Anna Macidłowska

Trener, Coach

Napisz do mnie

0

KURSY

1

POLUBIENI

0

OCENA

Home Nauczyciele

Anna Macidłowska

Zmiana rodzi się ze zmiany. Jestem gotowa Ci w niej towarzyszyć, aby maksymalnie wykorzystać Twój potencjał i wesprzeć jej skuteczność.

Od 20 lat jestem związana z rozwojem ludzi i organizacji. Z doświadczenia moich klientów oraz własnego wiem, że bycie skutecznym liderem zaczyna się od siebie.

Pracuję jako Chief Human Resources Officer, Członek Zarządu dużej grupy kapitałowej. Współtworzę strategię rozwoju biznesu i skutecznie realizuję jej część związaną z rozwojem organizacji i HR. Swoją skuteczność opieram o transparentność, osobistą autentyczność i przewodzenie przez przykład, pracuję z ludźmi w oparciu o filozofię coachingu i mentoringu na wszystkich poziomach organizacji. Jestem „szefem, który ma czas”, jak ujął to dr Andrzej Jeznach w jednej ze swoich książek. Fascynują mnie ludzie i rozwój w drodze poszukiwania jakości funkcjonowania.

Dodatkowo jestem związana ze Szkołą Trenerów i Trenerek Komunikacji opartej na Empatii oraz Pracownią Dobrego Życia. Prowadzę zajęcia na uniwersytecie SWPS na kierunku Komunikacja w organizacji oparta na empatii.

Z klientami zewnętrznymi pracuję jako life navigator, coach i mentor w tematach zawodowych oraz prywatnych, w ujęciu holistycznym wybierając i łącząc te metody i praktyki, które mogą najlepiej służyć realizacji celów klienta i poprawie jakości jego życia i funkcjonowania. Jestem psychoterapeutą Gestalt w trakcie szkolenia.

Jestem tancerką, wiosną wydałam swój pierwszy tomik poezji. Żyję i pracuję z pasją uwalniając swój kreatywny potencjał i przekraczając swoje myślowe ograniczenia przy wsparciu moich życiowych przewodników.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

Nie znaleziono recenzji
Wszelkie przypisane kursy

E-mail : biuro@normanbenett.pl

Telefon : +48 667 951 752

Lokalizacja : Komorów, Warszawa, Poland

Skontaktuj się ze mną    Klikając poniżej, aby przesłać ten formularz, potwierdzasz, że zapoznałeś się i podane przez Ciebie informacje będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką prywatności. Odpowiednie linki znajdują się w stopce strony.


    Please prove you are human by selecting the house.

    Verified by MonsterInsights