Rekomendacje

Zaufali nam:

Rekomendacje od uczestników naszych kursów coachingowych i szkoleń.

Zobacz co nas wyróżnia? Na czym polega wyjątkowość naszych kursów coachingowych? Obejrzyj filmy, przeczytaj rekomendacje i przekonaj się sam.

Zobacz co wyróżnia kursy coachingu w Norman Benett na tle innych firm zajmujących się coachingiem. Nasz kurs coachingowy Coach Praktyk Biznesu otrzymał międzynarodowe wyróżnienie EQA European Quality Award na poziomie Practitioner. Europejska Nagroda Jakości EMCC za (EQA) oferuje na rynku bardzo potrzebne ramy umożliwiające jakości usług mentoringu i coachingu. Firmy które posiadają ten certyfikat są uznane za spełniające wysokie standardy zawodu. Zobacz co o kursie mówią sami uczestnicy?

Uczestniczyłam w pierwszej edycji kursu Coaching Foundation prowadzonego przez Kalinę Grelę oraz Roberta Łężaka. Nie miałam wcześniejszych doświadczeń z coachingiem, więc nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Jednak okazało się, że sposób organizacji całego kursu, praktyczne zadania dla kursantów, interakcje z innymi uczestnikami oraz cotygodniowe webinary z prowadzącymi są świetną formą nauki. Modułowy charakter, kameralna grupa oraz prowadzący dający przestrzeń na pytania i otwartą dyskusję pozwoliły mi rozpocząć przygodę z coachingiem, którą zamierzam kontynuować w przyszłości. Połączenie praktyki z teorią, duża dawka ciekawych narzędzi i zdalny charakter (co jest zwłaszcza cenne w czasach epidemii Covid-19) dały mi bazę i motywację do dalszego eksplorowania tematyki coachingowej, jako formy pracy z klientami.

Joanna Szlasa

HR Generalist, Psychologist

Będzie długo, ale trudno w kilku słowach napisać, jak ogromną wartość niesie ze sobą ten kurs. Podczas naszych wspólnych spotkań, działa się magia! Odkrywaliśmy siebie, zmienialiśmy perspektywę patrzenia na świat, poszerzaliśmy mapę, a przede wszystkim otwieraliśmy swoje serca na drugiego człowieka. Wszystko to, odbywało się w cudownej, cieplej atmosferze, pełnej zrozumienia i akceptacji pod okiem niezwykłych prowadzących! Spotkania były szalenie inspirujące, poruszały wewnętrzne struny, z których istnienia czasem nie zdawałam sobie sprawy. Kurs idealny dla osób pragnących osobistego rozwoju - po nim, nic już nie będzie takie samo! Jak również dla tych, którzy pragną związać swoją drogę zawodową z coachingiem - pełen profesjonalizm, wiedza merytoryczna i możliwość praktycznego sprawdzenia poznanych technik. Piękny, radosny, owocnie spędzony czas - najlepszy prezent, jaki możemy sobie sprawić! Z kursu wychodzę z wiedzą oraz ogromną chęcią na stawianie dalszych kroków na nowej, coachingowej drodze ❤️ dziękuje!

Marzena Malacka

Coach

On, buddysta, człowiek lustro, który krotka alegoria potrafi burzyć stawiane latami ściany ludzkiego umysłu. Ona, psycholog z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którymi dzieli się w sposób przystępny dla każdego. Konkretna, nazywająca rzeczy po imieniu a przy tym cierpliwa, utkana z wdzięku i empatii. Łączy ich profesjonalizm i otwartość na drugiego człowieka. Podczas ich autorskiego 6o tygodniowego kursu, foundation on-line, moja perspektywa postrzegania świata i siebie samej bardzo ewoluowała. Polecam tę przygodę nie tylko początkującym coachom, ale każdemu, kto jest gotowy na zmianę. Kto poszukuje jakości w kontaktach z drugim człowiekiem. Polecam ten kurs zarówno dyrektorom dbającym o dobrą komunikację i atmosferę wśród pracowników, jak i rodzicom, pragnącym pięknych relacji ze swoimi dziećmi. Poziom foundation online, trwa 6 tygodni. Jest bardzo praktyczny i ciekawie skonstruowany. Dla mnie ważne jest to, ze po jego ukończeniu dysponuje konkretnymi technikami, na których podstawie jestem w stanie samodzielnie przeprowadzić podstawowa sesje coachingowa. Znam tez kierunek dalszego rozwoju, co bardzo ułatwia mi start na drodze coacha. Warto dodać, że prowadzący są z uczestnikami w stałym kontakcie, więc żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Ten kurs to doskonały wybór.

Ilona Pomaska

Coach

Jeśli się zastanawiasz czy warto online, to pytanie ode mnie jak dużo masz czasu na rozmyślanie? Ukończyłam pierwszą edycję - wiedziałam, że trafiam pod skrzydła profesjonalistów: praktyków i pasjonatów zawodu, dbających o standardy, etykę i samych uczestników. Dostałam więcej niż sobie wyobrażałam: dobre fundamenty, dobre praktyki, dbałość o zasady, nowych wspaniałych znajomych i ... wiele, wiek więcej, czego doświadczysz jako uczestnik. Jeszcze raz dziękuję Kalina Grela i Robert Łężak za zaproszenie do podróży z Wami przez krainę Coachingu.

Joanna Daniel

Trener, Coach, Psycholog

Najmocniejszą stroną kursu Coach Praktyk Biznesu w Norman Benett są narzędzia, ponieważ dostaje się komplet narzędzi z którymi można w sposób komfortowy pracować z klientami. Po skończonym kursie można w sposób komfortowy przeprowadzić sesje w sposób etyczny, odpowiedzialny i profesjonalny. Jeśli dla kogoś ważne są narzędzia to zdecydowanie rekomenduję ten wybór. Energia która tu panuje jest niesamowita. Trzy najważniejsze rzeczy to narzędzia, wykładowcy i formuła kursu. Polecam. Jeśli ktoś się zastanawia nad szkoleniem na Coacha niech zastanowi się jakim chce być coachem i niech poszuka takiej szkoły, która reprezentuje takie wartości. Dla mnie to ważne było żeby być coachem profesjonalnym, etycznym i odpowiedzialnym, który ma dużo narzędzi w swoim plecaku.

Magdalena Chalecka

Coach

Serdecznie dziękuję za kurs coachingu Firmie Norman Benett. Kalina i Rober to profesjonalni coach’owie, budzący ogromne zaufanie. Dzięki udziałowi w kursie uświadomiłam sobie kompetencje, które posiadam. Mało tego – odważnie i świadomie z nich korzystam do realizacji celów. Kurs zmienił wiele w moim życiu prywatnym i zawodowym. Z pełną odpowiedzialnością polecam pracę z Nimi zarówno dla pracujących nad własnym rozwojem, jak i osób marzących o pracy coacha. Słowo „dziękuję” to za mało… Realizują swoją wizję perfekcyjnie – sprawili, że chcę być częścią Ich świata.

Aneta Ramusiewicz

MSWiA

Przyszłam na kurs z celem ściśle określonym na usprawnienie mojej działalności zawodowej i ten cel osiągnęłam. Pozytywnym zaskoczeniem dla mnie był ogromny wpływ kursu na mój rozwój osobisty. Trening interpersonalny rozpoczynający kurs to przestrzeń, w której możesz zmierzyć się z fantastyczną przygodą zwiedzenia samego siebie. Odkrycia pogłębiające samoświadomość wydarzają się przez cały kurs – w jego programie jest wiele godzin coachingu indywidualnego. Ten kurs zmienia człowieka. Wpływa na funkcjonowanie w każdej dziedzinie życia. Kształtuje coacha skutecznego i świadomego. Atmosfera stworzona przez kompetentnych prowadzących sprawiła, że kurs jest przyjemnym spotkaniem z coachingiem. Jest intensywny, angażuje w pełni. Czułam, że uczą mnie praktycy – ludzie, którzy wiedzą, co robią i chcą tą wiedzą podzielić się ze mną. Polecam ten kurs coachingu ponieważ po jego ukończeniu czuję się kompetentna do prowadzenia działań coachingowych .

