robert

29 lipca 2015

Brak komentarzy

Home kategoria 3

Coaching na Krecie z Maciejem Bennewiczem

Coaching na Krecie z Maciejem Bennewiczem

Coaching na Krecie z Maciejem Bennewiczem to niezwykła podróż połączona z rozwojem osobistym i coachingiem. Ta podróż jest dla Ciebie, jeśli jesteś coachem, trenerem, menadżerem bądź interesujesz się coachingiem. A także jeśli kochasz piękne miejsca i stawiasz na samorozwój to również zapraszamy! Gwarantujemy całą masę inspirujących wrażeń w otoczeniu pięknej przyrody, która niezmiennie zachwyca. Koniecznie wybierz się z nami na Kretę!

 

Zapraszamy w podróż 8 dni na Kretę 4-11.10.2015

 

Coaching na Krecie z Maciejem Bennewiczem zawiera: przelot w 2 strony, transfer na i z lotniska na Krecie. Oferujemy również pobyt w 5-gwiazdkowym hotelu (8 dni, wyżywienie soft all inclusive, ubezpieczenie, opieka rezydenta) Ponadto będziesz miał możliwość skorzystania z  48 godzin warsztatu i coachingu grupowego. Otrzymasz 2 gry coachingowe na własność. Co więcej, proponujemy 5 dni wycieczek po wyspie, opiekę profesjonalnych coachów, licencję na gry coachingowe.

 

Dla kogo coaching na Krecie?

 

Jeśli interesujesz się podróżami i rozwojem osobistym, coachingiem, lub jesteś coachem, trenerem lub menadżerem, to ta podróż z pewnością jest dla Ciebie! Ponadto, jeśli z powodzeniem zdobyłeś certyfikat coacha lub ukończyłeś studia podyplomowe, to także dobrze trafiłeś! A jeśli czytasz książki dotyczące motywowania, rozwoju, coachingu – to coaching na Krecie z Maciejem Bennewiczem jest również dla Ciebie!

 

Coaching na Krecie z Maciejem Bennewiczem?

 

Działamy w oparciu o najnowsze osiągnięcia psychologii zorientowanej na proces i pracy z systemem umysł/ ciało, a także podejścia niedualnego. Bazą będą dwie gry coachingowe, kołczoGRY autorstwa Macieja Bennewicza: a także kryZYSK, czyli 99 mil do portu oraz STO MAP DO CELU.  Pracujemy przez cały kurs z wykorzystaniem procesów uważności. Przyroda, zjawiskowe miejsca, dynamicznie zmieniające się sytuacje oraz procesy grupowe będą zaproszeniem do odnajdywania inspiracji osobistych, skojarzeń i metafor. To, co inne osoby osiągają w wyniku długotrwałych procesów, Ty uzyskasz w ciągu jednej sesji. Odtąd zmiany przyjdą błyskawicznie i trwale, dzięki wykorzystaniu technik pracy z grami coachingowymi, kołczoGRAMI.

 

Zapraszamy do wspomnień – film z wyprawy na Kretę z 2014 r.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x