Robert Łężak - Norman Benett coaching, mentoring i szkolenia

Robert Łężak

Coach EMCC z Akredytacją Indywidualną na poziomie Practitioner, trener, asesor i menedżer z 20 letnim doświadczeniem, współwłaściciel firmy Norman Benett. Robert Łężak uczy zawodu coacha w Norman Benett Academy na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego i Szkole Głównej Handlowej. 

Od 2008 Robert Łężak aktywnie pracuję jako Coach EMCC European Mentoring and Coaching Council rozwijając potencjał kadry kierowniczej i liderów w licznych organizacjach. Robert Łężak prowadzi superwizje grupowe i indywidualne oraz sesje Coachingu Managerskiego, Coachingu dla Przedsiębiorców i Life Coachingu.

Od ponad 15 lat Robert Łężak związany jest z branżą reklamową, w swoich doświadczeniach zarządzał trzema Agencjami Reklamowymi jako Dyrektor Zarządzający. Robert Łężak kierował zespołami Key Account Managerów, Informatyków i Grafików. Kierownik Produkcji filmowych, projektów multimedialnych, organizator dalekich wypraw oraz imprez integracyjnych. Robert Łeżak to praktyk w przygotowaniu i realizacji projektów multimedialnych, projektowania stron www, sprzedaży materiałów promocyjnych i marketingowych.
Obecnie Robert Łężak  jest współwłaścicielem firmy Norman Benett, Dyrektorem Marketingu i właścicielem firmy Coaching Travel. Jest odpowiedzialnym za rozwój produktu rozwoju osobistego w czasie podróży – Coaching Travel w firmie Norman Benett. Obecnie zrealizował podróże z rozwojem osobistym do takich miejsc na świecie jak: Kreta, Madera, Sycylia, Jamajka, Indie. Robert Łężak to również koordynator infosfery i Marketing Manager Norman Benett Group. Robert Łężak to również trener i koordynator projektów szkoleniowych. Zaprojektował i prowadził cykl szkoleń w ramach Europejskich Funduszy Społecznych między innymi z tematyki tworzenia stron internetowych, kursy doszkalające i coaching. Absolwent studiów podyplomowych z Zarządzania Projektami Informatycznymi w Polskim Towarzystwie Informatycznym. Praktykujący jogin oraz uczeń medytacji tybetańskiej szkoły Karma Kamtzang. Podróżnik, filmowiec, dive master z 10 letnim doświadczeniem, paralotniarz z 15 letnim doświadczeniem.

W prowadzonych przez siebie projektach łączę elementy świadomej aktywności poznawczej poprzez doświadczanie, przeżywanie, eksperymentowanie i praktykę zręcznych metod jako cel w rozwoju osobistym i duchowym oraz spójności wewnętrznej. Uczestnicy projektów osiągając swoje cele otrzymują efekt w postaci lepszego zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości, harmonii społecznej oraz wyostrzonej optyki intuicyjnej a co za tym idzie osiągania lepszych wyników osobistych i biznesowych.

Więcej dowiesz się na http://robertlezak.pl/ 

Robert Łężak ukończył kursy:

 

Co mówią Klienci?

 • Po przeprowadzce do innego kraju i urodzeniu dziecka, przez bardzo długi czas nie mogłam się odnaleść w nowej sytuacji. Całe moje życie zmieniło się o 180 stopni. Robert dał mi mnóstwo energii, której wtedy tak bardzo potrzebowałam. Sesje z nim były jednymi z tych doświadczeń, które zapamiętuje się na całe życie, które dają ogromną siłę by ruszyć z miejsca i zmienić wszystko to, czego się pragnie. Jestem bardzo zaskoczona efektami, które udało mi się osiągnąć, dzięki współpracy z Robertem, a jeszcze bardziej tym, jak szybko je osiągnęłam. Ponieważ miałam już pewne doświadczenia w pracy z coachem i psychologiem, mogę z całą pewnością stwierdzić, że Robert jest profesjonalistą w 100 procentach i ma wyjątkową umiejętność nawiązywania porozumienia z klientem coachingu, co niestety, nie udaje się każdemu trenerowi. Ponadto Robert nauczył mnie bardzo ciekawych technik, które będę mogła samodzielnie wykorzystać w rozwiązywaniu codziennych problemów.

  Sylwia Reichel , Praca w Norwegii
 • Szanowni Państwo

  Pragnę wyrazić słowa najwyższego uznania dla Norman Benett Academy oraz podziękować za to, że zajęcia podczas szkolenia Coach Praktyk Biznesu były na najwyższym poziomie i dostarczyły mi wielu ciekawych, nowych inspiracji. Prowadzący zajecia: Robert Łężak oraz Kalina Grela-Łężak to profesjonaliści najwyższej klasy. Nasze zajęcia były zawsze niezwykle kompetentnie przygotowane i poprowadzone. Obu coachów cechuje duży entuzjazm i zaangażowanie w to, co robią. Zawsze świetnie przygotowani, przyjaźnie nastawieni do grupy i bardzo bardzo skuteczni. Pragnę też podkreślić, że egzamin kończący zajęcia przebiegał w doskonałej uczącej atmosferze i tu składam podziękowania całemu zespołowi Norman Benett Academy. Wszyscy dydaktycy powinni uczyć się od Roberta, Kaliny, Marcina, jak przygotować studentów do egzaminu i jak potem go przeprowadzić, aby zdający mieli okazję jeszcze się uczyć oraz poczuć satysfakcję i stać się prawdziwym podmiotem nauczania.

  Anna Czarlińska-Wężyk , Koordynator Regionalny Edukacji Globalnej
 • Udział w szkoleniu Coach Praktyk wzbogacił nie tylko mój warsztat pracy, ale również mnie samą. Pobudził do refleksji i samodoskonalenia. Był wielką przyjemnością i zapoczątkował nowy rozdział w moim życiu. Mimo, że wcześniej brałam udział w innych kursach coachingowych, to dopiero to szkolenie przygotowało mnie do pracy coacha. Czuję się gotowa do prowadzenia coachingu. Otrzymałam nie tylko wiedzę, narzędzia, ale też wiarę we własne możliwości. Jako osoba prowadząca szkolenia z przyjemnością obserwowałam prowadzących i ich warsztat pracy. To jest mistrzostwo. Cieszę się, że mogłam doświadczyć udziału w tak profesjonalnym szkoleniu. Tworzymy świat do którego inni chcą przynależeć to hasło przewodnie Norman Benett Group. Cieszę się, że weszłam do tego świata i zachęcam innych.

  Dorota Dąbrowska , Koordynator Regionalny Edukacji Globalnej
 • Mistrzowie moi, Kalina i Robert, pokazali mi głęboki sens coachingu i umożliwili zrozumienie myśli Fryderyka Nietzschego „Wielu jest upartych co do raz obranej drogi, niewielu co do celu”, z czym miałem kłopot i wprowadzili w świat wartości coachingu. Dzięki wspomnianym Mistrzom jestem gotów w nim nie tylko zostać, lecz współtworzyć tak, by inni mogli wyzwalać w sobie siłę samostanowienia. Za sprawą Kaliny oraz Roberta umiem narysować swoją przyszłość, a mapa mojego życia oso­bistego i zawodowego, z odręcznego szkicu, stała się barwną przestrzenią o wielu znaczących wymiarach. To symfonia coachingu.

  Piotr Januszek , Koordynator Regionalny Edukacji Globalnej

   

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.