8 edycja coaching foundation online

W poniedziałek 14 lutego 2022 w walentynkowych nastrojach zakończyła się 8 edycja Akredytowanego Kursu Coachingu z EQA EMCC na poziomie FOUNDATION.

Kurs trwał 6 tygodni i wzięło w nim udział 9 osób. Całoś prowadzona była w formule ZRÓBMY TO RAZEM.
Przez całe 6 tygodni prowadzący Kalina Grela – Coaching, Psychologia, Psychobiologia i Robert Łężak Akredytowany Coach towarzyszyli uczestnikom. Odpowiadaliśmy na ich pytania, zadania, ćwiczenia.
Dodatkowo co tydzień podczas 6 superwizji uczestnicy zadawali dodatkowe pytania. My natomiast pytaliśmy o przeprowadzone w parach sesje coachingowe z użyciem naszych technik coachingowych.
Cały kurs prowadzony jest na specjalnie przygotowanej platformie.  Platforma składa się zatem z 40 filmów, quizów, zabaw i zadań podanych w bardzo ciekawej formie.

Walentynkowo gratulujemy wszystkim uczestnikom ukończenia 1 poziomu Coaching Foundation:

8 edycja coaching foundation online

Mirosław Gucwa
Stephanie Maria Matuschek
Marcelina Przybysz
Paweł Oczeretko
NASTĘPNA 9 EDYCJA JUŻ 28 LUTEGO ZAPRASZAMY

Podczas sześciotygodniowego kursu „Zróbmy to razem” dziewięć osób brało w nim udział. Prowadzący, Kalina Grela – Coaching, Psychologia, Psychobiologia, oraz Robert Łężak, Akredytowany Coach, towarzyszyli uczestnikom przez cały ten okres. Odpowiadaliśmy na pytania, zadania i ćwiczenia, aby zapewnić im jak najlepsze wsparcie.

Ponadto, każdego tygodnia, w ramach sześciu superwizji, uczestnicy mieli możliwość zadawania dodatkowych pytań. Natomiast my, korzystając z tych interakcji, pytaliśmy ich o doświadczenia z przeprowadzonych w parach sesji coachingowych, wykorzystując nasze sprawdzone techniki.

Cały kurs był realizowany na specjalnie przygotowanej platformie, która zawierała 40 filmów, quizów, zabaw i zadań, podanych w atrakcyjnej formie. Platforma ta stanowiła kompleksowe narzędzie do nauki, umożliwiające zdobywanie wiedzy w interesujący i interaktywny sposób. Zatem dzięki różnorodnym materiałom i formie przekazu, uczestnicy mogli rozwijać się w komfortowy dla siebie sposób.

Naszym celem było pełne wsparcie i zaangażowanie w sukces uczestników, aby zapewnić im wartościowe i przyjemne doświadczenie podczas kursu

Verified by MonsterInsights