robert

04 stycznia 2016

Brak komentarzy

Home kategoria 5

Coaching na Maderze już w marcu

Coaching na Maderze już w marcu

Coaching na Maderze już w marcu 8-15.2016

Madera z Maciejem Bennewiczem 2016

PROGRAM  LICENCYJNY SESJE NA WYSPACH SZCZĘŚLIWYCH

Norman Benett Academy to nowoczesna forma szkolenia w zawodach trenera biznesowego i coacha. Rozwijając nasze wieloletnie doświadczenie proponujemy polskie podejście do kształcenia coachów i trenerów biznesu oparte na międzynarodowych standardach szkoleniowych oraz certyfikacie EQA EMCC [European Quality Award Euroean Mentoring & Coaching Council]. Jeśli dotychczasowe nasze programy szkoleniowe w zawodzie coacha oparte były na doświadczeniach biznesowych w międzynarodowych organizacjach oraz dotyczyły dylematów i potrzeb polskich menedżerów, to coachingtravel jest jeszcze bardziej unikalnym i wyspecjalizowanym przedsięwzięciem.

Gdy połączysz wyprawę w nieznane po unikalnych miejscach z coachingiem powstaje coachingtravel. Czym różni się wyprawa coachingowa od klasycznej wycieczki? W klasycznej wycieczce większość elementów jest ściśle zaplanowanych i zazwyczaj nie wydarza się lub nie powinno wydarzyć nic nieprzewidzianego. Natomiast w wyprawie coachingowej rzecz ma się zupełnie inaczej. Przede wszystkim nietypowa sytuacja podroży, wyprawy, wyjścia poza strefę komfortu jest celem samym w sobie. Droga, bycie w podróży, wyprawa jest tym, co stanowi prawdziwą wartość dla podróżnika, coacha, pasjonata. Owszem, podróż jest zaplanowana, podobnie jak ciekawe i inspirujące miejsca do zwiedzania. Zaplanowane są w szczegółach ćwiczenia i rozmowy coachingowe i nawet komfortowe zakwaterowanie, lecz niezaplanowane sytuacje i przygody są również mile widziane, podobnie jak zmiany planów i wyzwania natury logistycznej, psychologicznej, przyrodniczej – one bowiem zapraszają nas do nowych odkryć, do wychodzenia ze strefy komfortu. Innymi słowy adaptacja jest kluczem do sukcesu.

Co więcej..

Jednak najistotniejszym celem, oprócz doświadczania podróży w kontakcie z malowniczą przyrodą, jest nabywanie umiejętności i kompetencji coachingowych. Droga jest metaforą zmiany. Zmiana to zaproszenie do wyjścia ze strefy komfortu po to, by dokonać oceny stanu obecnego, ustalić cele rozwojowe i spodziewane efekty i wreszcie podjąć modyfikacje we własnym stylu działania. Droga staje się również zaproszeniem do budowy kompleksowej strategii prowadzącej do sukcesu.  W coachingtravel zastosowaliśmy jeden z najnowocześniejszych modeli edukacyjnych i rozwojowych. To model kształcenia poprzez zabawę, w czasie aktywnego, ekscytującego podróżowania, w czasie osobistego coachingu w grupie, jako proces poznawania siebie samego, przy jednoczesnym poznawaniu narzędzi coachingowych. Poznasz bowiem gry coachingowe, kołczoGRY, dzięki którym zmiana, rozwój, coaching, procesy grupowe okażą się proste i łatwe w kierowaniu a osobiste odkrycia rozwojowe w zasięgu ręki. Gry coachingowe [kołczoGRY] pozwalają osiągnąć znakomite rezultaty w krótkim okresie czasu.

Po pierwsze w czasie procesu grupowego następuje zmiana osobista polegająca na odwołaniu się do najsilniejszych osobistych wartości i życiowej misji. Pojawia się głębokie rozumienie własnych i cudzych motywacji oraz praktyczne poznanie narzędzi coachingowych.
Zapraszamy menedżerów, coachów i trenerów, pasjonatów i podróżników, każdego, komu nieobce jest doświadczanie, zabawa, rozwój osobisty i zamiłowanie do podróży, oraz egzotycznych miejsc. Dlatego program dostosowany jest z jednej strony do celów i zadań stawianych wobec ludzi biznesu, lecz również do wszystkich osób ciekawych świata, rozmiłowanych w rozwoju osobistym i doświadczaniu. Będziemy poznawać techniki i narzędzia coachingowe w nowatorskiej formie kołczoGIER. Będziemy uczyć się zarządzania zmianą, uruchamiania ciekawości, osobistej spójności i wewnętrzej charyzmy coacha. W dodatku podróż może być również tylko i aż zabawą, dobrym wypoczynkiem, oddechem od codzienności. To Ty zdecydujesz jak wypełnisz podróż, do której cię zapraszamy!

DLACZEGO WYSYPY SZCZĘŚLIWE?

Wyspy Szczęśliwe [Makároi Nḗsoi ] to w mitologii greckiej miejsce w Hadesie pomiędzy światami, do którego trafiali ludzie uczciwi, dobrzy i spójni by zaznawać wiecznego spokoju i harmonii. Metaforycznie mówi się, że Wyspy Szczęśliwe to miejsce beztroskiego życia w równowadze, gdzie zaznaje się szczęścia i jednoczesnej zgody na otaczający świat, gdzie wygasa potrzeba pogoni za pozornymi oznakami sukcesu. Mieszkańcy tych mitycznych wysp doznawali oświecenia, dzięki któremu mogli czerpać pełnię radości bez uczucia zazdrości lub niespełnienia. W mitologii celtyckiej Wyspy Szczęśliwe to Avalon, miejsce, do którego udał się król Artur ranny i zmęczony poszukiwaniem największego skarbu chrześcijaństwa – świętego Graala.  Idea wysp, na których toczy się życie w zgodzie z naturą, w poczuciu wewnętrznej równowagi pojawia się w różnych kulturach i często bywała wątkiem literackim, jako symbol tęsknot ludzkości za naturalnym ładem i poczuciem sensu istnienia.

Coaching na Wyspach Szczęśliwych to książka Macieja Bennewicza. Są to relacje coachów z podróży po całym świecie, w czasie których uczestnicząc w tradycjach i rytuałach odległych kultur uczyli się odmiennych od polskiej koncepcji szczęścia. Czego możemy nauczyć się o szczęściu od innych społeczności? To pytanie stało się motywem przewodnim książki i jednocześnie projektu coaching travel. Maciej Bennewicz będzie jednym z trenerów – coachów prowadzących trening i kurs w czasie wyprawy.

Nocleg spędzimy w Hotelu 5***** Melia Madeira Mare Resort & Spa

Nowoczesny i stylowo urządzony, należy do znanej sieci hotelarskiej Sol Melia i oferuje najwyższą jakość usług.

Malowniczo położony, blisko stolicy wyspy Funchal, ma gustownie wyposażone wnętrza, wysokiej klasy restauracje i bary z tarasami, skąd rozciąga się piękny widok na ocean. Komfortowe pokoje utrzymane są w ciekawej kolorystyce i mają wszystkie możliwe wygody. Pełen relaks zapewnia ekskluzywne i bogato wyposażone centrum Malo Clinic Spa, z bogatą propozycją masaży, zabiegów relaksacyjnych i upiększających.

ZASADY KURSU coachingtravel – LICENCJA GIER COACHINGOWYCH, KOŁCZOGIER

Dla kogo?

Jeśli interesujesz się podróżami i rozwojem osobistym, coachingiem, lub jesteś coachem, trenerem lub menadżerem, jeśli z powodzeniem zdobyłeś certyfikat coacha lub studia podyplomowe, czytasz książki dotyczące motywowania, rozwoju, coachingu – ten kurs jest właśnie dla ciebie.

Jak?

Działamy w oparciu o najnowsze osiągnięcia psychologii zorientowanej na proces i pracy z systemem umysł/ ciało, a także podejścia niedualnego. Bazą będą dwie gry coachingowe, kołczoGRY autorstwa Macieja Bennewicza: kryZYSK, czyli 99 mil do portu oraz STO MAP DO CELU.  Pracujemy przez cały kurs z wykorzystaniem procesów uważności. Otoczenie, przyroda, zjawiskowe miejsca, przestrzeń, dynamicznie zmieniające się sytuacje oraz procesy grupowe będą zaproszeniem do odnajdywania inspiracji osobistych, skojarzeń i metafor. To, co inne osoby osiągają w wyniku długotrwałych procesów, Ty uzyskasz w ciągu jednej sesji. Co najważniejsze generując zmiany, które przyjdą błyskawicznie i trwale, dzięki wykorzystaniu technik pracy z grami coachingowym, kołczoGRAMI.

W pakiecie z LICENCJĄ SELF COACHING

Co się wydarzy?

Ośmiodniowa wyprawa na jedną z wysp szczęśliwych to też self coaching, czyli trening osobistej zmiany, odkrywanie własnych, mocnych stron, wewnętrznej drogi do poczucia tożsamości, równowagi i spełnienia. To zaproszenie do poszukiwania odpowiedzi czym jest moje indywidualne poczucie szczęścia i jakie drogi do niego prowadzą? Pod opieką profesjonalnych, doświadczonych coachów i podróżników z odwagą sięgniesz po nowe odkrycia i zasoby. Szczęście może być w zasięgu ręki tak namacalne i autentyczne jak codzienny chleb na śniadanie. Nowatorsko i bezpiecznie, przyjaźnie i skutecznie dokonasz rewolucyjnych odkryć, w dobrym dla siebie tempie. Na czym będzie polegać rewolucja? To, co dotychczas wydawało ci się ograniczające i trudne, nie będzie już zaśmiecać twojej uwagi.  Twoje nowe pomysły na siebie staną się strategią sukcesu.

Jak?

Przyroda, zjawiskowe miejsca, podróż poza codzienną strefę komfortu są naturalnym zaproszeniem do zmiany. W tych nowych miejscach, sytuacjach, krajobrazach przeżyjesz gry coachingowe jakich jeszcze na rynku polskim nie było. Doświadczysz pracy na własnych zasobach i umiejętnościach – od prostych skojarzeń, po bardziej złożone ćwiczenia i kreacje własnej wyobraźni, do tworzenia konkretnych strategii sukcesu.

Gry

Pierwsza z gier kryZysk, czyli 99 mil do portu wykorzystuje elementy nawiązujące do tradycyjnych gier planszowych oraz gier RPG [role-playing game]. Jednak jej główną częścią jest praca na własnych zasobach, oraz skuteczne ustalanie celów, zamiarów dotyczących przyszłości oraz spodziewanych rezultatów, czyli efektów.
Druga gra: STO MAP DO CELU  jest grą z użyciem trzech, specjalnie zaprojektowanych talii kart, dzięki którym posługujemy się zarówno pobudzającymi pytaniami, sekwencją skojarzeń do inspirujących historii oraz technikami kreatywnymi, dzięki którym uruchamiane są osobiste talenty i zasoby. Co najważniejsze dzięki grze eksplorujemy różne strategie dochodzenia do rezultatu.

Co więcej..

Każda z gier uzupełniona jest książką, a w przypadku STU MAP DO CELU mamy do czynienia również z gotowym podręcznikiem dotyczącym pracy kreatywnej w coachingu. Każda z nich to również zabawa zbliżona do role-playing game o wielopoziomowych możliwościach, pozwalająca na zajmowanie się dowolnymi tematami. Co więcej wszystkie stwarzają niemal nieograniczone możliwości zabawy twórczej oraz daje wszechstronne pole zastosowań zarówno w obszarze biznesowym, rozwojowym, planowania przyszłości, pracy z grupą  jak i  po prostu dobrej rozrywki.

Licencja na kołczoGRY

Jednym z efektów będzie uzyskanie licencji trenerskiej na szkolenie z obu prezentowanych gier, które otrzymasz na początku wyprawy. W czasie wyprawy na jedną z wysp szczęśliwych uzyskasz licencję trenerską uprawniającą do prowadzenia szkoleń z dwóch poznanych gier coachingowych:
•    kryZYSK, czyli 99 mil do portu,  oraz
•    STO MAP DO CELU

Licencja obejmuje:

•    Znajomość podstawowych i zaawansowanych gier
•    Znajomość i praktyczną umiejętność szkolenia osób oraz grup z różnorodnych zastosowań obu gier.
o    Szkolenia tego rodzaju mogą być skierowane do: menedżerów, trenerów biznesowych, coachów, pasjonatów, pedagogów, nauczycieli, rodziców, dzieci i młodzieży, w tym również do osób nie związanych z coachingiem.
o    Gry znakomicie wpisują się w coaching indywidualny i grupowy; trening kreatywności; wszelkiego rodzaju spotkania grupowe – od integracji po pracę nad projektami; zajęcia plastyczne; integracyjne; artoterapię i terapię sztuką; oraz wszelkiego rodzaju relacje interpersonalne
•    Zgodę licencjodawcy na szkolenie z w/w gier dla nieograniczonej liczby uczestników
•    Preferencyjne ceny zakupu gier dla odbiorców przyszłych szkoleń
•    Możliwość używania marki licencjodawcy w czasie prowadzenie szkoleń z w/w gier oraz pracy indywidulanej z ich wykorzystaniem
Końcowy egzamin praktyczny będzie polegał na prezentacji wybranych przez uczestnika gier, jednej lub dwóch.

Warunki przyjęcia na kurs Coaching Travel Madera:

 • Rozmowa rekrutacyjna
  Nadesłanie pisemnego zgłoszenia
  Podpisanie umowy
  Wpłata zadatku
  Akceptacja regulaminu kursu

Regulamin kursu Coaching Travel Madera:

1.    Warsztaty stanowią cykl. W celu uzyskania licencji należy aktywnie uczestniczyć w całym cyklu zajęć programowych.
2.    Na wyjazd zagraniczny zabieramy ważne dokumenty podróży.
3.    Na miejsca zbiórki przychodzimy punktualnie.
4.    Stroje i obuwie dobieramy odpowiednio do charakteru wycieczek, czyli sportowo-turystyczne.
5.    W związku z procesowym charakterem warsztatów, podczas godzin szkoleniowych nie spożywamy śródków zaburzającyh percepcję na przykład napojów alkoholowych, środków odurzających i substancji psychoaktywnych, nie palimy w miejscach niedozwolonych.
6.    W czasie warsztatów zgłaszamy potrzebę oddalenia się od grupy.
7.    Przestrzegamy przepisów bezpieczeństwa.
8.    Jeżeli stale bierzemy leki, na wyjazd zabieramy wystarczający ich zapas.
Miejsce……………… dn………………………
Podpis Uczestnika……………………………..
PROGRAM MERYTORYCZNY
KURSU/WYPRAWY coachingtravel

Program kursu Coaching Travel Madera:


Dzień 1 [ po przyjeździe do hotelu i zakwaterowaniu]

