Rekomendacje - Norman Benett coaching, mentoring i szkolenia
Cart

Brak produktów w koszyku.

Rekomendacje

Rekomendacje od uczestników naszych kursów coachingowych i szkoleń. Zobacz co nas wyróżnia? Na czym polega wyjątkowość naszych kursów coachingowych? Obejrzyj filmy, przeczytaj rekomendacje i przekonaj się sam. Zobacz co wyróżnia kursy coachingu w Norman Benett na tle innych firm zajmujących się coachingiem.

Nasz kurs coachingowy Coach Praktyk Biznesu otrzymał międzynarodowe wyróżnienie EQA European Quality Award na poziomie Practitioner. Europejska Nagroda Jakości EMCC za (EQA) oferuje na rynku bardzo potrzebne ramy umożliwiające jakości usług mentoringu i coachingu. Firmy które posiadają ten certyfikat są uznane za spełniające wysokie standardy zawodu.

 

Zobacz co o kursie mówią sami uczestnicy?

Co mówią o wyjazdach Coaching Travel?

Coaching na Maderze 2017

Coaching na Maderze 2017

Coaching na Maderze 2017

Co uczestnicy mówią o naszych szkoleniach?

 • Współpracę z firmą Norman Benett rozpoczęliśmy w lutym 2016 r. Firma Norman Benett zaoferowała kompleksowe podejście do naszego projektu „Akademia Przywództwa” oraz projektu skierowanego do kadry zarządzającej siłami sprzedażowymi. Przygotowanie projektu było poprzedzone wnikliwą diagnozą potrzeb szkoleniowych na którą składały się liczne spotkania grupowe, rozmowy indywidualne, wizyty w zakładach produkcyjnych. W ramach tych projektów zostały zrealizowane następujące działania: Warsztaty dla Zarządu i Top Menedżerów, Warsztaty dal menedżerów średniego szczebla, Warsztaty dla menedżerów liniowych, Team Up, Development Center, Coachingi indiwydualne dla Dyrektorów Regionalnych. W ramach warsztatów widącymi tematami były: style zarządzania, feedback, wyznaczanie celów, komunikacja menedżerska, rozwiązywanie konfliktów i współpraca. Część warsztatów była prowadzona w formule team-coaching i miała na celu wypracowanie rozwiązań usprawniających współpracę między działami. Profesjonalizm i zaangażowanie trenerów prowadzących, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, oceniam bardzo wysoko. Szczególne słowa uznania kierujemy do Pani Doroty Dańczak-Król - głównego trenera, coacha projektu. Współpraca układa się pomyślnie do chwili obecnej. Na tej podstawie w pełni rekomenduję Norman Benett jako kompetentnego i godnego zaufania partnera do realizacji projektów szkoleniowych.

  Jacek Czyżewicz , Prezes Zarządu Baumit Sp. z o.o.
 • W zarządzaniu Zespołem ważna jest umiejętność rozpoznania talentów i ich docenienie oraz rozpoznanie sytuacji konfliktowych i trudnych. Wsparciu coachów zewnętrznych okazało się bardzo wartościowe w tego typu sytuacjach. Jako Sales Manager, korzystam z pozafinansowych metod motywacji pracowników. W swojej praktyce sięgałam po ofertę Norman Benett w zakresie Coachingu Managerskiego. Dedykowany Coach Norman Benett po ustaleniu celów coachingu organizacji i klienta coachingu (w tych przypadkach managera średniego szczebla), określał zakres sesji coachingowych. W umiejętny sposób, sięgając do technik i ćwiczeń coachingowych podczas indywidualnych spotkań towarzyszył managerowi w jego drodze samorozwoju. Skutecznie pracował z coache nad poszerzeniem świadomości, kompetencji miękkich i umiejętności zarządzania. Okazywał się wsparciem w pracy nad cechami osobowości, które mają bezpośredni wpływ na sposób i jakość wykonywanej pracy. Dzięki wsparciu Norman Benett mogłam wesprzeć rozwój pracowników bezpośrednio do mnie raportujących. Efekty procesów były dla mnie zaskakująco lepsze niż zakładane na początku procesu. Zawsze praca z coachem Norman Benett działała motywująco.

  Renata Szymańska , Sales Manager
 • Najmocniejsza strona tego kursu to wykładowcy, narzędzia które są rzeczowe, konkretne, inspirujące, absolutnie ciekawe i praktyka. To też wiele godzin warsztatów i praktyczne doświadczanie na sobie zarówno w roli coacha, klienta i superwizora. W krótkim okresie czasu jest bardzo dużo warsztatów praktycznych. W czasie kursu wiele było chwil związanych z odkryciami. To było woow... do swoich własnych odkryć że jest w tym absolutna moc. To też wyjście z takim poczuciem wejścia na kolejny etap swojego rozwoju. Myślę ż tak jak ja się czuje po ukończeniu tego kursu, zaopatrzona w wiedzę, umiejętności, praktykę i narzędzia, czuję się zasobna i chciałabym żeby moi klienci także się tak czuli po swoich sesjach. Gorąco polecam.

  Iwona Szybka , Managing Director, Executive Search Consultant, Coach EQA EMCC
 • Najmocniejsza strona kursu Coach Praktyk Biznesu to co pierwsze co przychodzi mi na myśl to holistyczne podejście do sprawy. Nauczyciele którzy prowadzą tu zajęcia są autorytetami w swoich dziedzinach, w związku z czym czuć pewność przekazywanych informacji i to powoduje że łatwiej przyswaja się wiedzę. Sam proces prowadzenia kursu jest dostosowany do najnowszych technik edukacyjnych, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej jest zapamiętać całość prowadzonego materiału. Jest to kurs bardzo intensywny, to ma swoje plusy że w ciągu relatywnie krótkiego okresu można zdobyć bardzo wyjątkową wiedzę.

  Jacek Sołtysiak , Coach EQA EMCC
 • Najmocniejszą stroną kursu Coach Praktyk Biznesu w Norman Benett są narzędzia, ponieważ dostaje się komplet narzędzi z którymi można w sposób komfortowy pracować z klientami. Po skończonym kursie można w sposób komfortowy przeprowadzić sesje w sposób etyczny, odpowiedzialny i profesjonalny. Jeśli dla kogoś ważne są narzędzia to zdecydowanie rekomenduję ten wybór. Energia która tu panuje jest niesamowita. Trzy najważniejsze rzeczy to narzędzia, wykładowcy i formuła kursu. Polecam. Jeśli ktoś się zastanawia nad szkoleniem na Coacha niech zastanowi się jakim chce być coachem i niech poszuka takiej szkoły, która reprezentuje takie wartości. Dla mnie to ważne było żeby być coachem profesjonalnym, etycznym i odpowiedzialnym, który ma dużo narzędzi w swoim plecaku.

  Magdalena Chalecka , Coach
 • Kurs Coacha Praktyk Biznesu daje przede wszystkim praktykę i wspaniałe narzędzia. Jest wiele innych kursów, które przygotowują w taki czy inny sposób. Ten kurs jest kursem na którym można nauczyć się praktycznie coachingu, zobaczyć jak to wygląda w kontakcie z klientem. Dostajemy wspaniałe narzędzia, które służą nam oraz tym którzy są coachowani. Najprzyjemniejszą częścią tego kursu było poznanie wspaniałych ludzi, zarówno wykładowców jak i ludzi z którymi pracowaliśmy w grupce czy rozmawialiśmy na sesjach i to było jedno z najlepszych doświadczeń które zabiorę ze sobą. Poza tym intensywność. Trzeba sobie zdać sprawę że kurs jest bardzo intensywny w związku z tym trzeba dużo pracować, przygotować się i rzeczywiście poświęcić temu ten czas który się ma. Przyjdźcie na ten kurs a doświadczycie wspaniałej zmiany.

  Krzysztof Tomkalski , Prezes Zarządu EDCI, Ltd. Coach, IT Consultant
 • Najmocniejsza strona tego kursu Coach Praktyk Biznesu dla mnie jest to praktyka i system pracy w trójkach i to że każde ćwiczenie można zobaczyć, doświadczyć i poobserwować w roli: coacha, coachee i superwizora. To jest dla mnie najcenniejsze. Największe pozytywne zaskoczenie to intensywność. Bałam się tej intensywności ale teraz z perspektywy zakończenia uważam że to jest pozytywne zaskoczenie, że to ma moc.

  Natalia Kata-Gawlik , Coach EQA EMCC
 • Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie wynikające z profesjonalnego przygotowania i przeprowadzenia szkoleń, które w pełni spełniły nasze oczekiwania i pomogły podnieść kompetencje naszych Pracowników. Chcielibyśmy również podkreślić, że zaoferowany cykl szkoleń został poprzedzony procesem analizy potrzeb szkoleniowych i specyfiki naszej firmy (kwiecień - październik 2014), co pozwoliło na dostosowanie programu szkoleń do naszych potrzeb.

  Aleksandra Głowacka-Dziuk , Dyrektor Personalny
 • Hanna Kowarska - Brasse Mam przyjemność potwierdzić, że od wielu lat budując i rozwijając zespół Hipp Polska Sp. z o.o. współpracujemy m.in. z firmą szkoleniową Norman Benett. Zespół naszych pracowników uczestniczył w wielu organizowanych zarówno specjalnie na nasze potrzeby jak i otwartych szkoleniach biznesowych, kursach, seminariach oferowanych przez Norman Benett - Norman Benett Szkolenia: akademia umiejętności menadżerskich, zarządzania projektami, integracja zespołu i komunikacja w zespole i wielu innych oraz kursach Norman Benett Academy - szkoły coachów i trenerów. W naszej opinii zespół Norman Benett oferuje usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie standardów profesjonalizmu i etyki trenerskiej. Zorientowanie programów szkoleń na ćwiczenia, prace w grupie i rozbudzanie kreatywności uczestników dało doskonałe, wymierne efekty zarówno biznesowe (jak np. podniesienie umiejętności menadżerskich). jak i wspierające rozwój osobisty uczestników. Z poważaniem Hanna Kowarska - Brasse MBA Dyrekto Zarządzający, członek Zarządu HIPP Polska Sp. z o.o.

  Hanna Kowarska - Brasse , Dyrekto Zarządzający, członek Zarządu HIPP Polska Sp. z o.o.
 • Szanowni Państwo Pragnę wyrazić słowa najwyższego uznania dla Norman Benett Academy oraz podziękować za to, że zajęcia podczas szkolenia Coach Praktyk Biznesu były na najwyższym poziomie i dostarczyły mi wielu ciekawych, nowych inspiracji. Prowadzący zajecia: Robert Łężak oraz Kalina Grela-Łężak to profesjonaliści najwyższej klasy. Nasze zajęcia były zawsze niezwykle kompetentnie przygotowane i poprowadzone. Obu coachów cechuje duży entuzjazm i zaangażowanie w to, co robią. Zawsze świetnie przygotowani, przyjaźnie nastawieni do grupy i bardzo bardzo skuteczni. Pragnę też podkreślić, że egzamin kończący zajęcia przebiegał w doskonałej uczącej atmosferze i tu składam podziękowania całemu zespołowi Norman Benett Academy. Wszyscy dydaktycy powinni uczyć się od Roberta, Kaliny, Marcina, jak przygotować studentów do egzaminu i jak potem go przeprowadzić, aby zdający mieli okazję jeszcze się uczyć oraz poczuć satysfakcję i stać się prawdziwym podmiotem nauczania. Słowa najwyszego uznania i podziękowania! Z całą odpowiedzialnością i pełnym przekonaniem rekomenduję Norman Benett Academy wszystkim, którzy pragną zdobyć stosowny certyfikat, ale również ulepszyć swoje życie.

  Anna Czarlińska-Wężyk , Koordynator Regionalny Edukacji Globalnej
 • Udział w szkoleniu Coach Praktyk wzbogacił nie tylko mój warsztat pracy, ale również mnie samą. Pobudził do refleksji i samodoskonalenia. Był wielką przyjemnością i zapoczątkował nowy rozdział w moim życiu. Mimo, że wcześniej brałam udział w innych kursach coachingowych, to dopiero to szkolenie przygotowało mnie do pracy coacha. Czuję się gotowa do prowadzenia coachingu. Otrzymałam nie tylko wiedzę, narzędzia, ale też wiarę we własne możliwości. Jako osoba prowadząca szkolenia z przyjemnością obserwowałam prowadzących i ich warsztat pracy. To jest mistrzostwo. Cieszę się, że mogłam doświadczyć udziału w tak profesjonalnym szkoleniu. Tworzymy świat do którego inni chcą przynależeć to hasło przewodnie Norman Benett Group. Cieszę się, że weszłam do tego świata i zachęcam innych.

  Dorota Dąbrowska , Koordynator Regionalny Edukacji Globalnej
 • Pod koniec czerwca 2015 roku, po wielu zastanowieniach i analizach, zdecydo­wałem się na udział w kursie Coacha Praktyka Biznesu, prowadzonym przez Norman Benett Group, a realizowanym w ośrodku szkoleniowym ORE w Sulejówku. Prowa­dzącymi zajęcia byli: Kalina Grela-Łężak i Robert Łężak, którzy przez 12 dni - bardzo intensywnie - szkolili nas, uczestników kursu. Program był bardzo napięty, ponieważ zakładał realizację bardzo wielu zagadnień trudnych o licznych odniesieniach i funda­mentach teoretycznych, a jednocześnie ogromny ładunek ćwiczeń praktycznych - jak się okazało - bardzo przydanych i koniecznych. Grupa uczestników też nie należała do „łatwych”, albowiem składała się z nauczycieli nauczycieli, co od prowadzących wymagało niemałych umiejętności. Pracując zawodowo od 1978 roku posiadłem rozległy ocean doświadczeń, a kształcąc się - poza kompetencjami i kwalifikacjami - zyskiwałem spostrzeżenia oraz porównania. Dziś, mając za sobą kurs Coacha Praktyka Biznesu oraz zdany egzamin i Certyfikat nr 237 w ręku, mogę powiedzieć, że uczestniczyłem w wydarze­niu o niezwykłej sile oddziaływania. To, co dane nam było zgłębiać oraz to, jak pro­wadzący ów proces przeprowadzali, skłania mnie do porównania, że - oto - byliśmy adeptami szkoły łączącej walory Pracowni Leonarda da Vinci, w jej koncepcyjnej warstwie odkrywania świata z zaletami Summerhill - urzeczywistnionej, przez Alexan­dra Sutherlanda Neilla, wizji Szkoły kształtującej człowieka prawdziwie wolnego i świadomego z wartościami Przybytku Pokoju, Rabindranatha Tagore, w dziele doz­nawania Prawdy i Piękna. Ktoś powie: „napuszone to i patetyczne”, a będzie to ten, kto wziął tylko trochę lub nic - ja wziąłem wszystko, com mógł, chciał i potrzebował. Dlatego wiem, co mówię, a kto poznał mnie trochę, to wie, iż mówię wtedy, gdy mam coś do powiedzenia. Mistrzowie moi, Kalina i Robert, pokazali mi głęboki sens coachingu i umożliwili zrozumienie myśli Fryderyka Nietzschego „Wielu jest upartych co do raz obranej drogi, niewielu co do celu”, z czym miałem kłopot i wprowadzili w świat wartości coachingu. Dzięki wspomnianym Mistrzom jestem gotów w nim nie tylko zostać, lecz współtworzyć tak, by inni mogli wyzwalać w sobie siłę samostanowienia. Za sprawą Kaliny oraz Roberta umiem narysować swoją przyszłość, a mapa mojego życia oso­bistego i zawodowego, z odręcznego szkicu, stała się barwną przestrzenią o wielu znaczących wymiarach. To symfonia coachingu.

  Piotr Januszek , Koordynator Regionalny Edukacji Globalnej
 • Team coach to znakomity kurs dla wszystkich, którzy zarzadzają procesem grupowym.  Wprowadza przede wzystkim element kreatywności i dzięki temu pobudza grupę do działania. Oprócz tego uczy uważności i wyostrza samoświadomość. Doświadczyłam tego i doświadczam cały czas, bo choć kurs się zakończył, to nadal działa! Polecam zwłaszcza w działaniach edukacyjnych- kurs uwrażliwia i weryfikuje gotowe rozwiazania.

  Marzena Tudek , Koordynator Regionalny Edukacji Globalnej
 • Serdecznie dziękuję za wspaniałą przygodę w moim rozwoju zawodowym, jaką był kurs szkoleniowy Coach Praktyk. Być może przygoda brzmi mało zawodowo, ale dokładnie takie dobre skojarzenia związane z kursem mam. Mogę kurs porównać z podróżami, które kocham. Ciągle poznaję nowe miejsca, każde z nich dostarcza mi nowych wrażeń, wiadomości, doświadczeń i emocji, wracam zadowolona i usatysfakcjonowana. Po każdej podróży jednak czuję niedosyt i planuję kolejną. Każdy, kto kocha podróże na pewno zna to uczucie. Podobnie czuję się po kursie Coach Praktyk Norman Benett - jestem bardzo zadowolona z zajęć, które pozwoliły mi zdobyć dużo nowej wiedzy i doświadczenia, osiągnąć awans zawodowy oraz z trenerów prowadzących szkolenie na bardzo wysokim poziomie, czuję jednak potrzebę dalszej przygody z coachingiem i dalszego rozwijania swoich umiejętności w tym zakresie. Dziękuję za rozbudzenie we mnie tej nowej pasji.

  Dobrosława Egner , Koordynator Regionalny Edukacji Globalnej
Translate »
0