robert

16 kwietnia 2016

Brak komentarzy

Home kategoria 1

Zawód Coach

Zawód Coach

Wczoraj 11 osób zdobyło nowy zawód Coach z europejskim certyfikatem jakości EQA EMCC.

Nowy zawód coach uprawnia do korzystania z tego zawodu w całej Europie

 

European Quality Award European Mentoring & Coaching Council

 

 

Jedyny polski kurs na rynku na poziomie practitioner z European Quality Award European Mentoring and Coaching Council

 

 

coaching-i-mentoring-w-praktyce-b-iext8607594Gratulujemy zdanych egzaminów i tym samym zdobycia nowego zawodu COACH. Został on sklasyfikowany jako profesja w oficjalnej klasyfikacji zawodów i specjalności. A także umieszczony w pozycji 235920 „Trener osobisty (coach, mentor, tutor)”.

Uczestnicy odbyli 270 godzin warsztatu. Otrzymali ponad 20 technik coachingowych, superwizje indywidualne i grupowe. Egzamin teoretyczny i praktyczny z certyfikatem EQA EMCC.

Nowy zawód Coach, który uzyskali to nowe możliwości. Uczestnicy korzystali z podręcznika do coachingu autorstwa Macieja Bennwicza „Coaching i Mentoring w praktyce”. Kurs prowadził Maciej Bennewicz i Robert Łężak.

Kurs Coach Praktyk Biznesu rekomendujemy wszystkim osobom zainteresowanym coachingiem. Zwłaszcza menedżerom różnych szczebli, samodzielnym specjalistom pracującym  przy zarządzaniu talentami, osobom pracującym w pionie HR oraz szkoleń, rekrutacji, sprzedaży. Mogą skorzystać z niego również freelancerzy pracujący w szeroko pojętym doradztwie, rozwoju osobistym i szkoleniach. Także utalentowani studenci zainteresowani przyszłą karierą zawodową i rozwojem osobistym.

Po ukończeniu kursu podsumowanego egzaminem certyfikacyjnym uczestnik będzie wykazywał się praktycznymi umiejętnościami w zakresie zawodu coacha. Tym samym będzie gotów do podjęcia samodzielnej praktyki coachingowej.

Osoby, które zawodowo zajmują się treningiem, szkoleniami, a także zarządzaniem, zyskają usystematyzowany materiał oraz wzmocnią kompetencje służące do prowadzenia własnych szkoleń. Poszczególne techniki i ćwiczenia można wykorzystać do rozwijania potencjału osobistego, wspierania rozwoju swoich współpracowników, personelu zarządzającego w firmie i klientów zewnętrznych.

Efektem ukończenia kursu będzie uzyskanie certyfikatu Coacha Praktyka Biznesu z European Quality Award EMCC (European Mentoring & Coaching Council) przyznanej kursowi Norman Benett Academy, jako pierwszemu kursowi polskiemu. Powstał on na podbudowie polskich doświadczeń biznesowych i edukacyjnych na podstawie nowoczesnej, światowej wiedzy edukacyjnej i coachingowej.

 

Zainteresowanych uzyskaniem nowego zawodu Coach zapraszamy już 2 września na 27 edycję. Ilość miejsc na kursie tylko 12 osób. Zarezerwuj miejsce już dziś!

0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights