robert

07 kwietnia 2016

Brak komentarzy

Home Projekty szkoleniowe

O edukacji inaczej

O edukacji inaczej

Dziś po raz pierwszy we Wrocławiu odbędzie się konferencja, w której udział wezmą eksperci w dziedzinie edukacji, nauczyciele praktycy oraz przyszli pedagodzy. Dyskusja odbędzie się na temat najnowszych trendów w systemie kształcenia młodych ludzi. Dotyczyć będzie także kształcenia i doskonalenia nauczycieli. Udział w konferencji jest płatny, obowiązuje rejestracja. Szczegóły na stronie organizatora.

 

10:15 – 11:00 – wykład Macieja Bennewicza: „Jak skutecznie wykorzystywać odkrycia kognitywistyki? W jaki sposób coaching, mentoring, tutoring – stały się praktyczną emanacją kognitywistyki?”

 

O edukacji inaczej, czyli komu i do czego potrzebna jest szkoła

 

Dziś Norman Benett jest partnerem Ogólnopolskiej Konferencji. Konferencja odbywa się pod egidą Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

 

Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli to instytucja kształcenia dorosłych realizująca ideę kształcenia ustawicznego. Stworzona z myślą o nauczycielach, dyrektorach szkół oraz placówek. Umożliwia podnoszenie, uzupełnianie i aktualizowanie kwalifikacji zawodowych oraz nabywanie nowych umiejętności. Korzystanie z oferty tej placówki z pewnością pozwala umocnić pozycję zawodową. Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli posiada akredytację Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Stanowi ona gwarancję i certyfikat jakości usług, co pozwala organizować kursy nadające kwalifikacje. Jest to ośrodek spełniający różnorodne oczekiwania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych. Jest także kreatorem wielu przedsięwzięć edukacyjnych i kulturalnych. Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli obsługuje wszystkie publiczne i niepubliczne placówki oświatowe we Wrocławiu, czyli ok. 9,5 tys. nauczycieli.

 

Link do strony: https://normanbenett.pl/

0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights