Coaching i mentoring w pracy menadżera - Norman Benett coaching, mentoring i szkolenia
Cart

No products in the cart.

Coaching i mentoring w pracy menadżera

Coaching i mentoring w pracy Menadżera

W piątek 6 listopada zakończył się 2 dniowy warsztat Coaching i mentoring w praktyce menadżera prowadzony przez 2 trenerów Norman Benett Group: Annę Macidłowską i Pawła Kaczmarczyka.

Celem głównym szkolenia Coaching i Mentoring w pracy Menadżera było wzbogacenie warsztatu menadżerskiego uczestników o podejście coachingowe i mentoringowe.

coaching i mentoring w praktyce menedżera

W trakcie warsztatu uczestnicy dowiedzieli się m.in. czym jest coaching, a czym mentoring, jakie są kluczowe umiejętności coachingowe i mentoringowe oraz kiedy warto z nich korzystać.

Uczestnicy zdobyli  umiejętność wymiarowania celów zadawania pytań i coachingowego udzielania informacji zwrotnej.

Prezentowany projekt Coaching i Mentoring w pracy Menedżera kładzie nacisk na wzmocnienie i wypracowanie umiejętności menedżerskich. W trakcie szkolenia trenerzy zadbają również o pole do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy uczestnikami. Warsztaty będą opierały się na praktycznym wymiarze niniejszej tematyki. Będziemy pracować na konkretnych sytuacjach, które są ważne, problemowe czy też wymagają sprecyzowania lub wzmocnienia zakresu kompetencji menedżerów. Tym samym zatem, będziemy przekładać wiedzę z niniejszych zakresów na praktyczne umiejętności, które uczestnicy powinni wynieść ze szkoleń, aby wzmocnić swoją efektywność zawodową.

coaching i mentoring w pracy menedżera

Zajęcia Coaching i mentoring w pracy menadżera były prowadzone metodami warsztatowymi – tzn. zastosowaliśmy różnego rodzaju zaprojektowane przez nas gry, case-study, zadania grupowe i indywidualne. Odwoływaliśmy się do doświadczeń i specyfiki rzeczywistych sytuacji zawodowych uczestników i zaproponowaliśmy różnego rodzaju ćwiczenia służące autodiagnozie i zwiększeniu własnej efektywności.

Zapraszamy na podobne zajęcia już w pierwszym kwartale przyszłego roku. Konkretna data już niedługo pojawi się w naszym kalendarzu.

Related Posts

Leave a Reply!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »