robert

06 grudnia 2015

Brak komentarzy

Home Kursy coachingowe

Nowi Coachowie EQA EMCC

Nowi Coachowie EQA EMCC

Serdecznie gratulujemy zyskania nowego zawodu Coacha. Nowi coachowie EQA EMCC poznaliście wiele narzędzi i kryjącej się za nimi teorii i praktyki coachingowej. Za Wami egzamin teoretyczny i praktyczny oraz kilkanaście sesji coachingowych przeprowadzonych w wolontariacie. Życzymy Wam powodzenia opartego na spokojnej pewności siebie i wewnętrznej doskonałości, którą każdy z was nosi w sobie!

 

Nowi Coachowie EQA EMCC – kilka słów o EMCC

 

EMCC  jest międzynarodową organizacją non – profit działającą również w Polsce (EMCC Poland). Skupia ona ekspertów – praktyków mentoringu, coachingu i superwizji, a także przedstawicieli świata naukowego, specjalistów HR oraz inne osoby interesujące się, lub związane z tą tematyką zawodowo.

 

Organizacja ta opiera się na rozwoju i promocji swojej branży, jej profesjonalizacji, a także na promocji dobrych praktyk zawodowych, poszerzaniu kompetencji profesjonalistów tej branży i również promowaniu własnego systemu akredytacji. Członkowie tej organizacji mają zapewnione wielotorowe i merytoryczne wsparcie. Współpracuje z biznesem oferując usługi akredytowanych profesjonalistów oraz własne cykle warsztatowe. To organizacja w pełni niezależna i bezstronna skupiona wyłącznie na realizacji celów statutowych związanych z rozwojem i promocją swojej branży. Wszyscy członkowie działają na zasadach wolontariatu.

 

 

EQA European Quality Award jest od lat znakiem jakości dla kursów coachingowych i mentoringowych. EQA oznacza spełnianie najwyższych standardów szkoleniowych kursu. Gwarantuje jakość nauczania oraz zgodność nabywanych umiejętności z Ramami Kompetencyjnymi EMCC. Firmy szkoleniowe odznaczone znakiem EQA przestrzegają Globalnego Kodeksu Etycznego EMCC i AC.

 

EQA przyznawana jest zarówno kursom coachingowym, jak i mentoringowym, na 4 poziomach zaawansowania:

 

  1. Foundation
  2. Practitioner
  3. Senior Practitioner
  4. Master Practitioner

 

Ukończenie takiego kursu gwarantuje absolwentowi możliwość „szybkiej ścieżki” do akredytacji indywidualnej EIA EMCC.

 

Nowi Coachowie z europejskim certyfikatem jakości EQA EMCC

 

Twórzmy Świat, do którego inni zechcą przynależeć!

0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights