robert

29 lipca 2015

Brak komentarzy

Home kategoria 3

Coaching na Krecie z Maciejem Bennewiczem i reportaż z tej wyprawy

Coaching na Krecie z Maciejem Bennewiczem i reportaż z tej wyprawy

Coaching na Krecie z Maciejem Bennewiczem to niezwykła podróż połączona z rozwojem osobistym i coachingiem. Ta podróż jest dla Ciebie, jeśli jesteś coachem, trenerem, menadżerem bądź interesujesz się coachingiem. A także jeśli kochasz piękne miejsca i stawiasz na samorozwój to również zapraszamy! Gwarantujemy całą masę inspirujących wrażeń w otoczeniu pięknej przyrody, która niezmiennie zachwyca. Koniecznie wybierz się z nami na Kretę!

 

Zapraszamy w podróż 8 dni na Kretę 4-11.10.2015

 

Coaching na Krecie z Maciejem Bennewiczem zawiera: przelot w 2 strony, transfer na i z lotniska na Krecie. Oferujemy również pobyt w 5-gwiazdkowym hotelu (8 dni, wyżywienie soft all inclusive, ubezpieczenie, opieka rezydenta). Ponadto będziesz miał możliwość skorzystania z 48 godzin warsztatu i coachingu grupowego. Otrzymasz 2 gry coachingowe na własność. Co więcej, proponujemy 5 dni wycieczek po wyspie, opiekę profesjonalnych coachów, licencję na gry coachingowe.

 

Dla kogo coaching na Krecie?

 

Jeśli interesujesz się podróżami i rozwojem osobistym, coachingiem, lub jesteś coachem, trenerem lub menadżerem, to ta podróż z pewnością jest dla Ciebie! Ponadto, jeśli z powodzeniem zdobyłeś certyfikat coacha lub ukończyłeś studia podyplomowe, to także dobrze trafiłeś! A jeśli czytasz książki dotyczące motywowania, rozwoju, coachingu – to coaching na Krecie z Maciejem Bennewiczem jest również dla Ciebie!

 

Coaching na Krecie z Maciejem Bennewiczem?

 

Działamy w oparciu o najnowsze osiągnięcia psychologii zorientowanej na proces i pracy z systemem umysł/ ciało, a także podejścia niedualnego. Bazą będą dwie gry coachingowe, kołczoGRY autorstwa Macieja Bennewicza: kryZYSK, czyli 99 mil do portu oraz STO MAP DO CELU.  Pracujemy przez cały kurs z wykorzystaniem procesów uważności. Przyroda, zjawiskowe miejsca, dynamicznie zmieniające się sytuacje oraz procesy grupowe będą zaproszeniem do odnajdywania inspiracji osobistych, skojarzeń i metafor. To, co inne osoby osiągają w wyniku długotrwałych procesów, Ty uzyskasz w ciągu jednej sesji. Odtąd zmiany przyjdą błyskawicznie i trwale, dzięki wykorzystaniu technik pracy z grami coachingowymi, kołczoGRAMI.

 

Coaching na Krecie z Maciejem Bennewiczem – Reportaż

 

Ośmiodniowa wyprawa na jedną z wysp szczęśliwych, jaką jest Kreta to self coaching z Coaching Travel, czyli trening osobistej zmiany. To odkrywanie własnych, mocnych stron, wewnętrznej drogi do poczucia tożsamości, równowagi i spełnienia. To zaproszenie do poszukiwania odpowiedzi czym jest moje indywidualne poczucie szczęścia i jakie drogi do niego prowadzą? Pod opieką profesjonalnych, doświadczonych coachów i podróżników z odwagą sięgaliśmy po nowe odkrycia i zasoby. Szczęście może być w zasięgu ręki tak namacalne i autentyczne jak codzienny chleb na śniadanie. Nowatorsko i bezpiecznie, przyjaźnie i skutecznie dokonujemy rewolucyjnych odkryć, w dobrym dla siebie tempie.

 

Jak to robimy na Coaching Travel?

 

Wyspa Kreta i jej przyroda to podróż poza codzienną strefę komfortu. To naturalne zaproszenie do zmiany. W tych nowych miejscach, sytuacjach, krajobrazach przeżywamy gry coachingowe, jakich jeszcze na rynku polskim nie było. Doświadczamy pracy na własnych zasobach i umiejętnościach. Są to proste skojarzenia oraz bardziej złożone ćwiczenia i kreacje własnej wyobraźni, jak również tworzenie konkretnych strategii sukcesu.

 

Reportaż z coachingu na Krecie z Maciejem Bennewiczem – gry coachingowe na Coaching Travel

 

Pierwsza z gier KryZysk, czyli 99 mil do portu, której używamy na wyprawach Coaching Travel wykorzystuje elementy nawiązujące do tradycyjnych gier planszowych oraz gier RPG [role-playing game]. Jednak jej główną częścią jest praca na własnych zasobach, oraz skuteczne ustalanie celów, zamiarów dotyczących przyszłości oraz spodziewanych rezultatów, czyli efektów.

Druga gra, którą wykorzystujemy na wyjazdach Coaching Travel to STO MAP DO CELU. Jest to gra z użyciem trzech, specjalnie zaprojektowanych talii kart. Dzięki nim posługujemy się zarówno pobudzającymi pytaniami, sekwencją skojarzeń do inspirujących historii, jak i technikami kreatywnymi. Uruchamiane są wówczas osobiste talenty i zasoby. Dzięki grze eksplorujemy różne strategie dochodzenia do rezultatu.

 

Każda z nich stwarza niemal nieograniczone możliwości zabawy twórczej oraz daje wszechstronne pole zastosowań zarówno w obszarze biznesowym, rozwojowym, planowania przyszłości, pracy z grupą, jak i po prostu dobrej rozrywki.

 

Zobacz krótki film z tej niesamowitej podróży! oraz z wcześniejszych

Coaching Travel Kreta 2013

Coaching Travel Kreta 2014

Coaching Travel Kreta 2015

Zapraszamy z nami na Coaching Travel Sardynia już w maju 2016!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights