robert

20 stycznia 2017

Brak komentarzy

Home kategoria 8

Superwizja coachingowa

Superwizja coachingowa

W ostatni piątek w siedzibie firmy Norman Benett odbyła się pierwsza w tym roku superwizja coachingowa. Superwizję coachingową prowadzimy cyklicznie co 3 miesiące zgodnie z globalnym kodem etycznym EMCC.

 

Po superwizji o godzinie 17:15 Paweł Kaczmarczyk poprowadził godzinny warsztat antystresowy pokazujący jak wyłączać negatywne myślenie.

 

 

emcc superwizja coachingowa

 

 

Profesjonalni coachowie dbają o swój rozwój dlatego uczestniczą w cyklicznych superwizjach. Wczoraj w Komorowie w siedzibie firmy Norman Benett odbyła się właśnie taka superwizja dla coachów, mentorów i trenerów. Następna już 20 stycznia – serdecznie zapraszamy. Wystarczy się zarejestrować 🙂

 

 

Superwizja coachingowa pomaga:

  • dbasz o swój rozwój
  • odświeżasz swój warsztat coachingowy
  • poznajesz nowe techniki coachingowe i nowe podejścia
  • możesz rozwiązać swój zawodowy lub prywatny dylemat
  • odnawiasz relacje

 

Następna superwizja coachingowa w Norman Benett już 31 marca 2017 – serdecznie zapraszamy!

 

 

Superwizję grupową rozumiemy w procesie coachingu lub mentoringu, jako wsparcie merytoryczne, procesowe i psychologiczne zawodowego coacha. Zakres tematyczny obejmuje prowadzenie sesji coachingowych z konkretnym klientem lub grupą. Służy także w dylematach dotyczących roli zawodowej coacha, lub mentora, przyjętego stylu pracy lub obranej metody.

Superwizja grupowa jest prowadzona przez doświadczonego coacha, trenera w zawodzie coacha lub mentora, przeszkolonego w zakresie prowadzenia profesjonalnych sesji superwizyjnych. Coach superwizor stosuje te same narzędzia, metody, techniki, które są charakterystyczne dla jego stylu pracy, na przykład podejście behawioralno-poznawcze, Gestalt, proces work lub inne. Jeśli przedmiotem superwizji jest osobista sfera psychologiczna coacha, coach superwizor powinien również posiadać merytoryczne przygotowanie i uprawnienia w tym zakresie, na przykład studia psychologiczne, szkolenie psychoterapeutyczne itd.

Prowadzący superwizje:

 

0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights