i wzięło w nim udział 6 osób.
Całość prowadzona była w formule 👬 ZRÓBMY TO RAZEM ❤️ czyli przez całe 6 tygodni prowadzący Robert Łężak Akredytowany Coach towarzyszył uczestnikom odpowiadając na ich pytania, zadania, ćwiczenia. Dodatkowo co tydzień podczas 6 superwizji uczestnicy zadawali dodatkowe pytania a prowadzący pytał o przeprowadzone w parach sesje coachingowe z użyciem naszych technik coachingowych. Cały kurs prowadzony jest więc na specjalnie przygotowanej platformie na której znajduje się prawie 40 filmów, quizów, zabaw i zadań podanych w bardzo ciekawej formie.

🏆 Gratulujemy zatem wszystkim uczestnikom ukończenia 1 poziomu Coaching Foundation:

– Barbara Kłosin
– Agnieszka Szymaniak
– Alina Landowska
– Anna Sermet
– Wioletta Walravens
– Witold Nietopiel
NASTĘPNA 11 EDYCJA ONLINE JUŻ – 3 października 2022 – ZAPRASZAMY

Kurs coachingu

Nasz kurs coachingowy jako pierwszy w Europie wschodniej ponad 13 lat temu otrzymał międzynarodowe wyróżnienie EQA na poziomie Practitioner. Firmy, które również posiadają ten certyfikat są uznane za spełniające wysokie standardy zawodu. Organizacje zarówno mentoringowe, szkoleniowe i coachingowe mogą ubiegać się by ich programy miały przyznany certyfikat jakości. Ponadto, nasz kurs COACH PRAKTYK BIZNESU odznacza się właśnie takim europejskim certyfikatem na poziomie Practitioner. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy doceniani i wyróżniani. Od ponad 7 lat uczymy zawodu coacha w znanych uczelniach w Polsce takich jak ALK czy SGH w Warszawie. Prowadzimy tam zajęcia na studiach podyplomowych z coachingu.

O nas

Norman Benett Group tworzą specjaliści zarówno z zakresu psychologii pracy, coachingu i organizacji przedsiębiorstwa, którzy kształtowali procesy organizacyjne w wielu firmach na rynku polskim, m. in. w Ernst & Young – Polska, Polkomtel S.A., w Najwyższej Izbie Kontroli, Ministerstwie Obrony Narodowej, PZU S.A., PKO BP, Siemens Sp. z o.o. i w wielu innych. To oni stanowią największą wartość Norman Benett, wartość, która przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług.
Verified by MonsterInsights