robert

26 maja 2018

Brak komentarzy

Home Kursy coachingowe

Kurs coachingu w Poznaniu!

Kurs coachingu w Poznaniu!

Dzięki wspólnym działaniom zapraszamy na pierwszy Kurs coachingu w Poznaniu organizowany w ramach Akademii Coachingu Norman Benett Group. Kurs posiada EQA European Quality Award –  akredytację międzynarodowego Stowarzyszenia European Mentoring & Coaching Council (EMCC), co czyni go wyjątkowym.

 

Kurs coachingu w Poznaniu – PiąTY Wymiar ma zaszczyt zaprosić Norman Benett Group – renomowaną firmę z wieloletnim doświadczeniem, do współpracy

 

 

Dzięki udziałowi w kursie osiągniesz najwyższy poziom praktyki coachingowej i staniesz się profesjonalistą. Na przykład, poznasz i praktycznie przećwiczysz zaawansowane techniki coachingowe. Dowiesz się, jak pracować z przekonaniami oraz jakie techniki można zastosować do pracy z relacjami. Otrzymasz superwizję i informację zwrotną o poziomie Twojej pracy jako coacha.

Pragniesz mieć nowy zawód? Czujesz, że czas na zmiany w Twoim życiu? Dodatkowo potrzebujesz nauczyć się nowych kompetencji? Ten kurs coachingu jest właśnie dla Ciebie! Uczestnictwo umożliwi Ci również podejście do sesji egzaminacyjnej i otrzymania osobistego certyfikatu europejskiego EMCC. Dodatkowo istnieje możliwość otrzymania dofinansowania.

 

Rekrutacja już trwa! Kurs coachingu w Poznaniu rozpoczyna się 14 września 2018 i kończy się w grudniu. W tym czasie intensywnie i efektywnie zbudujesz nowy wymiar siebie. Serdecznie zapraszam na spotkanie informacyjne. Renata 603 179 118.

 

Twórzmy świat, do którego inni zechcą przynależeć

 

Jeśli chcesz otrzymywać więcej takich inspiracji coachingowych, zapisz się na newsletter:

 

Newsletter Norman Benett

Jeszcze chwila

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights