6 edycja Akredytowanego Kursu Mentoringu

Kurs Mentoringu

Gratuluję Mentorkom ukończenia programu MENTORING DIPLOMA kurs z akredytacją międzynarodową EMCC 🏆 w skład którego wchodzą: 24 godziny warsztatu, praktyka sesji mentoringu oraz sesja prowadzona pod Superwizją 🏆🥇

Witamy w gronie Certyfikowanych Mentorów 🎉

Kurs Mentoringu jest akredytowany na poziomie Practitioner

Wczoraj Akredytowany Kurs Mentoringu Mentoring Diploma ukończyli🏆
Monika Ryndzionek
Monika Maciejewska
Katarzyna Bialobrzeska
Agnieszka Godlewska
Agnieszka Rysz-Zacharsfniczek
Marcin Lewandowski
Michał Winiarz

Mentoring jest jedną z najskuteczniejszych metod rozwoju.  Polega on na ogół na spotkaniach 1 na 1 gdzie osoba mniej doświadczona korzysta z wiedzy Mentora – osoby bardziej doświadczonej w danej dziedzinie.   Mentoring jest tak skuteczny, ponieważ jest on dopasowany do potrzeb ucznia, a mentor na ogół dzieli się swoja praktyczną sprawdzoną wiedzą.

Cała Akademia Mentora składa się z dwóch poziomów Kurs Mentoring Foundation i kurs Mentoring Practitioner.

Mentoring Foundation przygotowuje do roli Mentora w organizacji.  Mentoring Practitioner pogłębia wiedzę i kompetencje oraz przygotowuje do roli Mentora zewnętrznego.  Każdy z kursów pozwoli Ci podejść do międzynarodowej Akredytacji EIA w uproszczonej ścieżce, odpowiednio na poziom Foudation lub Practitioner.

 

Międzynarodowe standardy

Stworzyliśmy kurs bazujący na europejskich kompetencjach European Mentoring & Coaching Council. Kurs składa się z modułów, które są ułożone tak, aby komponowały się z nabywaniem kluczowych kompetencji,  dających Ci profesjonalną podbudowę w Twojej praktyce mentora i menedżera.

Ukończenie akredytowanego kursu umozliwia uczestnikom uzyskanie Indywidualnej Międzynarodowej Akredytacji Mentora i Coacha tzw. uproszczoną ścieżką.  Od 2009 roku prowadzimy Akredytowane kursy jesteśmy pierwszą szkołą w Polsce, która zaczęła pracować w oparciu o standardy EMCC i pierwsi wprowadziliśmy Akredytację kursów i dla naszych absolwentów.

Kompetencje Coacha i Mentora EMCC które są podstawą Akredytacji i które zdobędziesz w naszym programie:

🎉

Zapraszamy na kolejną edycję w marcu 2023 🔔
Verified by MonsterInsights