Robert Łężak

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY

Napisz do mnie

6

KURSY

0

POLUBIENI

0

OCENA

Home Nauczyciele

Robert Łężak

Jestem Akredytowanym Mentorem i Coachem EMCC z akredytacją EIA na poziomie Practitioner. Jestem również nauczycielem, trenerem i menedżerem z 20 letnim doświadczeniem. Na codzień uczę zawodu Coacha w Norman Benett Academy, na studiach podyplomowych z coachingu w Akademii Leona Koźmińskiego, Szkole Głównej Handlowej i Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania.

Od 2008 aktywnie pracuję jako Coach EMCC European Mentoring and Coaching Council rozwijając potencjał kadry kierowniczej i liderów w licznych organizacjach. Pracuję głównie z Menedżerami wysokiego szczebla w Executive Coachingu łącząc narzędzia Coachingowe z Mentoringiem. Prowadzę również facylitacje i superwizje grupowe dla Menedżerów, Coachów i Trenerów. Moim celem jest wsparcie zmiany osobistej, której efekty pozwalają w lepszym stopniu wykorzystywać osobiste zasoby menedżera, w zgodzie z oczekiwaniami pracodawcy, w sposób najbardziej efektywny z punktu widzenia stawianych celów.

Obecnie jestem współwłaścicielem firmy szkoleniowej Norman Benett i właścicielem firmy Coaching Travel, zajmującej się coachingiem w czasie podróży.

Od marca 2019 roku jestem prezesem w European Mentoring and Coaching Council EMCC Poland.

W prowadzonych przez siebie projektach łączę elementy świadomej aktywności poznawczej poprzez doświadczanie, przeżywanie, eksperymentowanie i praktykę zręcznych metod jako cel w rozwoju osobistym i duchowym oraz spójności wewnętrznej. Uczestnicy projektów osiągając swoje cele otrzymują efekt w postaci lepszego zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości, harmonii społecznej oraz wyostrzonej optyki intuicyjnej a co za tym idzie osiągania lepszych wyników osobistych i biznesowych.

Nie znaleziono żadnego nauczyciela
Nie znaleziono recenzji
KURSY
CENA

Podstawy Coachingu On-line

PLN 3628,5

WIDOK

I Poziom – Podstawy coachingu

PLN 4428

WIDOK

II Poziom – Świadomy Coach

PLN 7134

WIDOK

III Poziom – Coach Practitioner

PLN 7134

WIDOK

Coaching Masterclass

PLN 3677.70

WIDOK

Platforma filmów instruktażowych

PLN 1463.70

WIDOK

E-mail : robert.lezak@normanbenett.pl

Telefon : +48 504104694

Skype : live:94607f1f2e05db4d

Strona www : http://www.robertlezak.pl

Lokalizacja : Warszawa

Skontaktuj się ze mną