Kalina Grela-Łężak

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY

Napisz do mnie

6

KURSY

1

POLUBIENI

0

OCENA

Home Nauczyciele

Kalina Grela-Łężak

Coach i Mentor z akredytacją europejską EIA w EMCC na Poziomie Practitioner, Executive i Master Coach. Psycholog ze specjalizacją Psychologia Społeczna i Psychoterpia.   CEO i Dyrektor Zarządzający w Norman Benett, kieruje zespołem od 15 lat.

Assessor w European Mentoring & Coaching Council,  wykładowca coachingu, supervisor dla coachów i mentorów. 20 lat doświadczeń jako trener biznesu i konsultant. Tworzyła i prowadziła szkolenia, projekty HR i systemy rozwoju w organizacjach. Zajmowała się rekrutacją, selekcją, Executive Search.  Projektowała i prowadziła projekty oceny potencjału takie jak Development Centre, systemy ocen, audyty wewnątrzorganizacyjne.

Od 2005 aktywnie pracuje jako Executive Coach rozwijając potencjał kadry kierowniczej i liderów w organizacjach.  Prowadzi również sesje Life Coachingu pomagając osiągać życiowe cele i harmonię wewnętrzną. Przeprowadziła ponad 500 godzin coachingu indywidualnego.

Pracowała projektowo dla takich firm jak: Ernst & Young, NIK, PZU, PKO SA, Polkomtel, Siemens, BSH, Philips, Wydawnictwo G+J, Roche Diagnostics, Tchibo, Whirlpool, Rigips, Skanska i inne. Współpracowała z Brytyjską firmą coachingową przy międzynarodowym programie Senior Leadership Development Program jako Executive Coach dla wyższej kadry menedżerskiej w SONY.

Kalina jest również Supervisorem dla coachów i mentorów oraz wykładowcą kursu akredytowanego przez EMCC –  Coacha Praktyka w Norman Benett.

W 2009 r była współtwórcą powstania EMCC w Polsce ( European Mentoring & Coaching Council Poland) W latach 2009 – 2012 pełniła funkcje Vice Prezesa Zarządu.

Z wykształcenia psycholog o specjalizacji psychologia społeczna i psychoterapia, absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Poza tym:  Praktyk i Master NLP,  absolwentka kursów u Roberta Diltsa, Arnolda Mindla, David Clutterbucka,  Lukasa Derksa,  terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowań I i II stopnia,  licencjonowany konsultant MBTI (R) ( Myers-Briggs Type Indicator ) narzędzia do badania osobowości i rozwoju własnego potencjału.

Nie znaleziono recenzji
KURSY
CENA

Jak pracować kartami w coachingu

PLN 395

WIDOK

Podstawy Coachingu On-line

PLN 3628,5

WIDOK

I Poziom – Podstawy coachingu

PLN 4428

WIDOK

II Poziom – Świadomy Coach

PLN 7134

WIDOK

III Poziom – Coach Practitioner

PLN 7134

WIDOK

Coaching Masterclass

PLN 3677.70

WIDOK

E-mail : kalina.grela@normanbenett.pl

Telefon : 605224466

Strona www : https://www.normanbenett.pl

Lokalizacja : Warszawa

Skontaktuj się ze mną