Zawód Coach - Norman Benett coaching, mentoring i szkolenia
Cart

No products in the cart.

Zawód Coach

Wczoraj 11 osób zdobyło nowy zawód Coach z europejskim certyfikatem jakości EQA EMCC.

Nowy zawód coach uprawnia do korzystania z tego zawodu w całej Europie.

European Quality Award European Mentoring & Coaching Council

Jedyny polski kurs na rynku na poziomie practitioner z European Quality Award European Mentoring and Coaching Council.

coaching-i-mentoring-w-praktyce-b-iext8607594Gratulujemy zdanych egzaminów i nowego tym samym zdobycia nowego zawodu COACH. Został on sklasyfikowany jako profesja w oficjalnej klasyfikacji zawodów i specjalności. Oraz umieszczony w pozycji 235920 „Trener osobisty (coach, mentor, tutor)”.

Uczestnicy otrzymali 270 godziny warsztatu. Otrzymali ponad 20 technik coachingowych, superwizje indywidualne i grupowe. Egzamin teoretyczny i praktyczny z certyfikatem EQA EMCC.

Nowy zawód Coach, który uzyskali to nowe możliwości. Uczestnicy korzystali z podręcznika do coachingu autorstwa Macieja Bennwicza „Coaching i Mentoring w praktyce”. Kurs prowadził Maciej Bennewicz i Robert Łężak.

Kurs Coach Praktyk Biznesu rekomendujemy wszystkim osobom zainteresowanym coachingiem. Zwłaszcza menedżerom różnych szczebli, samodzielnym specjalistom pracującym  przy zarządzaniu talentami, osobom pracującym w pionie HR oraz szkoleń, rekrutacji, sprzedaży. Mogą skorzystać z niego również freelancerzy pracujący w szeroko pojętym doradztwie, rozwoju osobistym i szkoleniach. Także utalentowani studenci zainteresowani przyszłą karierą zawodową i rozwojem osobistym.

Po ukończeniu kursu podsumowanego egzaminem certyfikacyjnym uczestnik będzie wykazywał się praktycznymi umiejętnościami w zakresie zawodu coacha. Tym samym będzie gotów do podjęcia samodzielnej praktyki coachingowej.

Osoby, które zawodowo zajmują się treningiem, szkoleniami, a także zarządzaniem, zyskają usystematyzowany materiał oraz wzmocnią kompetencje służące do prowadzenia własnych szkoleń. Dodatkowo wypełniania zadań służbowych. Poszczególne techniki i ćwiczenia można wykorzystać do rozwijania potencjału osobistego. Wspierania rozwoju swoich współpracowników, personelu zarządzającego w firmie i klientów zewnętrznych.

Efektem ukończenia kursu będzie uzyskanie certyfikatu Coacha Praktyka Biznesu z European Quality Award EMCC. (European Mentoring & Coaching Council) przyznanej kursowi Norman Benett Academy, jako pierwszemu kursowi polskiemu. Powstał on na podbudowie polskich doświadczeń biznesowych i edukacyjnych na podstawie nowoczesną, światową wiedzę edukacyjną i coachingową.

Zainteresowanych uzyskaniem nowego zawodu Coach zapraszamy już 2 września na 27 edycję. Ilość miejsc na kursie tylko 12 osób. Zarezerwuj miejsce już dziś >

Related Posts

Leave a Reply!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »