robert

17 listopada 2015

Brak komentarzy

Home kategoria 4

Głowa do wynajęcia

Głowa do wynajęcia

Wyższa Szkoła Menedżerska, Norman Benett Group, Wydawnictwo Coach&Couch Autobus i Kanapa oraz autor Maciej Bennewicz – zapraszają na spotkanie z okazji premiery najnowszej części powieści z cyklu – Przerażające oddziaływania na odległość cz. II Głowa do wynajęcia.

 

Głowa do wynajęcia

 

Głowa do wynajęcia – kilka słów o książce

 

Jest to druga część „Przerażających oddziaływań na odległość”. Jeszcze bardziej mroczna, tajemnicza i refleksyjna od części pierwszej zatytułowanej „Gra w kości” Autor w świetnym stylu łamie konwencje literackie. Książka ta to znakomite połączenie wątku kryminalnego, groteski i satyry, a także realizmu magicznego i powieści historycznej. Postacie uwikłane w wyjątkowo niebezpieczne intrygi po omacku szukają wyjścia z sytuacji. Znajdziesz tu i korupcję na szczytach władzy, i magię karaibskich bogów. To zaproszenie do współczesnego świata, z którego nie sposób nie skorzystać! Świata, którego nie znamy, podszytego magią, tajemniczymi obrzędami i niezwykłymi bohaterami. To wszystko opisane w lekkiej i żartobliwej formie, nagle i nieoczekiwanie zmienia się w całkiem poważną refleksję dotyczącą każdego z nas, poszukiwania sensu naszego istnienia, naszych wyborów, czy też prób i wyzwań, jakich się podejmujemy każdego dnia.

 

Metafora jako narzędzie metamorfozy, czyli jak skutecznie przeprowadzić osobistą zmianę – motywem przewodnim spotkania

 

 

 

Gra w kości

 

W programie:

 

  • losowanie nagród
  • ćwiczenia do osobistego wykonania
  • możliwość zakupu książek

 

Spotkanie Głowa do wynajęcia odbędzie się 3 grudnia 2015 w godzinach 18:00 – 21:00 w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie przy ul. Kawęczyńskiej 36, sala F 403, IV piętro.

 

Dojazd: przystanek Kawęczyńska-Bazylika, tramwaj nr 7,13.

 

Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 30 listopada pod adresem: m.usman@autobusikanapa.pl lub pod numerem telefonu 512 028 333.

 

Następne spotkania z autorem Maciejem Bennewiczem:

  • 8 grudnia OPOCZNO – godzina 17:00 Miejska Biblioteka Publiczna, Plac Kościuszki 15
  • 9 grudnia KIELCE – godzina 16:30, Biblioteka Uniwersytecka, ul. Świętokrzyska 21e

Wstęp bezpłatny

 

Więcej informacji pod numerem telefonu: 512 028 333

0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights