Renata Szymańska - Norman Benett coaching, mentoring i szkolenia
Cart

Brak produktów w koszyku.

Renata Szymańska

Od 2002r. Pracowała w firmach medycznych. Karierę rozpoczęła jako przedstawiciel, przechodząc rozwój zawodowy przez stanowiska kierownicze. Przez 7 lat była managerem zarządzający Zespołem Sprzedaży w międzynarodowej korporacji.

Coach, Mentor, Manager i Lider

Jako przedstawiciel medyczny szkoliła specjalistów, najmłodszych pacjentów i ich rodziny z innowacyjnej terapii cukrzycy i obsługi sprzętu medycznego.

Przyjmując rolę trenera wewnętrznego tworzyła i prowadziła szkolenia dla przedstawicieli medycznych, kadry zarządzającej średniego szczebla, Działu Obsługi Klienta.

Prowadziła międzynarodowy projekt na poziomie Regionu Skill Development z modułami dedykowanymi sprzedaży i coachingowi (5 steps of Selling oraz Coaching for Performance).

Przez lata zdobywania doświadczeń zawodowych rozwinęła kompetencje z zakresu lidership, umiejętności managerskich, skutecznej komunikacji, w tym prezentacji idei. Ma szerokie doświadczenie w budowaniu zespołu, wprowadzaniu zmian (w tym restrukturyzacji), zarządzaniu projektami, motywowaniu zespołu sprzedażowego. Sprawdziła się w budowaniu procesów sprzedażowych i negocjacjach. Angażowała zespół do pracy zapobiegając wypaleniu zawodowemu i realizowała z sukcesem przez wiele lat z rzędu stawiane przez nią cele. Potrafiła zarządzać w sytuacjach trudnych i konfliktowych.

Podczas warsztatów przeprowadzonych w 2014 roku z Brianem Tracy, sposób zarządzania zespołem został uznany przez ten autorytet zarządzania jako ten z najwyższego poziomu światowego.

W 2015 została zaproszona do wygłoszenia prelekcji podczas konferencji Field Force for Pharma & Excellence. Zainteresowała uczestników tematem „Wszyscy jesteśmy Y” przybliżając swoje przekonania dotyczące motywacji Zespołów Sprzedażowych.

Renata Szymańska jest z wykształcenia fizjoterapeutką. Ukończyła Akademie Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Z racji wykonywanego zawodu ukończyła również studia podyplomowe z Zarządzania Przedsiębiorstwami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

W 2013 roku pasja rozwoju osobistego doprowadziła Renatę Szymańską do zdobycia tytułu Coacha Praktyka Biznesu w Norman Benett Academy- Certyfikowany kurs EMCC European Mentoring and Coaching Council. Z sukcesem korzystała z umiejętności coacha w codziennej pracy managera pogłębiając świadomość współpracowników.

Ukończyła również kurs Racjonalna Terapia Zachowań – I stopień.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »
0