robert

30 marca 2016

Brak komentarzy

Trener biznesu

Studia podyplomowe Trener biznesu i rozwoju osobistego rozpoczynają się w październiku 2016 w Wyższej Szkole Menedżerskiej.

 

Trener biznesu – pracownicy Norman Benett uczą jak stać się Trenerem biznesu i rozwoju osobistego

 

 

Zapraszamy na studia podyplomowe osoby pragnące zostać trenerami biznesu oraz trenerami rozwoju osobistego. Program studiów jest przygotowany zarówno pod kątem potrzeb osób niemających do tej pory do czynienia z trenerstwem, jak i dla praktyków, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę.

Semestr pierwszy skoncentrowany jest na zagadnieniach podstawowych jak analiza potrzeb szkoleniowych klienta czy przygotowanie do szkoleń. W semestrze drugim wyjaśniane są specjalistyczne zagadnienia z zakresu sztuki trenerstwa.

 

Trener biznesu – realizacja programu obejmuje 200 godzin zajęć

 

 

Pod okiem renomowanych i doświadczonych trenerów uczestnicy poznają tajniki przygotowania i prowadzenia ciekawych szkoleń. Będą uczyć się umiejętności budowania własnego wizerunku oraz radzenia sobie z trudnymi sytuacjami występującymi na sali szkoleniowej. Poznają także metodę coachingu zespołowego.

Coaching zespołowy to proces rozwojowy prowadzony ze wszystkimi członkami zespołu.  Zespół jest traktowany jako cały system w przeciwieństwie do pojedynczych jednostek. To metoda pracy, dzięki której wspiera się jego efektywność. Dodatkowo studenci będą mieli okazję poznać sposoby zdobywania i utrzymywania klientów oraz zawierania korzystnych umów.

Trenerami naszych studiów podyplomowych są profesjonalni praktycy z bardzo dużym doświadczeniem pracy trenerskiej w biznesie. Dodatkowo wszyscy trenerzy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla biznesu i instytucji administracji publicznej.

 

Link do naszej strony: https://normanbenett.pl/

0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights