robert

15 września 2015

Brak komentarzy

Home Kursy coachingowe

Kurs trenerski z gier coachingowych

Kurs trenerski z gier coachingowych

7-dniowy Kurs trenerski z gier coachingowych w Szczecinie prowadzi sam autor gier „Sto Map do celu” i „KryZysk” Maciej Bennewicz.

 

Kurs trenerski z gier coachingowych w Szczecinie dla doradców zawodowych

 

Jednym z efektów tego kursu będzie uzyskanie licencji trenerskiej na szkolenie z obu prezentowanych gier, które otrzymasz na początku wyprawy. W czasie wyprawy na jedną z wysp szczęśliwych uzyskasz licencję trenerską uprawniającą do prowadzenia szkoleń z dwóch poznanych gier coachingowych:

 

•    kryZYSK, czyli 99 mil do portu – to gra coachingowa oparta na przemyślanym mechanizmie kierującym naszym postrzeganiem i kreatywnością, a także odtwarzaniem rzeczywistości oraz wpływającym na naszą motywację. Uczymy się, rozwijamy, zmieniamy przede wszystkim poprzez zabawę. KryZYSK to połączenie coachingu i gry. Niewątpliwie jeden z najlepszych sposobów coachingowego rozwiązywania dylematów. Ta gra to planowanie Twojego sukcesu, zmiany lub procesu wychodzenia z kryzysu w stronę zysku, początek symbolicznego rejsu.

 

•    STO MAP DO CELU – to struktura kart, która pozwala na opracowanie technik uzależnionych od potrzeb pojawiających się w pracy z klientem, partnerem biznesowym, czy też członkiem rodziny. Karty te zawierają wielką moc odnajdywania odpowiedzi, które płyną z naszego wnętrza i decydują o jakości naszego życia.

 

 

gry coachingowe

gry coachingowe

Licencja trenerska z gier coachingowych obejmuje:

 

 

  • Znajomość podstawowych i zaawansowanych gier.
  • Znajomość i praktyczną umiejętność szkolenia osób oraz grup z różnorodnych zastosowań obu gier.
  •  Szkolenia tego rodzaju mogą być skierowane do: menedżerów, trenerów biznesowych, coachów, a także pasjonatów, pedagogów, nauczycieli, rodziców, dzieci i młodzieży. W szkoleniach tego typu znajdą również coś dla siebie osoby nie związane z coachingiem.
  • Gry coachingowe znakomicie wpisują się w coaching indywidualny i grupowy; trening kreatywności; wszelkiego rodzaju spotkania grupowe, od integracji po pracę nad projektami; zajęcia plastyczne; integracyjne; artoterapię i terapię sztuką; oraz wszelkiego rodzaju relacje interpersonalne.
  • Zgodę licencjodawcy na szkolenie z w/w gier dla nieograniczonej liczby uczestników.
  • Preferencyjne ceny zakupu gier dla odbiorców przyszłych szkoleń.
  • Możliwość używania marki licencjodawcy w czasie prowadzenie szkoleń z w/w gier oraz pracy indywidualnej z ich wykorzystaniem.
0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights