Trener biznesu - Norman Benett coaching, mentoring i szkolenia
Cart

No products in the cart.

Trener biznesu

Pracownicy Norman Benett uczą jak stać się Trenerem biznesu i rozwoju osobistego.

Studia podyplomowe Trener biznesu i rozwoju osobistego rozpoczynają się w październiku 2016 w Wyższej Szkole Menedżerskiej.

Zapraszamy na studia podyplomowe osoby pragnące zostać trenerami biznesu oraz trenerami rozwoju osobistego. Program studiów jest przygotowany zarówno pod kątem potrzeb osób niemających do tej pory do czynienia z trenerstwem, jak i dla praktyków, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę.

Semestr pierwszy skoncentrowany jest na zagadnieniach podstawowych jak analiza potrzeb szkoleniowych klienta czy przygotowanie do szkoleń. W semestrze drugim wyjaśniane są specjalistyczne zagadnienia z zakresu sztuki trenerstwa.

Realizacja programu obejmuje 200 godzin zajęć

Pod okiem renomowanych i doświadczonych trenerów uczestnicy poznają tajniki przygotowania i prowadzenia ciekawych szkoleń. Będą uczyć się umiejętności budowania własnego wizerunku oraz radzenia sobie z trudnymi sytuacjami występującymi na sali szkoleniowej. Poznają także metodę coachingu zespołowego. Dodatkowo będą mieli okazję poznać sposoby zdobywania i utrzymywania klientów oraz zawierania korzystnych umów.

Trenerami naszych studiów podyplomowych są profesjonalni praktycy z bardzo dużym doświadczeniem pracy trenerskiej w biznesie. Dodatkowo wszyscy trenerzy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla biznesu i instytucji administracji publicznej.

Link do naszej strony: https://normanbenett.pl/

Related Posts

Leave a Reply!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »