robert

20 maja 2016

Brak komentarzy

Home Norman Benett w mediach

Coaching w Akademii Leona Koźmińskiego

Coaching w Akademii Leona Koźmińskiego

Nasi pracownicy są wykładowcami kierunku: „Coaching w Akademii Leona Koźmińskiego”.  Jest to najlepsza prywatna uczelnia w Polsce. Do zadań studiów w Akademii Leona Koźmińskiego należy zrozumienie istoty coachingu jako metodologii umożliwiającej rozwój potencjału człowieka. Dodatkowo poznanie zasad i opanowanie narzędzi stosowanych w rozmaitych typach coachingu. Szczególny nacisk kładziemy na praktykę coachingową zarówno w coachingowych trójkach, jak i w pracy z klientami zewnętrznymi. Studia poszerzają wiedzę w obszarze mechanizmów zmiany,  psychologii człowieka dorosłego i dają możliwość praktycznego przećwiczenia kompetencji coachingowych pod superwizją. 

Program nauczania umożliwia rozwój jedenastu podstawowych kompetencji coachingowych. Gwarantuje przez to m.in. indywidualne podejście do procesu coachingu, przyswojenie postawy coachingowej, zapoznanie się z wieloma różnorodnymi modelami sesji coachingowych. A także możliwość opanowania w praktyce, metod, technik oraz narzędzi coachingowych, czy zapoznanie się z zasadami i etycznymi standardami profesji, takimi jak  kodeks etyczny EMCC, Izby Coachingu i ICF. 

Szczególny nacisk zostanie położony na doświadczenie procesu coachingu oraz praktyczne przećwiczenie kompetencji coachingowych. W związku z tym Robert Łężak Master & Team Coach EMCC prowadzi warsztaty z life coachingu na kierunku Coaching Profesjonalny na Studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego.

Decydując się na podjęcie studiów na kierunku Coaching Profesjonalny na Studiach Podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego na pewno nie pożałujesz. Zdobędziesz praktyczne umiejętności tak pomocne w zawodzie coacha.

 

Zapraszamy na naszą stronę: https://normanbenett.pl/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights