Zawodowa Akademia Coachingu

14-03-2024

6 miesięcy

za osobę /
PLN

Zapytaj o cenę

Home Kursy

Zawodowa Akademia Coachingu

Zawodowa Akademia Coachingu

Nauczyciel

Robert Łężak

Kategoria

Uczestnicy kursu

5

Uczestnicy

7

Dostępny

12

Maximum

Dodaj komentarz

Zobacz nasz program

10:00-17:30

Dzień 1

Dzień 1

10:00-17:30

Dzień 1

 1. Zasady pracy , kontrakt grupowy, harmonogram kursu
 2. Rozwój coacha i standardy zawodu wg. European Mentoring and Coaching Council iNorman Benett
 3. Definicja i rodzaje coachingu
 4. Coaching a inne metody rozwojowe
 5. Postawa coacha
 6. Kultura coachingowa w organizacjach
 7. Podstawowe zasady i paradygmaty coachingu
 8. Główne metody pracy
 9. Jak rozpocząć proces?
 10. Kodeks Etyczny EMCC
10:00-17:30

Dzień 2

Dzień 2

10:00-17:30

Dzień 2

 1. Cele w coachingu
  • Od problemu do celu
  • Przeramowanie w coachingu
  • Metody operacjonalizacji celu
  • Strefa wpływu w ustalaniu celów coachingu
 2. Pytania coachingowe – główna metoda pracy coacha i mentora
 3. Metoda pracy mocnymi pytaniami według Norman Benett
 4. Feedback w coachingu – na czym polega i jaka jest jego struktura?
 5. Praktyka prowadzenia rozmów coachingowych
 6. Ćwiczenia sesji coachingowych – wieczorne zajęcia praktyczne
10:00-17:30

Dzień 3

Dzień 3

10:00-17:30

Dzień 3

 1. Superwizja grupowa wieczornych sesji
 2. Pojęcie Mapy w coachingu
 3. Indywidualny odbiór rzeczywistości
 4. Umiejętność wycofywania własnej mapy – jedna z kluczowych kompetencji coacha
 5. Raport psychologiczny i dostrajanie się do klienta
 6. Budowanie relacji w coachingu
 7. Poziomy logiczne Batesona i Diltsa
 8. Góra Lodowa wg. M Bennewicza i praca coachingowa w oparciu o wartości i tożsamość
 9. Podsumowanie I poziomu kursu

Recenzje kursu

5

9 Oceny

5 gwiazdek

9

4 gwiazdki

0

3 gwiazdki

0

2 gwiazdki

0

1 gwiazdka

0

Najmocniejsza strona tego kursu to wykładowcy, narzędzia które są rzeczowe, konkretne, inspirujące, absolutnie ciekawe i praktyka. To też wiele godzin warsztatów i praktyczne doświadczanie na sobie zarówno w roli coacha, klienta i superwizora. W krótkim okresie czasu jest bardzo dużo warsztatów praktycznych. W czasie kursu wiele było chwil związanych z odkryciami. To było woow... do swoich własnych odkryć że jest w tym absolutna moc. To też wyjście z takim poczuciem wejścia na kolejny etap swojego rozwoju. Myślę ż tak jak ja się czuje po ukończeniu tego kursu, zaopatrzona w wiedzę, umiejętności, praktykę i narzędzia, czuję się zasobna i chciałabym żeby moi klienci także się tak czuli po swoich sesjach. Gorąco polecam.

Najmocniejsza strona kursu Coach Praktyk Biznesu to co pierwsze co przychodzi mi na myśl to holistyczne podejście do sprawy. Nauczyciele którzy prowadzą tu zajęcia są autorytetami w swoich dziedzinach, w związku z czym czuć pewność przekazywanych informacji i to powoduje że łatwiej przyswaja się wiedzę. Sam proces prowadzenia kursu jest dostosowany do najnowszych technik edukacyjnych, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej jest zapamiętać całość prowadzonego materiału. Jest to kurs bardzo intensywny, to ma swoje plusy że w ciągu relatywnie krótkiego okresu można zdobyć bardzo wyjątkową wiedzę.

Najmocniejszą stroną kursu Coach Praktyk Biznesu w Norman Benett są narzędzia, ponieważ dostaje się komplet narzędzi z którymi można w sposób komfortowy pracować z klientami. Po skończonym kursie można w sposób komfortowy przeprowadzić sesje w sposób etyczny, odpowiedzialny i profesjonalny. Jeśli dla kogoś ważne są narzędzia to zdecydowanie rekomenduję ten wybór. Energia która tu panuje jest niesamowita. Trzy najważniejsze rzeczy to narzędzia, wykładowcy i formuła kursu. Polecam. Jeśli ktoś się zastanawia nad szkoleniem na Coacha niech zastanowi się jakim chce być coachem i niech poszuka takiej szkoły, która reprezentuje takie wartości. Dla mnie to ważne było żeby być coachem profesjonalnym, etycznym i odpowiedzialnym, który ma dużo narzędzi w swoim plecaku.

Kurs Coacha Praktyk Biznesu daje przede wszystkim praktykę i wspaniałe narzędzia. Jest wiele innych kursów, które przygotowują w taki czy inny sposób. Ten kurs jest kursem na którym można nauczyć się praktycznie coachingu, zobaczyć jak to wygląda w kontakcie z klientem. Dostajemy wspaniałe narzędzia, które służą nam oraz tym którzy są coachowani. Najprzyjemniejszą częścią tego kursu było poznanie wspaniałych ludzi, zarówno wykładowców jak i ludzi z którymi pracowaliśmy w grupce czy rozmawialiśmy na sesjach i to było jedno z najlepszych doświadczeń które zabiorę ze sobą. Poza tym intensywność. Trzeba sobie zdać sprawę że kurs jest bardzo intensywny w związku z tym trzeba dużo pracować, przygotować się i rzeczywiście poświęcić temu ten czas który się ma. Przyjdźcie na ten kurs a doświadczycie wspaniałej zmiany.

Najmocniejsza strona tego kursu Coach Praktyk Biznesu dla mnie jest to praktyka i system pracy w trójkach i to że każde ćwiczenie można zobaczyć, doświadczyć i poobserwować w roli: coacha, coachee i superwizora. To jest dla mnie najcenniejsze. Największe pozytywne zaskoczenie to intensywność. Bałam się tej intensywności ale teraz z perspektywy zakończenia uważam że to jest pozytywne zaskoczenie, że to ma moc.

Szanowni Państwo Pragnę wyrazić słowa najwyższego uznania dla Norman Benett Academy oraz podziękować za to, że zajęcia podczas szkolenia Coach Praktyk Biznesu były na najwyższym poziomie i dostarczyły mi wielu ciekawych, nowych inspiracji. Prowadzący zajecia: Robert Łężak oraz Kalina Grela-Łężak to profesjonaliści najwyższej klasy. Nasze zajęcia były zawsze niezwykle kompetentnie przygotowane i poprowadzone. Obu coachów cechuje duży entuzjazm i zaangażowanie w to, co robią. Zawsze świetnie przygotowani, przyjaźnie nastawieni do grupy i bardzo bardzo skuteczni. Pragnę też podkreślić, że egzamin kończący zajęcia przebiegał w doskonałej uczącej atmosferze i tu składam podziękowania całemu zespołowi Norman Benett Academy. Wszyscy dydaktycy powinni uczyć się od Roberta, Kaliny, Marcina, jak przygotować studentów do egzaminu i jak potem go przeprowadzić, aby zdający mieli okazję jeszcze się uczyć oraz poczuć satysfakcję i stać się prawdziwym podmiotem nauczania. Słowa najwyszego uznania i podziękowania! Z całą odpowiedzialnością i pełnym przekonaniem rekomenduję Norman Benett Academy wszystkim, którzy pragną zdobyć stosowny certyfikat, ale również ulepszyć swoje życie.

Udział w szkoleniu Coach Praktyk wzbogacił nie tylko mój warsztat pracy, ale również mnie samą. Pobudził do refleksji i samodoskonalenia. Był wielką przyjemnością i zapoczątkował nowy rozdział w moim życiu. Mimo, że wcześniej brałam udział w innych kursach coachingowych, to dopiero to szkolenie przygotowało mnie do pracy coacha. Czuję się gotowa do prowadzenia coachingu. Otrzymałam nie tylko wiedzę, narzędzia, ale też wiarę we własne możliwości. Jako osoba prowadząca szkolenia z przyjemnością obserwowałam prowadzących i ich warsztat pracy. To jest mistrzostwo. Cieszę się, że mogłam doświadczyć udziału w tak profesjonalnym szkoleniu. Tworzymy świat do którego inni chcą przynależeć to hasło przewodnie Norman Benett Group. Cieszę się, że weszłam do tego świata i zachęcam innych.

Pod koniec czerwca 2015 roku, po wielu zastanowieniach i analizach, zdecydo¬wałem się na udział w kursie Coacha Praktyka Biznesu, prowadzonym przez Norman Benett Group, a realizowanym w ośrodku szkoleniowym ORE w Sulejówku. Prowa¬dzącymi zajęcia byli: Kalina Grela-Łężak i Robert Łężak, którzy przez 12 dni - bardzo intensywnie - szkolili nas, uczestników kursu. Program był bardzo napięty, ponieważ zakładał realizację bardzo wielu zagadnień trudnych o licznych odniesieniach i funda¬mentach teoretycznych, a jednocześnie ogromny ładunek ćwiczeń praktycznych - jak się okazało - bardzo przydanych i koniecznych. Grupa uczestników też nie należała do „łatwych”, albowiem składała się z nauczycieli nauczycieli, co od prowadzących wymagało niemałych umiejętności. Pracując zawodowo od 1978 roku posiadłem rozległy ocean doświadczeń, a kształcąc się - poza kompetencjami i kwalifikacjami - zyskiwałem spostrzeżenia oraz porównania. Dziś, mając za sobą kurs Coacha Praktyka Biznesu oraz zdany egzamin i Certyfikat nr 237 w ręku, mogę powiedzieć, że uczestniczyłem w wydarze¬niu o niezwykłej sile oddziaływania. To, co dane nam było zgłębiać oraz to, jak pro¬wadzący ów proces przeprowadzali, skłania mnie do porównania, że - oto - byliśmy adeptami szkoły łączącej walory Pracowni Leonarda da Vinci, w jej koncepcyjnej warstwie odkrywania świata z zaletami Summerhill - urzeczywistnionej, przez Alexan¬dra Sutherlanda Neilla, wizji Szkoły kształtującej człowieka prawdziwie wolnego i świadomego z wartościami Przybytku Pokoju, Rabindranatha Tagore, w dziele doz¬nawania Prawdy i Piękna. Ktoś powie: „napuszone to i patetyczne”, a będzie to ten, kto wziął tylko trochę lub nic - ja wziąłem wszystko, com mógł, chciał i potrzebował. Dlatego wiem, co mówię, a kto poznał mnie trochę, to wie, iż mówię wtedy, gdy mam coś do powiedzenia. Mistrzowie moi, Kalina i Robert, pokazali mi głęboki sens coachingu i umożliwili zrozumienie myśli Fryderyka Nietzschego „Wielu jest upartych co do raz obranej drogi, niewielu co do celu”, z czym miałem kłopot i wprowadzili w świat wartości coachingu. Dzięki wspomnianym Mistrzom jestem gotów w nim nie tylko zostać, lecz współtworzyć tak, by inni mogli wyzwalać w sobie siłę samostanowienia. Za sprawą Kaliny oraz Roberta umiem narysować swoją przyszłość, a mapa mojego życia oso¬bistego i zawodowego, z odręcznego szkicu, stała się barwną przestrzenią o wielu znaczących wymiarach. To symfonia coachingu.

Serdecznie dziękuję za wspaniałą przygodę w moim rozwoju zawodowym, jaką był kurs szkoleniowy Coach Praktyk. Być może przygoda brzmi mało zawodowo, ale dokładnie takie dobre skojarzenia związane z kursem mam. Mogę kurs porównać z podróżami, które kocham. Ciągle poznaję nowe miejsca, każde z nich dostarcza mi nowych wrażeń, wiadomości, doświadczeń i emocji, wracam zadowolona i usatysfakcjonowana. Po każdej podróży jednak czuję niedosyt i planuję kolejną. Każdy, kto kocha podróże na pewno zna to uczucie. Podobnie czuję się po kursie Coach Praktyk Norman Benett - jestem bardzo zadowolona z zajęć, które pozwoliły mi zdobyć dużo nowej wiedzy i doświadczenia, osiągnąć awans zawodowy oraz z trenerów prowadzących szkolenie na bardzo wysokim poziomie, czuję jednak potrzebę dalszej przygody z coachingiem i dalszego rozwijania swoich umiejętności w tym zakresie. Dziękuję za rozbudzenie we mnie tej nowej pasji.

Akademia coachingu

Program jest akredytowany przez EMCC na 2 poziomach: FOUNDATION I PRACTITIONER

 

Akademia coachinguAkademia coachingu

Zawodowa Akademia Coachingu składa się z 2 poziomów

To już 53 edycja naszej akademii coachingu, którą tworzymy od 2008 roku. Program jest akredytowany przez EMCC European Mentoring and Coaching Council na poziomie PRACTITIONER.

Jeśli masz więcej pytań zadzwoń bezpośrednio do prowadzących:

 1. Kalina Grela-Łężak 605 22 44 66
 2. Robert Łężak 504 104 694
 3. Koordynator Akademii: Magda Piotrowska 667 951 752; magda.piotrowska@normanbenett.pl

Terminy szkolenia 16 dni:


I poziom Coaching Foundation - Podstawy Coachingu (3 dni)

14-15-16 marca 2024

II poziom Coach Practitioner - Coach Praktyk (12 dni + egzamin)

04 – 05 – 06 kwietnia 2024

25 – 26 –  27 kwietnia  2024

16 – 17  – 18 maja 2024

13 – 14 – 15 czerwca 2024

18 czerwca 2024 – Egzamin

I POZIOM: Coaching Foundation – Podstawy Coachingu (3 dni)

Kurs wprowadzający w tematykę coachingu. Przydatny dla każdego managera, trenera, nauczyciela, specjalisty HR i wszystkich którzy pracują z ludźmi. Jeśli istotny jest dla Ciebie rozwój Twój i Twoich współpracowników, chcesz nauczyć się prowadzić rozmowy w sposób coachingowy, chcesz rozwijać kreatywność swoją i innych – ten kurs jest dla Ciebie. To wprowadzenie dla wszystkich liderów, którzy chcą wprowadzać coachingowy styl przywództwa w swoich zespołach.

 • Czym coaching jest a czym coaching nie jest
 • Pracy pytaniami w sposób coachingowy po partnersku
 • Jak przeprowadzić sesje kontraktową
 • Poznasz 4 techniki coachingowe
 • Jak prowadzić poprawnie cały proces coachingowy
 • W jaki sposób używać podczas sesji odzwierciedlania
 • Jak radzić sobie z barierami w aktywnym słuchaniu
 • Prowadzić poprawnie sesje coachingowe
 • Dawać informacje zwrotne klientowi
 • Przeprowadzać ewaluacje na koniec procesu

Akademia coachingu

II POZIOM: COACH PRAKTYK ( 4 zjazdy po 3 dni + egzamin)

Kurs pogłębiający tematykę coachingu. Przydatny dla każdego managera, trenera, nauczyciela, specjalisty HR i wszystkich którzy pracują z ludźmi. Jeśli istotny jest dla Ciebie rozwój Twój i Twoich współpracowników, chcesz nauczyć się prowadzić rozmowy w sposób coachingowy, chcesz rozwijać kreatywność swoją i innych – ten kurs jest dla Ciebie. To wprowadzenie dla wszystkich liderów, którzy chcą wprowadzać coachingowy styl przywództwa w swoich zespołach.

Kurs pozwala zdobyć praktykę świadomego coacha, który patrzy głębiej i widzi więcej. Buduje też dużą samoświadomość niezbędną dla każdego lidera.

 • Poznanie podstaw psychologii niezbędnej w roli odpowiedzialnego coacha i mentora
 • Rozwinięcie samoświadomości – pierwszej kluczowej kompetencji wg. EMCC
 • Przygotowanie się do roli świadomego profesjonalisty
 • Poznanie i przećwiczenie zaawansowanych technik coachingowych, które umożliwiają pracę z większością tematów spotykanych w coachingu zarówno business jak i life- coachingu
 • zdobycie umiejętności pracy z wykorzystaniem wszystkich modalności – również kinestetycznej

I. Rozwój Samoświadomości w Akademii coachingu – trening interpersonalny 2 dni

Ta część jest nieodzownym elementem budowania samoświadomości coacha na poziomie profesjonalisty. Wysoka świadomość siebie, emocji i procesów zachodzących w grupie umożliwia odpowiednie przygotowanie, by w odpowiedzialny sposób wspierać transformacje klientów.

 • Moje mocne strony i zasoby związane z pracą coachingową i nową rolą
 • Obszary do rozwoju i praca nad nimi
 • Przygotowanie się do roli świadomego profesjonalisty
 • Uważność na innych uważność na siebie
 • Koncepcja K.G. Junga: teoria psychologii głębi i rozwoju zintegrowanej pełnej osoby
 • Rozumienie i akceptacja cienia wg. K.G. Junga
 • Wiedza o mechanizmach obronnych w pracy coacha
 • Do jakich trudnych sytuacji powinienem się przygotować?
 • Praca poznanymi wcześniej metodami i ich dalsza praktyka: mocne pytania, feedback coachingowy
 • Metafora jako metoda pracy rozwoju własnych zasobów i zasobów klienta
 • Refleksja jako jedna z kluczowych metod pracy według EMCC

II. Techniki w Akademii Coachingu, metody i rozwój kompetencji w zawodzie coacha 4 dni

Ta część to intensywny trening przygotowujący do pracy jako coach w tematyce zarówno life coachingu jak business coachingu. Podczas tych czterech dni poznasz kluczowe techniki i metody stosowane od lat w metodologii Norman Benett oraz w coachingu międzynarodowym. Rozwiniesz kolejnych 7 kompetencji EMCC. Twoja praca będzie superwizowana i poddana analizie, zaprosimy Cię do autorefleksji. Każdy kolejny dzień poświęcony jest innym kompetencjom i innym technikom.

 • Kompetencje EMCC coacha i mentora: na co zwracamy uwagę na poziomie Practitioner
 • Kanały komunikacji, modalności i ich zastosowanie
 • Praca w przestrzeni jako charakterystyczna formuła w metodologii Norman Benett
 • Pacing i Leading w coachingu
 • Cel i rezultat – na czym polega różnica
 • Praca oparta na zasobach klienta - potencjał, cele, wartości i przekonania
 • Mikrokomunikacja – obserwacja sygnałów niewerbalnych w coachingu
 • Lingwistyka i jej znaczenie
 • Poziomy komunikacji i analiza komunikatu na różnych poziomach
 • Motywacja wewnętrzna i zewnętrzna
 • Dysocjacja, asocjacja i metapoziom
 • Planowanie działań w coachingu
 • Action Plan jako metoda aktywizacji wewnętrznego potencjału
 • Proces zmiany i jej etapy oraz sposoby interwencji
 • Metoda pracy z dylematami
 • Osobowość i wzorce psychologiczne
 • Wzorce i zmiana nawyków
 • Metaprogramy jako style naszej percepcji
 • Mapa Myśli - jako metoda diagnozy i zmiany percepcjiDodatkowo:
  • Wieczorna praktyka sesji coachingowych w parach
  • 1 superwizja indywidualna
  • 3 superwizje grupowe

Otrzymasz kompetencje coacha i mentora EMCC na poziomie praktyka

Kompetencje EMCC Akademia coachingu Tu możesz zobaczyć pełny zakres wskaźników kompetencji coacha i mentora: Kompetencje EMCC i wskaźniki

Najwyższy poziom praktyki coachingowej, który plasuje Cię na poziomie profesjonalisty. Poznanie i praktyczne przećwiczenie zaawansowanych technik coachingowych. Dowiesz się jak pracować z przekonaniami oraz jakie techniki można zastosować do pracy z relacjami . Superwizja i informacja zwrotna o poziomie Twojej pracy jako coacha.

Uczestnictwo w poziomie II umożliwia podejście do sesji egzaminacyjnej i otrzymanie certyfikatu europejskiego EMCC.

 • Praca z przekonaniami i metody zmiany przekonań z różnych nurtów psychologii i coachingu
 • Relacje w obszarze zawodowym i prywatnym jako temat w coachingu – metody pracy z relacjami
 • Pozycje percepcyjne i praca z relacjami
 • Sesja kontraktowa – czyli jak rozpocząć i zarządzać procesem?
 • Metafora jako metoda pracy coachingowej
 • Zastosowanie wizualizacji, obrazu, opowieści i przedmiotów w pracy z metaforą.
 • Milton H.Erickson i kontakt z podświadomością
 • Szczęście, spełnienie i misja życiowa
 • Work-life balance w coachingu biznesowym
 • Odkrycia psychologii pozytywnej
 • Innowacje w pracy coachingowej i rozwój kreatywności
 • Wybrane techniki kreatywne ułatwiające generowanie pomysłów
 • Dbałość o własną równowagę w pracy coacha
 • Dobre standardy
 • Ewaluacja w coachingu – metody
 • Podsumowanie sesji praktycznych i praktyki uczestników
 • Znaczenie superwizji w rozwoju pracy coachingowe
 • Praktyczne ćwiczenia wszystkich technik poznanych w trakcie kursu, utrwalenie metod i modeli, ugruntowanie umiejętności dobierania metody pracy coachingowej do dylematu klienta coachingu. Dzień ten ma charakter grupowej superwizji uczącej dla przyszłych coachów. Podsumowanie zdobytych kompetencji EMCC.
 • Warsztat akredytacyjny - proces uzyskiwania europejskiej akredytacji indywidualnej EIA

 Dodatkowo w Akademii coachingu:

 • Wieczorna praktyka sesji coachingowych w parach 18:00-20:00
 • 1 superwizja indywidualna

5 superwizji grupowych

W trakcie trwania kursu podchodzimy indywidualnie do każdego uczestnika, świadomie realizujemy program w kameralnych grupach, aby każdy był otoczony indywidualną opieką. W trakcie programu zapewniamy indywidualne konsultacje z prowadzącymi i superwizorami. Pomagamy też przygotować się do akredytacji indywidualnej EIA.

Akademia coachingu

Otrzymasz certyfikat potwierdzający twoje kompetencje coacha i mentora na poziomie PRAKTYK

Akademia coachingu

Dla kogo jest to szkolenie?

 • Dla managerów, którzy pragną rozwijać swoje zespoły
 • Dla trenerów, którzy pragną poszerzyć swój warsztat o nowe narzędzia
 • Dla nauczycieli, obarczonych odpowiedzialnością, dźwigających wiele obowiązków.
 • Dla specjalistów HR pragnących rozwijać kadrę managerską
 • Dla wszystkich, którzy pragną się rozwijać.

Zobacz co mówią uczestnicy!

Najmocniejszą stroną kursu Coach Praktyk Biznesu w Norman Benett są narzędzia, ponieważ dostaje się komplet narzędzi z którymi można w sposób komfortowy pracować z klientami. Po skończonym kursie można w sposób komfortowy przeprowadzić sesje w sposób etyczny, odpowiedzialny i profesjonalny. Jeśli dla kogoś ważne są narzędzia to zdecydowanie rekomenduję ten wybór. Energia która tu panuje jest niesamowita. Trzy najważniejsze rzeczy to narzędzia, wykładowcy i formuła kursu. Polecam. Jeśli ktoś się zastanawia nad szkoleniem na Coacha niech zastanowi się jakim chce być coachem i niech poszuka takiej szkoły, która reprezentuje takie wartości. Dla mnie to ważne było żeby być coachem profesjonalnym, etycznym i odpowiedzialnym, który ma dużo narzędzi w swoim plecaku.

Magdalena Chalecka

Coach EMCC

Przyszłam na kurs z celem ściśle określonym na usprawnienie mojej działalności zawodowej i ten cel osiągnęłam. Pozytywnym zaskoczeniem dla mnie był ogromny wpływ kursu na mój rozwój osobisty. Trening interpersonalny rozpoczynający kurs to przestrzeń, w której możesz zmierzyć się z fantastyczną przygodą zwiedzenia samego siebie. Odkrycia pogłębiające samoświadomość wydarzają się przez cały kurs – w jego programie jest wiele godzin coachingu indywidualnego. Ten kurs zmienia człowieka. Wpływa na funkcjonowanie w każdej dziedzinie życia. Kształtuje coacha skutecznego i świadomego. Atmosfera stworzona przez kompetentnych prowadzących sprawiła, że kurs jest przyjemnym spotkaniem z coachingiem. Jest intensywny, angażuje w pełni. Czułam, że uczą mnie praktycy – ludzie, którzy wiedzą, co robią i chcą tą wiedzą podzielić się ze mną. Polecam ten kurs coachingu ponieważ po jego ukończeniu czuję się kompetentna do prowadzenia działań coachingowych .

Agnieszka Pankau

Coach EMCC w SKANSKA

Kurs Coacha Praktyk Biznesu daje przede wszystkim praktykę i wspaniałe narzędzia. Jest wiele innych kursów, które przygotowują w taki czy inny sposób. Ten kurs jest kursem na którym można nauczyć się praktycznie coachingu, zobaczyć jak to wygląda w kontakcie z klientem. Dostajemy wspaniałe narzędzia, które służą nam oraz tym którzy są coachowani. Najprzyjemniejszą częścią tego kursu było poznanie wspaniałych ludzi, zarówno wykładowców jak i ludzi z którymi pracowaliśmy w grupce czy rozmawialiśmy na sesjach i to było jedno z najlepszych doświadczeń które zabiorę ze sobą. Poza tym intensywność. Trzeba sobie zdać sprawę że kurs jest bardzo intensywny w związku z tym trzeba dużo pracować, przygotować się i rzeczywiście poświęcić temu ten czas który się ma. Przyjdźcie na ten kurs a doświadczycie wspaniałej zmiany.

Krzysztof Tomkalski

Prezes Zarządu EDCI, Ltd. Coach, IT Consultant

Dlaczego polecam kurs coachingu w Akademii Norman Benett? Wybrałam kurs w wersji stacjonarnej, ponieważ oferował dużą ilość technik i metod coachingowych wraz z możliwością praktycznego zapoznania się z nimi w kontakcie osobistym z innymi uczestnikami. Sprawdzenie ich działania poprzez uaktywnienie kinestetyki. Rzeczywiście okazję do tego miałam w każdym dniu treningu, w bardzo życzliwej, profesjonalnej atmosferze. Duże wrażenie zrobił na mnie trening interpersonalny, który dotyczył m.in. poziomów komunikacji, rodzajów i wzorców osobowości: dzięki niemu zyskałam ``czulsze ucho`` na potrzeby rozmówców. W ciągu całego kursu czułam się wyjątkowo zaopiekowana: mogłam na bieżąco przedyskutować pojawiające się pytania, wątpliwości, czy spostrzeżenia. Dzięki kursowi mam większą pewność w pracy z klientkami, w tematach, które często pojawiają się na moich sesjach: zmianie przekonań, nawyków, czy odkrywaniem zasobów.

Ewa Chodorowska-Rombel

Certyfikowany Coach Praktyk

Nie lubię doradzać, może dlatego jestem coachem ;) Powiem więc jedynie co mi dał kurs - otworzył mnie na ludzi, na świat i na samą siebie. Jest to ogromna, naprawdę bardzo duża dawka przydatnej wiedzy, podanej w najlepszy możliwy sposób. Formuła pozwala zdobyć doświadczenie, nauczyć się jak stosować metody coachingowe i etycznie je wykorzystywać. Gdybym miała ponownie wybierać, także wybrałabym Norman Benett.

Anika Godel-Chełmecka

Trener Asystent Kadry Narodowej Taekwondo Olimpijskiego, certyfikowany coach

Jeżeli zastanawiasz się czy Coaching jest dla Ciebie, czy w czymkolwiek może pomóc Tobie, firmie lub ludziom z Twojego otoczenia, to… bardzo dobrze że się zastanawiasz, bo Coach Coachowi nie równy, a jak pobierać nauki, to tylko u najlepszych. Gorąco rekomenduję kurs w Norman Benett, doskonali praktycy, przemiła atmosfera i genialna organizacja. Póki co zrobiłem tylko poziom Practictioner , jednak już mam chrapkę na Mastera, oczywiście tylko pod wytrawnym okiem Kaliny i Roberta Łężak.

Konrad Jędraszczak

Operations Director at WEDIA-ANN, EMBA

Jestem raczej starszy niż młodszy i trudno mnie zaskoczyć kolejnymi kursami i programami szkoleniowymi, ponieważ przeszedłem ich wiele, natomiast ten kurs coachingu wywarł na mnie bardzo duże wrażenie. Nauczył mnie jak inaczej rozmawiać z ludźmi, jak dostrzegać ich odrębną perspektywę, jak moja perspektywa zmieniająca się na te same tematy wpływa na moje postrzeganie świata. Bardzo ciekawy, przejmujący i głęboki kurs, głębokie przeżycie. Warto znaleźć czas na ten kurs, bo ten kurs może zmienić jakość Waszego czasu w życiu. Nie spotkałem się z tak rodzinną atmosferą na żadnym innym kursie. Czułem się totalnie zaopiekowany, totalnie uznany. Serdecznie polecam Norman Benett i Państwa Łężaków.

Piotr Sumiński

Entrepreneur Summit, Mentor & Coach EMCC, Trainer EmbodiedCoach

Właśnie ukończyłem kurs organizowany przez Norman Benett Coach Praktyk Biznesu. Prowadzę firmę z kilkunastu lat i szukając dla siebie jakiś rozwojowych narzędzi, które pomiga mi uczyć się nowych rzeczy, byłem dosyć wymagający, ponieważ ukończyłem już wiele kursów związanych z zarządzaniem ludźmi i sprzedażą, czytam też dużo książek i chciałem coś co będzie dla mnie przełomowe. Na kurs zdecydowałem się po spotkaniu z Robertem Łężakiem czyli głównym trenerem na tym kursie. Robert podczas spotkanie powiedział mi: Kamil, po tym kursie nie będziesz już taką sama osoba jaką ten kurs zacząłeś. Dopiero teraz po kursie w 100% to rozumiem i się z tym zgadzam. Myślę, że podczas kursu, po wszystkich sesjach treningowych, które odbyłem ze współuczestnikami, najwięcej skorzystałem z tego ja, ponieważ poza celem, z którym tutaj przyszedłem udało mi się też dowiedzieć się niesamowicie dużo o sobie i odkryć dużo nieuświadomionych oraz skrywanych w podświadomości rzeczy, nad którymi chciałbym pracować. Wychodzę jako dużo bardziej świadoma i poukładana osoba. Nauczyłem się niesamowicie dużo o ludziach i zrozumiałem, że w pracy z ludźmi nie chodzi o to co ja powiem do kogoś, a tak naprawdę co ten ktoś z kim rozmawiam powie sam sobie. Ja potrzebuję być dobrym słuchaczem i osobą, która będzie potrafiła zadać odpowiednie pytania. Z tym przeświadczeniem, jak pomagać ludziom rosnąć i się rozwijać wychodzę właśnie z tego kursu. Kurs Norman Benett chcę Wam serdecznie i najmocniej jak tylko mogę polecić.

Kamil Kosior

General Manager Lloyd Properties

Kurs coachingu w Norman Benett okazał się rewelacyjną decyzją, która przyniosła mi wiele satysfakcji. Poziom jakości i wartości zajęć był wyjątkowo wysoki, a trenerzy wykazywali się nie tylko profesjonalizmem, ale również silnym zaangażowaniem i gotowością do udzielania wsparcia. Podczas kursu odkryłam wiele rzeczy o sobie i swoich mocnych stronach, co stanowiło dla mnie nie tylko naukę, ale również wartościowe doświadczenie i chęć głębszego poznawania siebie oraz innych. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zgrani i otwarci, co stworzyło niesamowitą atmosferę na kursie 😊. Jakość oferowanego szkolenia zdecydowanie przekracza znaczenie słowa ``profesjonalizm``, a zaangażowanie i entuzjazm trenerów w pracy coachingowej stanowią dla mnie inspirację do ciągłego rozwoju. Polecam ten kurs każdemu, kto pragnie pomagać innym przez słuchanie, dawanie wsparcia, wzmacnianie, a także tym, którzy pragną wzmocnić siebie i swoje przekonania wspierające. Kalina i Robert wykazywali się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, tworząc jednocześnie fantastyczną atmosferę na kursie. Dziękuję im za to z całego serca!

Matylda Stanejko

HR Generalist | Dentsu Polska | Life & Business Coach

``Udział w kursie Certyfikowany Coach Praktyk Life & Business Coaching prowadzonym przez Norman Benett Group był dla mnie wspaniałym i bardzo rozwijającym doświadczeniem. Na zajęciach prowadzonych przez Kalinę i Roberta poznałam wiele różnorodnych i ciekawych technik coachingowych. Na każdym etapie mogłam liczyć na merytoryczne wsparcie w zakresie ich stosowania. Zdobywanie wiedzy oraz kształtowanie praktycznych umiejętności z zakresu coachingu pod okiem tak fachowej i zaangażowanej kadry ma ogromne znaczenie w realizacji moich planów zawodowych. W związku z powyższym zakres przekazanej wiedzy, forma prowadzenia, możliwości omawiania różnych aspektów dotyczących coachingu spowodowały, że kurs spełnił moje oczekiwania w pełnym zakresie.

Olga Popielewicz

Life & Business Coach

Z przyjemnością polecam Akredytowany Kurs Coachingu na poziomie Praktyk, który miałam przyjemność ukończyć. To niezwykłe doświadczenie otworzyło nowe perspektywy w moim życiu i zapewniło mi unikalną okazję do rozwoju osobistego i zawodowego. Ten kurs był znacznie więcej niż tylko programem szkoleniowym. To była inspirująca podróż przez świat coachingu, prowadzona przez doświadczonych i zaangażowanych nauczycieli, Kalinę i Roberta. W trakcie kursu nie tylko zdobyłam cenne umiejętności coachingowe, ale także zrozumiałam, jak ważne jest świadome słuchanie, empatia i budowanie trwałych relacji z klientami. To doświadczenie otworzyło dla mnie drzwi do nowych możliwości kariery. Dzięki temu kursowi, teraz mogę pracować jako coach i pomagać innym osiągać swoje cele i rozwijać się. To jest dla mnie ogromnym źródłem satysfakcji. Chciałabym podkreślić, że atmosfera podczas kursu była wyjątkowa. Grupa kursantów była zróżnicowana, co pozwoliło na wymianę różnorodnych doświadczeń i spojrzeń na coaching. Dzięki temu nauka była jeszcze bardziej inspirująca. Z całego serca polecam Akredytowany Kurs Coachingu na poziomie Praktyk wszystkim, którzy pragną nie tylko zdobyć wiedzę i umiejętności coachingowe, ale także przeżyć wartościową i inspirującą podróż ku samorozwojowi. Ten kurs jest inwestycją w siebie, która przynosi nie tylko profesjonalny rozwój, ale również osobistą transformację

Agnieszka Dobosz

Doradca biznesowy / Mentor / Coach - Fabryka Biznesu i Finansów Spółka z o.o

Zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania:


Prowadzący:

Robert Łężak tel. 504 104 694

Kalina Grela-Łężak tel. 605 22 44 66

 

Koordynator Akademii:

Magda Piotrowska tel. 667 951 752

magda.piotrowska@normanbenett.pl


Dołącz do 48 Akredytowanej Akademii Coachingu w Norman Benett

Nasi nauczyciele

Robert Łężak

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY
ZOBACZ PROFIL

Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Prezes EMCC Poland, Partner Zarządzający Norman Benett Group

Kalina Grela-Łężak

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY
ZOBACZ PROFIL

Coach i Mentor z akredytacją europejską EIA w EMCC na Poziomie Practitioner, Executive i Master Coach.

Cena : zapytaj o cenę

Ilość miejsc : 12

Lokalizacja : Siedziba Norman Benett

Typologia : Aktualne Kurs coachingu PROMOCJA

Pytanie