48 edycja Akredytowana Akademia Coachingu

Akredytowana Akademia Coachingu – 48 edycja

Ruszyła 48 edycja akredytowanego kursu Akademia Coachingu w Norman Bennett 👍😃🏆

Tym razem stacjonarnie

Dziękujemy za zaangażowanie w ćwiczenia, wnikliwe pytania i cudowną atmosferę w czasie pierwszych 3 dni zajęć = Coaching Foundation 👍
🏆48 edycja Akredytowanego Kursu Coachingu w EMCC na poziomie Practitioner🏆

 

 

O firmie Norman Benett

Norman Benett Group tworzą specjaliści z zakresu psychologii pracy, coachingu i organizacji przedsiębiorstwa, którzy kształtowali procesy organizacyjne w wielu firmach na rynku polskim, m. in. w Ernst & Young – Polska, Polkomtel S.A., w Najwyższej Izbie Kontroli, Ministerstwie Obrony Narodowej, PZU S.A., PKO BP, Siemens Sp. z o.o. i w wielu innych. To oni stanowią największą wartość Norman Benett, wartość, która przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług.

Od 20 lat szkolimy polską kadrę menedżerską, tudzież kształcimy profesjonalnych coachów. Norman Benett Group to grupa firm doradczo-szkoleniowych specjalizujących się w zakresie doradztwa organizacyjnego i personalnego, szkoleń biznesowych jak zarówno psychologicznych, coachingu oraz audytu jakościowego.

Organizacje

Firma Norman Benett współtworzy Izbę Coachingową. Jest również jednym z członków założycieli Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, organizacji dbającej o standardy pracy i etykę środowiska szkoleniowego. Ponadto jesteśmy zawsze blisko najważniejszych wydarzeń z branży szkoleniowej. Współtworzymy również programy na studiach podyplomowych z coachingu w Akademi Leona Koźmińskiego i Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Stworzyliśmy również szkołę Coachów i Trenerów Norman Benett Academy. Kształcimy profesjonalne kadry trenerskie i coachingowe w oparciu o realia polskich organizacji. Stosujemy nowatorskie techniki warsztatowe, które pozwalają szybko i skutecznie nauczyć umiejętności trenerskich i coachingowych. Nasze kursy zostały poddane wnikliwej analizie przez European Mentoring and Coaching Council w wyniku czego wyróżnione zostały świadectwem jakości EQA.

Nasz kurs coachingowy jako pierwszy w Europie wschodniej ponad 13 lat temu otrzymał międzynarodowe wyróżnienie EQA na poziomie Practitioner. Firmy, które posiadają ten certyfikat są uznane za spełniające wysokie standardy zawodu. Organizacje mentoringowe, szkoleniowe i coachingowe mogą ubiegać się by ich programy miały przyznany certyfikat jakości. Nasz kurs COACH PRAKTYK BIZNESU odznacza się właśnie takim europejskim certyfikatem na poziomie Practitioner. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy doceniani i wyróżniani. Od ponad 7 lat uczymy zawodu coacha w znanych uczelniach w Polsce takich jak ALK czy SGH w Warszawie. Prowadzimy tam zajęcia na studiach podyplomowych z coachingu.

Verified by MonsterInsights