49 edycja Akredytowanego Kursu Coachingu

49 edycja Akredytowanego Kursu Coachingu

🏆 W poniedziałek 27 października 2022 zakończyła się 49 edycja Akredytowanego Kursu Coachingu z EQA EMCC na poziomie PRACTITIONER.

🏆 TYM RAZEM W WERSJI ONLINE.

Kurs trwał ponad 6 miesięcy i wzięło w nim udział 7 osób. Całoś prowadzona była w formule 👬 ZRÓBMY TO RAZEM ❤️ czyli przez ponad 6 miesięcy prowadzący Kalina Grela i Robert Łężak Akredytowany Coach towarzyszyli uczestnikom odpowiadając na ich pytania, a również zadania i ćwiczenia. Cały kurs jest więc prowadzony na specjalnie przygotowanej platformie na której znajduje się prawie 40 filmów, quizów, zabaw i zadań podanych w bardzo ciekawej formie.
❤️ GRATULUJEMY zatem wszystkim uczestnikom zdania wymagającego egzaminu! W jego skład wchodzi test wiedzy 40 pytań wielokrotnego wyboru jak również prawdziwa sesja coachingu z nieznanym Klientem.
TYM SAMYM UCZESTNICY POTWIERDZILI 8 KOMPETENCJI COACHA EMCC NA POZIOMIE PRAKTYK i stali się certyfikowanymi Coachami:
Sylwia Różalska – Lange
Mirosław Gucwa
Następny taki kurs już 16 stycznia 2023👇

O firmie Norman Benett

Norman Benett Group tworzą specjaliści z zakresu psychologii pracy, coachingu i organizacji przedsiębiorstwa, którzy kształtowali procesy organizacyjne w wielu firmach na rynku polskim, m. in. w Ernst & Young – Polska, Polkomtel S.A., w Najwyższej Izbie Kontroli, Ministerstwie Obrony Narodowej, PZU S.A., PKO BP, Siemens Sp. z o.o. i w wielu innych. To oni stanowią największą wartość Norman Benett, wartość, która przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług.

Kurs coachingu

Nasz kurs coachingowy jako pierwszy w Europie wschodniej ponad 13 lat temu otrzymał międzynarodowe wyróżnienie EQA na poziomie Practitioner. Firmy, które posiadają ten certyfikat są uznane zatem za spełniające wysokie standardy zawodu. Ponadto, organizacje mentoringowe, szkoleniowe i coachingowe mogą ubiegać się by ich programy miały przyznany certyfikat jakości. Nasz kurs COACH PRAKTYK BIZNESU odznacza się właśnie takim europejskim certyfikatem na poziomie Practitioner. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy doceniani, tudzież wyróżniani. Od ponad 7 lat uczymy zawodu coacha w znanych uczelniach w Polsce takich jak ALK czy SGH w Warszawie. Prowadzimy tam zajęcia na studiach podyplomowych z coachingu.

Verified by MonsterInsights