robert

23 lipca 2018

Brak komentarzy

Home Wszystkie aktualności

Spotkanie Trenerskie w Norman Benett

Spotkanie Trenerskie w Norman Benett

Ostatnio zorganizowaliśmy kolejne spotkanie Trenerskie w Norman Benett! We wtorek 3 lipca w siedzibie naszej firmy odbyło się spotkanie trenerów Norman Benett. Takie wydarzenie w naszej firmie nie jest rzadkością, spotkania odbywają się regularnie w celu utrzymania kontaktu oraz doskonalenia współpracy z naszymi trenerami.

 

Podczas spotkania rozmawialiśmy o roli trenerów w organizacji, o wsparciu oraz koordynowaniu projektów. Poruszyliśmy również temat poziomów potrzeb naszych klientów i naszej roli w tychże potrzebach.

 

Spotkanie Trenerskie w Norman Benett pomaga nam utrzymywać jak najlepszy kontakt z trenerami oraz usprawniać funkcjonowanie naszej firmy!

 

Twórzmy świat, do którego inni zechcą przynależeć

 

O norman benett

Firma Norman Benett, prowadzona przez Kalinę Grela-Łężak i Roberta Łężaka, specjalizuje się w coachingu, mentoringu oraz szkoleniach. Ponadto, oferuje usługi związane z akredytacją i rozwojem osobistym. Zatem, firma zapewnia kompleksowe wsparcie dla klientów w dziedzinie rozwoju zawodowego. Kalina Grela-Łężak i Robert Łężak mają bogate doświadczenie w branży coachingowej, co przekłada się na wysoką jakość usług. Dlatego, Norman Benett to firma, na którą można polegać, aby osiągnąć sukces zawodowy i osobisty.

Współpraca z firmą zapewnia dostęp do wykwalifikowanych i doświadczonych coachów oraz mentorów. Także, firma oferuje różnorodne programy szkoleniowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Ponadto, Norman Benett angażuje się w akredytację coachów, umożliwiając tym samym rozwój i podnoszenie kompetencji zawodowych. Zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne mogą skorzystać z usług Norman Benett i osiągnąć wyznaczone cele.

norman benett 20 lat Spotkanie Trenerskie w Norman Benett

link do strony www: https://normanbenett.pl/spotkanie-trenerskie/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights