48 edycja akredytowany kurs coachingu

48 edycja akredytowanego kursu coachingu

 

👏 Dziś świętujemy zakończenie kilkumiesięcznej podróży Coacha – akredytowany kurs coachingu. 🏆

akredytowany kurs coachingu

Zatem gratulujemy wszystkim uczestnikom ukończenia 48 edycji – akredytowanego kursu coachingu w EMCC na poziomie PRACTITIONER.🏅
Gratulujemy również zdanego wymagającego egzaminu w postaci testu wielokrotnego 📑wyboru oraz przeprowadzenia sesji coachingu z nieznanym klientem. 👥
Bardzo dziękujemy za wspaniały prezent od całej grupy jesteście wielcy🙏❤️🙏

Akredytacja Indywidualna to znak jakości, którym mogą poszczycić się tylko profesjonaliści. Aby zdobyć Akredytację, należy udowodnić, że spełnia się pewne kryteria. Jakie kryteria? Są one określane przez niezależne organizacje na ogół według toku wieloletnich badań.

Wszakże wielu klientów szukając coacha gubi się w gąszczu możliwych propozycji. Decydując się na pracę z coachem czy mentorem czasami słyszy się potoczne stwierdzenie wśród klientów: „sprawdzę, czy jest między nami chemia ”. Oczywiście ważna jest osobowość i sposób komunikacji coacha,  ale „chemia to nie wszystko”. Nie chodzi tylko o to, żeby było miło – przede wszystkim ma być efektywnie.

Dlatego sugerując wybór coacha mówimy: sprawdź, jakie coach ma doświadczenia, jakie jest jego przygotowanie zawodowe np. zawodowy kurs coachingu (czy szkoła ma certyfikację międzynarodową lub polską). Sprawdź również, czy coach ma akredytację indywidualną nadaną przez niezależne organizacje np. EMCCICF lub Izbę Coachingu.

Akredytacja w EMCC nosi nazwę EIA – European Individual Accreditation i jest znakiem jakości zarówno dla Coachów jak i dla Mentorów.

Osoby, które ukończyły kurs coachingu z akredytacją EQA (kurs zatwierdzony przez EMCC) mogą podejść do indywidualnej akredytacji EIA w uproszczony sposób.  Norman Benett jest szkołą coachingu, której kurs coachingowy posiada akredytację EQA.  Na dzień dzisiejszy w Polsce są tylko 3 takie szkoły, dla porównania na świecie ponad 80, najwięcej w Wielkiej Brytanii.

Żeby to sprawdzić, wejdź na link, gdzie znajdziesz wszystkie szkoły europejskie i polskie posiadające EQA. Tu możesz to sprawdzić: http://accreditation.emccouncil.org/eqa/

Verified by MonsterInsights