Agnieszka Pankau

Coach w SKANSKA

Kurs Coacha Praktyk Biznesu daje przede wszystkim praktykę i wspaniałe narzędzia. Jest wiele innych kursów, które przygotowują w taki czy inny sposób. Ten kurs jest kursem na którym można nauczyć się praktycznie coachingu, zobaczyć jak to wygląda w kontakcie z klientem. Dostajemy wspaniałe narzędzia, które służą nam oraz tym którzy są coachowani. Najprzyjemniejszą częścią tego kursu było poznanie wspaniałych ludzi, zarówno wykładowców jak i ludzi z którymi pracowaliśmy w grupce czy rozmawialiśmy na sesjach i to było jedno z najlepszych doświadczeń które zabiorę ze sobą. Poza tym intensywność. Trzeba sobie zdać sprawę że kurs jest bardzo intensywny w związku z tym trzeba dużo pracować, przygotować się i rzeczywiście poświęcić temu ten czas który się ma. Przyjdźcie na ten kurs a doświadczycie wspaniałej zmiany.

Krzysztof Tomkalski

Prezes Zarządu EDCI, Ltd. Coach, IT Consultant

Współpracę z firmą Norman Benett rozpoczęliśmy w lutym 2016 r. Firma Norman Benett zaoferowała kompleksowe podejście do naszego projektu „Akademia Przywództwa” oraz projektu skierowanego do kadry zarządzającej siłami sprzedażowymi. Przygotowanie projektu było poprzedzone wnikliwą diagnozą potrzeb szkoleniowych na którą składały się liczne spotkania grupowe, rozmowy indywidualne, wizyty w zakładach produkcyjnych. W ramach tych projektów zostały zrealizowane następujące działania: Warsztaty dla Zarządu i Top Menedżerów, Warsztaty dal menedżerów średniego szczebla, Warsztaty dla menedżerów liniowych, Team Up, Development Center, Coachingi indiwydualne dla Dyrektorów Regionalnych. W ramach warsztatów widącymi tematami były: style zarządzania, feedback, wyznaczanie celów, komunikacja menedżerska, rozwiązywanie konfliktów i współpraca. Część warsztatów była prowadzona w formule team-coaching i miała na celu wypracowanie rozwiązań usprawniających współpracę między działami. Profesjonalizm i zaangażowanie trenerów prowadzących, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, oceniam bardzo wysoko. Szczególne słowa uznania kierujemy do Pani Doroty Dańczak-Król - głównego trenera, coacha projektu. Współpraca układa się pomyślnie do chwili obecnej. Na tej podstawie w pełni rekomenduję Norman Benett jako kompetentnego i godnego zaufania partnera do realizacji projektów szkoleniowych.

Jacek Czyżewicz

Prezes Zarządu Baumit Sp. z o.o.

W zarządzaniu Zespołem ważna jest umiejętność rozpoznania talentów i ich docenienie oraz rozpoznanie sytuacji konfliktowych i trudnych. Wsparciu coachów zewnętrznych okazało się bardzo wartościowe w tego typu sytuacjach. Jako Sales Manager, korzystam z pozafinansowych metod motywacji pracowników. W swojej praktyce sięgałam po ofertę Norman Benett w zakresie Coachingu Managerskiego. Dedykowany Coach Norman Benett po ustaleniu celów coachingu organizacji i klienta coachingu (w tych przypadkach managera średniego szczebla), określał zakres sesji coachingowych. W umiejętny sposób, sięgając do technik i ćwiczeń coachingowych podczas indywidualnych spotkań towarzyszył managerowi w jego drodze samorozwoju. Skutecznie pracował z coache nad poszerzeniem świadomości, kompetencji miękkich i umiejętności zarządzania. Okazywał się wsparciem w pracy nad cechami osobowości, które mają bezpośredni wpływ na sposób i jakość wykonywanej pracy. Dzięki wsparciu Norman Benett mogłam wesprzeć rozwój pracowników bezpośrednio do mnie raportujących. Efekty procesów były dla mnie zaskakująco lepsze niż zakładane na początku procesu. Zawsze praca z coachem Norman Benett działała motywująco.

Renata Szymańska

Sales Manager

Dołącz do Akademii

Stań się profesjonalnym, odpowiedzialnym Coachem

Verified by MonsterInsights