[Każdy dzień poprzedza poranna superwizja będąca podsumowaniem odkryć coachingowych z dnia poprzedniego oraz omówieniem kołczogier/ćwiczeń prowadzanych indywidualnie. To również czas na dzielenie się spostrzeżeniami, zadawanie pytań, omawianie elementów poznanej wiedzy. Niekiedy superwizje będą odbywały się na koniec dnia jako podsumowanie dnia z uwagi na program wyprawy, np. wymagający porannej aktywności podróżniczej. Niektóre punkty programu mogą ulec zmianie lub uelastycznieniu z powodu aktywności podróżniczej.]
1.    Wprowadzenie
•    Przedstawienie się, omówienie założeń i celów wyprawy
•    Kontrakt grupowy i ustalenie oraz omówienie zasad
2.    Prezentacja wstępna obu kołczoGIER i metod pracy z ich użyciem
3.    Użycie kołczoGRY:  STO MAP DO CELU
•    Proces indywiduacji [Indywidualna osoba na tle grupy] – pierwsza gra
i.    Praca z metaforą dotyczącą osobowości – autoprezentacja
•    Znaczenie pytań w coachingu  – kołczoGRA/ćwiczenie z pytaniami
i.    Pytania graniczne do metafory
ii.    Podsumowanie i wnioski
4.    Zadania/inspiracje na wieczór [każdy dzień będą kończyć krótkie zadania o charakterze inspirującym w czasie wieczornego odpoczynku]


Dzień 2

1.    Poranna superwizja
2.    Kolejna gra z zestawu STO MAP DO CELU
•    KołczoGRA/ćwiczenie indywidualne dotyczące roli coacha – autoprezentacja
o    Parametry roli określone przez każdą osobę
o    Wnioski i podsumowanie gry
3.    Kolejna gra: Znaczenie komunikacji i uważności w coachingu.
•    Czym jest Pierwsza [U1] i Druga uwaga [U2]? Wykorzystanie otoczenia, przyrody, otaczających zjawisk do ćwiczenia uważności
•    KołczoGRA/ćwiczenie – uaktywnienie U1 i U2

 • Jak być uważnym i otwartym na kontakt z drugim człowiekiem?
 • Pole relacji – na co uważać?
 • Jak zauważyć sygnały terenu, otoczenia, przestrzeni?

Wnioski czyli podsumowanie

Po południu

4.    Kolejna gra: Moja życiowa misja
•    Pojęcie misji i jej znaczenie
•    Czym jest życiowa misja?
o    Gdy misja wyłania się z poczucia sensu, predyspozycji i przyjemności
o    Misja oraz intencja. Uczłowieczenie własnych pragnień
o    Jak budować strategie sukcesu w oparciu o własne potrzeby?
•     KołczoGRA/ćwiczenie z intencją i tożsamością
5.    Kolejna gra: Ty i Twoje codzienne role. Jak budujesz własne strategie sukcesu?
•    Skanowanie poziomów funkcjonowania człowieka w różnych rolach z wykorzystaniem gry
•    Podsumowanie gry i wnioski
5.    Podsumowanie dnia, wnioski
6.    Zadania/inspiracje na wieczór


Dzień 3

1.    Poranna superwizja
2.    Prezentacja kołczoGRY kryZYSK, czyli 99 mil do portu
3.    Znaczenie celu w coachingu. Budowanie celów
•    Prawdziwy cel oparty o misję, to cel, dla którego warto żyć
•    Czym różni się cel od efektu?
•    Ekologia celu
•    Pierwsza gra: Od celu do efektu
o    Podsumowanie i wnioski
4.    Druga gra z zestawu: Wykorzystanie zasobów osobistych
•    Użycie  skutecznych zasobów w drodze do rezultatów osobistych
•    Podsumowanie i wnioski

Po południu

5.    Mistrzostwo jako pojęcie związane z odpowiedzialnością za własny rozwój
•    Homo consonum, człowiek harmonijny
•    W którym momencie stajesz się mistrzem?
•    Czym jest inicjacja w mistrzostwo?
•    Czym jest Podróż Bohatera i jak się do niej przygotować
o     STO MAP DO CELU – kolejna kołczoGRA/ćwiczenie z zestawu – wykorzystanie archetypów
6.    Wielkie Zadanie Inicjacyjne – przekroczenie progu pełnej dojrzałości/mistrzostwa
o    Początek Podróży Bohatera
o    KołczoGRA/ćwiczenie: Zaplanuj własne Wielkie Zadanie Inicjacyjne w Podróży Bohatera
7.    Podsumowanie dnia – wnioski
8.    Zadania/inspiracje na wieczór


Dzień 4 [krótszy z uwagi na wycieczkę]

1.    Poranna lub wieczorna superwizja [w zależności od planu dnia]
2.    Wykorzystanie zestawu STO MAP DO CELU: Jak postrzegamy rzeczywistość?
•    Jak powstają mapy percepcyjne w naszych umysłach?
•    Mapa to nie teren. Mapa jest tylko fragmentem opisu rzeczywistości

 • KołczoGRA/ćwiczenie – co widzisz, co widzą inni?
 • Co zapamiętujesz, co było do zapamiętania?
 • Jak teren modyfikuje twoją percepcję?
 • Podsumowanie i wnioski

•    Zmiana rzeczywistości  – to zmiana mapy, czyli zmiana percepcji i opisu sytuacji
o    Myślenie, emocje i działanie – trzy porządki, które organizują nasze życie
o    Przekonania jako struktura myśli, emocji i zachowań – czym są i jak z nimi pracować w coachingu?
a.    KołczoGRA/ćwiczenie – przekonania i myślokształty
b.    Podsumowanie i wnioski
3.    Podsumowanie dnia – wnioski
4.    Zadania/inspiracje na wieczór


Dzień 5

1.    Poranna superwizja
2.    Dwa podstawowe systemy socjo-biologiczne – lęk oraz szukanie i zabawa
•    Czym jest modelowanie?
•    Zabawa jako modelowanie

 • W poszukiwaniu najskuteczniejszych modeli
 • W jaki sposób modeluje nas przyroda?
 • Czego możemy się nauczyć w naszych strategiach od przyrody?
 • KołczoGRA/ćwiczenie z użyciem gry z zestawu STO MAP DO CELU
 • Podsumowania i wnioski

3.    Kreatywna zabawa jako sposób coachingowego rozwiązywania dylematów
•    Zabawa jako projektowanie
•    KołczoGRA/ćwiczenie + wykorzystanie  Listy Alexa Osborne`a
•    KołczoGRA/ćwiczenie + wykorzystanie  Metody Walt’a Disney ’a
•    Podsumowania i wnioski

Po południu

4.    Masz wszystkie zasoby by skutecznie działać
5.    Czym są twoje zasoby?
a.    Metoda Integracji Zasobów – Bohater Idealny [z wykorzystaniem KołczoGRY]
b.    Metoda Integracji Zasobów – Od tu i teraz do jutra [ z wykorzystaniem KołczoGRY]
6.    Kontynuacja Podróży Bohatera
•    Rodzaje bohaterstwa i rodzaje podróży
a.    Atrybuty bohatera i parametry podróży
b.    Czym zakończy się podroż Bohatera?
c.    Jakie będzie twoje urzeczywistnienie misji życiowej?
d.    Co będzie nagrodą dla Bohatera u końca podróży?
e.    Pogłębienie zasobów Bohatera – role archetypiczne w realnym świecie

•    KołczoGRA z wykorzystaniem archetypów
•    Podsumowanie i wnioski z gier
3.    Podsumowanie dnia – wnioski
4.    Zadania/inspiracje na wieczór


Dzień 6 [krótszy z uwagi na wycieczkę]

1.    Poranna lub wieczorna superwizja [w zależności od planu dnia]
2.    Coaching relacji
•    Mechanizmy, którymi rządzą się relacje
f.    Relacje biznesowe
g.    Relacje formalne
h.    Relacje miłosne
i.    Relacje z obiektem – symptom i przestrzeń jako obiekty
j.    Relacje z obiektem  – zadanie i wynik jako obiekty
7.    KołczoGRY/ćwiczenia w odniesieniu do konkretnych relacji z wykorzystaniem obu zestawów gier
3.    Rozpoznawanie mechanizmu projekcji. Efekt luster
•    KołczoGRA/ćwiczenie z zestawu STO MAP DO CELU
•    Podsumowanie i wnioski
4.    Mosty w relacjach
•    Czym są mosty relacji?
•    Jak budować mosty relacji?
•    Jak budować mosty w złożonych sytuacjach społecznych?
5.    Z czym, lub z kim potrzebujesz budować nowe mosty?
•    Relacja, pole relacji i system, w którym funkcjonujemy
•    Jakie mosty spaliłeś? Po co zostały spalone?
•    KołczoGRA/ ćwiczenie: Zadaniem coachingu jest szukanie połączenia.
6.    Podsumowanie dnia – wnioski
7.    Zadania/inspiracje na wieczór


Dzień 7

1.    Poranna superwizja
2.    Zasada szczęścia jako nadrzędny cel coachingu
•    Jak budować misję wszystkich misji lub misję centralną?
•    Kim jest Bohater, który podróżuje? Innymi słowy pytania o tożsamość
•    Odkrywanie osobistej definicji szczęścia bohatera
a.    Szczęście i cel biznesowy
b.    Szczęście i wynik
3.    KołczoGRA/ ćwiczenie z użyciem STO MAP DO CELU
4.    Składowe szczęścia
•    Czego nauczyła cię droga?
•    Koncepcja Tao jako drogi środka, poza iluzjami
•    Podróż ku zasadzie praktyczności, prostoty i jednoznaczności
5.    KołczoGRA/ ćwiczenia: Życiowa misja oparta na flow [przepływie]
•    Podsumowanie i wnioski

Po południu

6.    Dalsze wykorzystanie gier: plany na przyszłość
7.    Plan dalszych kroków życiowych lub biznesowych
•    Dokąd zmierzasz?
•    Jakie potrzeby chcesz zrealizować?
8.    Gry coachingowe jako uświadamianie postępu i osobistej zmiany: Co odkryłeś w czasie drogi?
•    W istocie dokąd podróżowałeś?
•    Dokąd zaprowadziła cię droga?
•    Co odkryłeś?
9.    Zamknięcie osobistego procesu:
•    Prezentacja Wielkiego Zadania Inicjacyjnego
•    Prezentacja osobistej Podróży Bohatera
•    Podsumowania i wnioski
10.    Podsumowanie dnia – wnioski
11.    Zadania/inspiracje na wieczór


Dzień 8

1.    Poranna superwizja grupowa
2.    Licencyjny egzamin praktyczny:
•    Indywidulana prezentacja gry z zestawu kryZYSK, czyli 99 mil do portu,
•    i/lub Indywidualna prezentacja gry z zestawu STO MAP DO CELU
3.    Zamknięcie i podsumowanie podróży
4.    Feed-back wzajemny, zamknięcie procesu
5.    Wyjazd na lotnisko

Program wycieczek może ulec zmianie 


RAZEM 48 GODZIN SZKOLENIOWYCH

Zapraszamy:

Maciej Bennewicz – Autor książek, Dyrektor Rozwoju, Senior Trener Superwisor, Master Coach

    

Robert Łężak – Project Manager Coaching Travel, Master Coach

Tel. +48 504104694

Robert.lezak@coachingtravel.pl www.coachingtravel.pl

 

 

 


WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE NA KURS  

Cena wyjazdu – 7949 zł netto

Cena zawiera:
•    3299 zł usługa turystyczna + 0% VAT (przelot w 2 strony, transfer na i z lotniska na Krecie, pobyt w 5-cio gwiazdkowym hotelu 8 dni, 2 posiłki dziennie + obiady podczas wycieczek, ubezpieczenie, opieka rezydenta)
•    4650 zł usługa coachingowa +23% VAT (48 godzin warsztatu i coachingu grupowego, 2 gry coachingowe na własność dla uczestnika, 5 dni wycieczek po wyspie, opieka profesjonalnych coachów, licencja na gry coachingowe)

Zapytaj osobę prowadzącą: Robert Łężak tel: +48 504 104 694
Norman Benett Group ul. Kremowa 7, 02-969 WARSZAWA

ZOBACZ CO MÓWIĄ UCZESTNICY WYJAZDU NA MADERĘ W 2014 Smile

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x