O nas
Home

O nas

Hej istniejemy na rynku polskim od 20 lat. Specjalizujemy się w szkoleniach dla kadry zarządzającej, coachingu, mentoringu i superwizji.

Obecnie firmą zarządzają dwie osoby: Kalina Grela-Łężak i Robert Łężak

Twórzmy Świat do którego inni zechcą przynależeć

15

TRENERZY

100

CUSTOMERS

47

COURSES

22

YEARS

01. Doświadczenie

Od 20 lat szkolimy polską kadrę menedżerską i kształcimy profesjonalnych coachów. Norman Benett Group to grupa firm doradczo-szkoleniowych specjalizujących się w zakresie doradztwa organizacyjnego i personalnego, szkoleń biznesowych i psychologicznych, coachingu oraz audytu jakościowego.

02. Profesjonalny zespół

Norman Benett Group tworzą specjaliści z zakresu psychologii pracy, coachingu i organizacji przedsiębiorstwa, którzy kształtowali procesy organizacyjne w wielu firmach na rynku polskim, m. in. w Ernst & Young - Polska, Polkomtel S.A., w Najwyższej Izbie Kontroli, Ministerstwie Obrony Narodowej, PZU S.A., PKO BP, Siemens Sp. z o.o. i w wielu innych. To oni stanowią największą wartość Norman Benett, wartość, która przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług.

03. Współtwórcy branży szkoleniowej

Firma Norman Benett współtworzy Izbę Coachingową i jest jednym z członków założycieli Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, organizacji dbającej o standardy pracy i etykę środowiska szkoleniowego. Jesteśmy zawsze blisko najważniejszych wydarzeń z branży szkoleniowej. Współtworzymy też programy na studiach podyplomowych z coachingu w Akademi Leona Koźmińskiego i Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

04. Profesjonalne kadry trenerskie

Stworzyliśmy szkołę Coachów i Trenerów Norman Benett Academy. Kształcimy profesjonalne kadry trenerskie i coachingowe w oparciu o realia polskich organizacji. Stosujemy nowatorskie techniki warsztatowe, które pozwalają szybko i skutecznie nauczyć umiejętności trenerskich i coachingowych. Nasze kursy zostały poddane wnikliwej analizie przez European Mentoring and Coaching Council w wyniku czego wyróżnione zostały świadectwem jakości EQA.

05. Pierwszy akredytowany kurs coachingu

Nasz kurs coachingowy jako pierwszy w Europie wschodniej ponad 13 lat temu otrzymał międzynarodowe wyróżnienie EQA European Quality Award na poziomie Practitioner. Firmy, które posiadają ten certyfikat są uznane za spełniające wysokie standardy zawodu. Organizacje mentoringowe, szkoleniowe i coachingowe mogą ubiegać się by ich programy miały przyznany certyfikat jakości. Nasz kurs COACH PRAKTYK BIZNESU odznacza się właśnie takim europejskim certyfikatem na poziomie Practitioner. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy doceniani i wyróżniani. Od ponad 7 lat uczymy zawodu coacha w takich znanych uczelniach w Polsce jak Akademia Leona Koźmińskiego czy Szkoła Główna Handlowa w Warszawie gdzie prowadzimy zajęcia na studiach podyplomowych z coachingu.

06. Otworzyliśmy oddział EMCC w Polsce

Norman Benett jest ściśle związany z EMCC European Mentoring and Coaching Council ponieważ to dzięki naszemu zaangażowaniu w 2009 roku został otwarty oddział EMCC Poland w naszym kraju. Wspieramy tą organizacja od ponad 10 lat, ponieważ naszym celem jest profesjonalizacja branży, w tym promowanie dobrych praktyk zawodowych i ram kompetencyjnych, poszerzanie kompetencji mentorskich, coachingowych i superwizyjnych wśród profesjonalistów tych dziedzin.

07. Nowoczesne narzędzia

Norman Benett od wielu lat tworzy również nowe narzędzia do pracy szkoleniowej i coachingowe. Można zaliczyć do nich karty coachingowe, metaforyczne jak również podróże z rozwoje osobistym, które nazwaliśmy Coaching Travel. Coaching Travel to nowa forma spędzania wolnego czasu z rozwojem osobistym w czasie podróży. Prowadzimy wyprawy z rozwojem osobistym. Za pomocą gier pracujemy coachingowo w grupach 10-14 osobowych. Prowadzimy takie wyjazdy dla osób indywidualnych i firm w zależności od potrzeb. W ciągu ostatnich lat zorganizowaliśmy ponad 15 wypraw w takich miejscach jak Sycylia, Madera, Kreta, Indie, Jamajka, Czarnogóra, Gruzja czy Egipt.

08. Platformy edukacyjne online

Norman Benett idzie z duchem czasu i kreatywnie podchodzi do zmieniającego się środowiska. Obecnie tworzymy nowoczesne środowiska edukacyjne, dzięki którym możliwa jest nauka zdalna. Stworzyliśmy 2 platformy e-learningowe do nauki coachingu i mentoringu i jako pierwsza firma szkoleniowa posługujemy się platformą z ponad 20 filmami instruktażowymi pokazującymi jak prowadzić techniki coachingowe.

Verified by MonsterInsights