robert

08 września 2015

Brak komentarzy

Home kategoria 1

Coach Praktyk Biznesu 25 edycja

Coach Praktyk Biznesu 25 edycja

Rozpoczął się już kurs Coach Praktyk Biznesu 25 edycja. Jest to nasz podstawowy kurs coachingowy na poziomie PRACTITIONER, który trwa 16 dni (270 godzin).

 

Kurs ten rekomendujemy wszystkim tym osobom, które interesują się coachingiem. Przede wszystkim dedykujemy go menadżerom, samodzielnym specjalistom pracującym przy zarządzaniu zasobami ludzkimi, osobom pracującym w dziale HR oraz w dziale szkoleń rekrutacji i sprzedaży. Również freelancerzy pracujący w doradztwie, rozwoju osobistym i szkoleniach mogą skorzystać z tego kursu. A także jest to doskonała propozycja dla studentów zainteresowanych przyszłą karierą zawodową i rozwojem osobistym.

 

Uczestnik po ukończeniu kursu podsumowanego egzaminem certyfikacyjnym będzie posiadał praktyczne umiejętności z zakresu zawodu coacha. Oznacza to, iż będzie on odpowiednio przygotowany do wykonywania tego zawodu i do podjęcia samodzielnej praktyki coachingowej. Jest to również doskonała opcja dla osób, które zawodowo zajmują się treningiem, szkoleniami, a także zarządzaniem. Na naszym kursie zyskają usystematyzowany materiał oraz wzmocnią umiejętności służące do prowadzenia własnych szkoleń. Poszczególne techniki i ćwiczenia można wykorzystać do rozwijania potencjału osobistego, jak również wspierania rozwoju swoich współpracowników, personelu zarządzającego w firmie i klientów zewnętrznych.

 

Coach Praktyk Biznesu 25 edycja

 

W związku z tym w piątek 14 osób rozpoczęło nasz 16-dniowy kurs coachingowy. Otrzymają oni po nim nowy zawód Coacha z europejską certyfikacją EMCC European Mentoring and Coaching Council.
To jedyny polski kurs z europejskim certyfikatem jakości EQA European Quality Award.

 

Kurs prowadzą: Kalina Grela, Paweł Kaczmarczyk, Maciej Bennewicz i Robert Łężak

0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights