robert

08 lutego 2022

Brak komentarzy

Home Bez kategorii

42 edycja Akredytowanej Akademii Coachingu

42 edycja Akredytowanej Akademii Coachingu

42 edycja Akredytowanej Akademii Coachingu

Wczoraj zakończyła się 42 edycja Akredytowanej Akademii coachingu na poziomie PRAKTYK w Akademia Coachingu i Mentoringu Norman Benett Group w wersji stacjonarnej.
Zatem gratulujemy wszystkim uczestnikom zdanego egzaminu! Kurs składał się testu wielokrotnego wyboru lecz także wymagał przeprowadzenia prawdziwej sesji z nieznanym klientem.

Wszyscy zdali, brawo Wy!

Konrad Jędraszczak
Elżbieta Jaszczuk
Anika Godel-Chełmecka
Ewa Chodorowska-Rombel
Katarzyna Knapik
Anna Jamiołkowska-Glinka

 

Akredytowana Akademia Coachingu

Akredytowana Akademia Coachingu, działająca pod auspicjami firmy Norman Benett, stanowi wiodące centrum szkoleniowe w tej dziedzinie. Kalina Grela i Robert Łężak, doświadczeni coachowie, pełnią rolę prowadzących i zapewniają najwyższą jakość szkoleń. Akademia oferuje szeroki zakres programów, uwzględniających różnorodne poziomy doświadczenia i potrzeby uczestników. Szkolenia są praktyczne i interaktywne, umożliwiając efektywne uczenie się i wymianę wiedzy. W ramach intensywnych programów, uczestnicy zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności. Akredytacja szkoleń przez renomowane instytucje stawia Akademię w czołówce branży coachingowej. W trakcie szkoleń uczestnicy otrzymują narzędzia coachingowe oraz dostęp do nowoczesnych technologii i materiałów dydaktycznych. W Akademii panuje inspirująca atmosfera, sprzyjająca zarówno rozwojowi osobistemu i zawodowemu. Kalina Grela i Robert Łężak, jako doświadczeni profesjonaliści, przekazują swoją pasję i wiedzę uczestnikom. Akademia Coachingu jest miejscem, gdzie osoby zainteresowane coachingiem mogą zarówno zdobyć cenne umiejętności jak i rozwijać swoją karierę. Zaufanie, zaangażowanie i kompetencje prowadzących są kluczowe dla sukcesu uczestników.

Verified by MonsterInsights