Rekomendacje
Home

Rekomendacje

Rekomendacje

Rekomendacje od uczestników naszych kursów coachingowych i szkoleń. Zobacz co nas wyróżnia? Na czym polega wyjątkowość naszych kursów coachingowych? Obejrzyj filmy, przeczytaj rekomendacje i przekonaj się sam. Zobacz co wyróżnia kursy coachingu w Norman Benett na tle innych firm zajmujących się coachingiem. Nasz kurs coachingowy Coach Praktyk Biznesu otrzymał międzynarodowe wyróżnienie EQA European Quality Award na poziomie Practitioner. Europejska Nagroda Jakości EMCC za (EQA) oferuje na rynku bardzo potrzebne ramy umożliwiające jakości usług mentoringu i coachingu. Firmy które posiadają ten certyfikat są uznane za spełniające wysokie standardy zawodu. Zobacz co o kursie mówią sami uczestnicy?

Współpracę z firmą Norman Benett rozpoczęliśmy w lutym 2016 r. Firma Norman Benett zaoferowała kompleksowe podejście do naszego projektu „Akademia Przywództwa” oraz projektu skierowanego do kadry zarządzającej siłami sprzedażowymi. Przygotowanie projektu było poprzedzone wnikliwą diagnozą potrzeb szkoleniowych na którą składały się liczne spotkania grupowe, rozmowy indywidualne, wizyty w zakładach produkcyjnych. W ramach tych projektów zostały zrealizowane następujące działania: Warsztaty dla Zarządu i Top Menedżerów, Warsztaty dal menedżerów średniego szczebla, Warsztaty dla menedżerów liniowych, Team Up, Development Center, Coachingi indiwydualne dla Dyrektorów Regionalnych. W ramach warsztatów widącymi tematami były: style zarządzania, feedback, wyznaczanie celów, komunikacja menedżerska, rozwiązywanie konfliktów i współpraca. Część warsztatów była prowadzona w formule team-coaching i miała na celu wypracowanie rozwiązań usprawniających współpracę między działami. Profesjonalizm i zaangażowanie trenerów prowadzących, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, oceniam bardzo wysoko. Szczególne słowa uznania kierujemy do Pani Doroty Dańczak-Król - głównego trenera, coacha projektu. Współpraca układa się pomyślnie do chwili obecnej. Na tej podstawie w pełni rekomenduję Norman Benett jako kompetentnego i godnego zaufania partnera do realizacji projektów szkoleniowych.

Jacek Czyżewicz

Prezes Zarządu Baumit Sp. z o.o.

W zarządzaniu Zespołem ważna jest umiejętność rozpoznania talentów i ich docenienie oraz rozpoznanie sytuacji konfliktowych i trudnych. Wsparciu coachów zewnętrznych okazało się bardzo wartościowe w tego typu sytuacjach. Jako Sales Manager, korzystam z pozafinansowych metod motywacji pracowników. W swojej praktyce sięgałam po ofertę Norman Benett w zakresie Coachingu Managerskiego. Dedykowany Coach Norman Benett po ustaleniu celów coachingu organizacji i klienta coachingu (w tych przypadkach managera średniego szczebla), określał zakres sesji coachingowych. W umiejętny sposób, sięgając do technik i ćwiczeń coachingowych podczas indywidualnych spotkań towarzyszył managerowi w jego drodze samorozwoju. Skutecznie pracował z coache nad poszerzeniem świadomości, kompetencji miękkich i umiejętności zarządzania. Okazywał się wsparciem w pracy nad cechami osobowości, które mają bezpośredni wpływ na sposób i jakość wykonywanej pracy. Dzięki wsparciu Norman Benett mogłam wesprzeć rozwój pracowników bezpośrednio do mnie raportujących. Efekty procesów były dla mnie zaskakująco lepsze niż zakładane na początku procesu. Zawsze praca z coachem Norman Benett działała motywująco.

Renata Szymańska

Sales Manager

Najmocniejszą stroną kursu Coach Praktyk Biznesu w Norman Benett są narzędzia, ponieważ dostaje się komplet narzędzi z którymi można w sposób komfortowy pracować z klientami. Po skończonym kursie można w sposób komfortowy przeprowadzić sesje w sposób etyczny, odpowiedzialny i profesjonalny. Jeśli dla kogoś ważne są narzędzia to zdecydowanie rekomenduję ten wybór. Energia która tu panuje jest niesamowita. Trzy najważniejsze rzeczy to narzędzia, wykładowcy i formuła kursu. Polecam. Jeśli ktoś się zastanawia nad szkoleniem na Coacha niech zastanowi się jakim chce być coachem i niech poszuka takiej szkoły, która reprezentuje takie wartości. Dla mnie to ważne było żeby być coachem profesjonalnym, etycznym i odpowiedzialnym, który ma dużo narzędzi w swoim plecaku.

Magdalena Chalecka

Coach

Kurs Coacha Praktyk Biznesu daje przede wszystkim praktykę i wspaniałe narzędzia. Jest wiele innych kursów, które przygotowują w taki czy inny sposób. Ten kurs jest kursem na którym można nauczyć się praktycznie coachingu, zobaczyć jak to wygląda w kontakcie z klientem. Dostajemy wspaniałe narzędzia, które służą nam oraz tym którzy są coachowani. Najprzyjemniejszą częścią tego kursu było poznanie wspaniałych ludzi, zarówno wykładowców jak i ludzi z którymi pracowaliśmy w grupce czy rozmawialiśmy na sesjach i to było jedno z najlepszych doświadczeń które zabiorę ze sobą. Poza tym intensywność. Trzeba sobie zdać sprawę że kurs jest bardzo intensywny w związku z tym trzeba dużo pracować, przygotować się i rzeczywiście poświęcić temu ten czas który się ma. Przyjdźcie na ten kurs a doświadczycie wspaniałej zmiany.

Krzysztof Tomkalski

Prezes Zarządu EDCI, Ltd. Coach, IT Consultant

Dołącz do Akademii

Stań się profesjonalnym, odpowiedzialnym Coachem