robert

28 października 2015

Brak komentarzy

Home kategoria 3

Reportaż z coachingu na Krecie

Reportaż z coachingu na Krecie

Reportaż z coachingu na Krecie z Maciejem Bennewiczem

 

Reportaż z coachingu na Krecie z Maciejem Benewiczem – sam się przekonaj i zobacz krótki  film … W maju zapraszamy z nami na Sardynię!

 

Reportaż z coachingu na Krecie z Maciejem Bennewiczem – co się wydarzyło?

 

Ośmiodniowa wyprawa na jedną z wysp szczęśliwych, jakim jest Kreta to self coaching z Coaching Travel, czyli trening osobistej zmiany. To odkrywanie własnych, mocnych stron, wewnętrznej drogi do poczucia tożsamości, równowagi i spełnienia. To zaproszenie do poszukiwania odpowiedzi czym jest moje indywidualne poczucie szczęścia i jakie drogi do niego prowadzą? Pod opieką profesjonalnych, doświadczonych coachów i podróżników z odwagą sięgaliśmy po nowe odkrycia i zasoby. Szczęście może być w zasięgu ręki tak namacalne i autentyczne jak codzienny chleb na śniadanie. Nowatorsko i bezpiecznie, przyjaźnie i skutecznie dokonujemy rewolucyjnych odkryć, w dobrym dla siebie tempie.

 

Jak to robimy na Coaching Travel?

 

Przyroda wyspy Kreta, zjawiskowe miejsca, podróż poza codzienną strefę komfortu są naturalnym zaproszeniem do zmiany. W tych nowych miejscach, sytuacjach, krajobrazach przeżywamy gry coachingowe, jakich jeszcze na rynku polskim nie było. Doświadczamy pracy na własnych zasobach i umiejętnościach – od prostych skojarzeń, po bardziej złożone ćwiczenia i kreacje własnej wyobraźni, do tworzenia konkretnych strategii sukcesu.

 

Gry coachingowe na Coaching Travel

 

Pierwsza z gier KryZysk, czyli 99 mil do portu, której używamy na wyprawach Coaching Travel wykorzystuje elementy nawiązujące do tradycyjnych gier planszowych oraz gier RPG [role-playing game]. Jednak jej główną częścią jest praca na własnych zasobach, oraz skuteczne ustalanie celów, zamiarów dotyczących przyszłości oraz spodziewanych rezultatów, czyli efektów.
Druga gra, którą wykorzystujemy na wyjazdach Coaching Travel: STO MAP DO CELU  jest grą z użyciem trzech, specjalnie zaprojektowanych talii kart, dzięki którym posługujemy się zarówno pobudzającymi pytaniami, sekwencją skojarzeń do inspirujących historii oraz technikami kreatywnymi, dzięki którym uruchamiane są osobiste talenty i zasoby. Dzięki grze eksplorujemy różne strategie dochodzenia do rezultatu.

Każda z nich stwarza niemal nieograniczone możliwości zabawy twórczej oraz daje wszechstronne pole zastosowań zarówno w obszarze biznesowym, rozwojowym, planowania przyszłości, pracy z grupą  jak i  po prostu dobrej rozrywki.

 

Zapraszamy z nami na Coaching Travel Sardynia już w maju 2016

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x