robert

26 maja 2018

Brak komentarzy

Home Konferencje

Wywiad z Prezesem EMCC International Dr Riza Kadilar

Wywiad z Prezesem EMCC International Dr Riza Kadilar

Dlaczego warto ubiegać się o indywidualną akredytację Coacha i Menora? Dodatkowo, po co akredytacja coachingowa czy mentoringowa? Jak potwierdzać swoje kompetencje jako Coach czy Mentor? Uczestniczyłem w 24 Międzynarodowej konferencji Coachingu Mentoringu i Superwizji w Amsterdamie. Przeprowadziłem tam wywiad z Prezesem EMCC International Dr Riza Kadilar.

 

Wywiad z Prezesem EMCC International Dr Riza Kadilar!

Tu znajdziesz link do wszystkich naszych równoległych  sesji: https://normanbenett.pl/miedzynarodowa-konferencja-emcc/

 

O STOWARZYSZENIU EMCC

EMCC International jest organizacją pionierską, powstałą w  1992r. Obejmuje ona wszystkich zainteresowanych w celu promowania jakości i rozwoju coachingu, mentoringu i superwizji. Jest to obecnie stowarzyszenie globalne, zainicjowane i zarejestrowane w Europie, z siedzibą w Brukseli. EMCC Poland jest samodzielnym stowarzyszeniem lokalnym afiliowanym przy EMCC International.

Stowarzyszenie EMCC oraz EMCC Poland są organizacjami niezależnymi, bezstronnymi i non-profit.

EMCC i jej filie ma na celu stowarzyszenie wszystkich zainteresowanych stron, w tym: osób i organizacji zapewniających usługi  i trening w zakresie coachingu,  mentoringu i superwizji; zarządzających i wdrażających je; naukowców zaangażowanych w coaching, mentoring i superwizję oraz nabywców coachingu, mentoringu i superwizji.

GŁÓWNE ZASADY EMCC

EMCC jest organizacją otwartą, obejmującą wszystkich zainteresowanych w celu promowania jakości i rozwoju coachingu, mentoringu i superwizji.

to stowarzyszenie ogólnoeuropejskie, rozwijające się globalnie.

jest to organizacja niezależna, bezstronna i non-profit.

stowarzyszenie ma na celu zebranie wszystkich zainteresowanych stron, w tym:

  • Profesjonalistów zapewniających usługi coachingu, mentoringu, superwizji oraz trenerów i menedżerów zarządzających procesami coachingu i mentoringu.
  • Naukowców zaangażowanych w coaching, mentoring, superwizję.
  • Nabywców coachingu, mentoringu i superwizji.

European Mentoring and Coaching Counsil promuje najwyższe standardy profesjonalne.

Polskie stowarzyszenie jest zjednoczonym i integralnym ciałem obejmującym szerokie spektrum członków indywidualnych – coachów, mentorów i HR Managerów, superwizorow, trenerów coachingu i mentoringu oraz organizacji – od organizacji NGO po firmy oferujące profesjonalne szkolenia i  rozwój zawodowy, a także doradztwo w życiu zawodowym i prywatnym oraz akademickie wydziały psychologii i zarządzania.

Kluczowym celem organizacji jest opracowanie europejskich norm, zasad etyki i profesjonalnego kodeksu postępowania. Skupia się na coachingu, mentoringu  oraz superwizji i superwizji superwizorów w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.

Członkowie są motywowani do brania udziału w Międzynarodowych Grupach Roboczych na wszystkich szczeblach naszego stowarzyszenia – lokalnie i globalnie –  aby wypracować standardy i  zasady etycznych i skutecznych zachowań w naszej profesji. W celu promocji praktyk coachingu, mentoringu i superwizji oraz zwiększenia ilości badań staramy się o wsparcie renomowanych instytucji.

 

 

O norman benett

Firma Norman Benett, prowadzona przez Kalinę Grela-Łężak i Roberta Łężaka, specjalizuje się w coachingu, mentoringu oraz szkoleniach. Ponadto, oferuje usługi związane z akredytacją i rozwojem osobistym. Zatem, firma zapewnia kompleksowe wsparcie dla klientów w dziedzinie rozwoju zawodowego. Kalina Grela-Łężak i Robert Łężak mają bogate doświadczenie w branży coachingowej, co przekłada się na wysoką jakość usług. Dlatego, Norman Benett to firma, na którą można polegać, aby osiągnąć sukces zawodowy i osobisty.

Współpraca z firmą zapewnia dostęp do wykwalifikowanych i doświadczonych coachów oraz mentorów. Także, firma oferuje różnorodne programy szkoleniowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Ponadto, Norman Benett angażuje się w akredytację coachów, umożliwiając tym samym rozwój i podnoszenie kompetencji zawodowych. Zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne mogą skorzystać z usług Norman Benett i osiągnąć wyznaczone cele.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights