Podsumowanie roku 2020

Cóż, to był bardzo wymagający rok!, A co dokładnie wydarzyło się w 2020 roku? Podsumowanie roku 2020 – przedstawiamy zatem 10 najważniejszych rzeczy, jakie zrealizowaliśmy w tym roku!

 

1️⃣️ Podsumowanie roku 2020 – Numer 1 to platforma do edukacji on-line

 

Platforma służy do prowadzenia kursu PODSTAWY COACHINGU na poziomie Foundation. Przeprowadziliśmy 3 edycje takiego kursu. Każda z nich trwała 6 tygodni i uzbroiła uczestników w podstawowe narzędzia do pracy jako coach.

 

2️⃣️ Numer 2 to platforma z filmami instruktażowymi technik coachingowych, unikalna na skalę europejską.

 

Nagraliśmy 20 filmów instruktażowych z różnymi technikami coachingowymi, których uczymy w naszej AkademIi Coachingu Norman Benett. Każdy film opatrzony jest odpowiednią animacją pokazującą, w którym miejscu techniki znajduje się prowadzący. Dodatkowo do każdego filmu stworzyliśmy oddzielną instrukcją typu one page z pytaniami i infografikę. Pokazuje ona następujące po sobie kroki w danej technice.

 

3️⃣️ Numer 3 to Coaching Master Class

 

Na początku roku wystartowaliśmy z nowym produktem przeznaczonym wyłącznie dla doświadczonych coachów. Coaching MasterClass to cykl 10 spotkań w roku, raz w miesiącu. Spotykamy się na 4 godziny. Podczas tych spotkań uczymy nowych technik coachingowych. Poszerzamy również  wiedzę o nowe elementy jak: panorama społeczna, psychobiologia, ustawienia systemowe, mindfulness czy praca z emocjami podczas sesji coachingu.

 

4️⃣️ Podsumowanie roku 2020 – Numer 4 to warsztaty jak pracować kartami coachingowymi grupowo i indywidualnie.

 

Przeprowadziliśmy 2 edycje takich warsztatów w nowej formule on-line i stworzyliśmy cyfrową wersję kart do pracy z klientem on-line.

 

5️⃣️ Numer 5 to studia podyplomowe z coachingu.

 

Przez cały rok prowadziliśmy zajęcia on-line na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego i w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Co ważne zajęcia objęte są programem przygotowującym do Międzynarodowej Akredytacji Indywidualnej EIA EMCC na poziomie Foundation.

 

6️⃣️ Numer 6 to zajęcia w naszej Akademii Coachingu i Mentoringu Norman Benett

 

Przeprowadziliśmy pełne zajęcia w dla 2 edycji przygotowujące do pracy w roli coacha na poziomie zawodowym PRACTITIONER. A także przygotowujące do akredytacji również na tym poziomie.

 

7️⃣️ Numer 7 to Coaching Travel.

 

Zaprojektowaliśmy i poprowadziliśmy 15 już wyprawę Coaching Travel, tym razem po raz czwarty na Sycylii. W wyprawie wzięło udział 12 uczestników, którzy pracowali nad poprawieniem komunikacji w zespole.

 

8️⃣️ Nr 8 to Akredytacja Indywidualna.

 

Jako Międzynarodowi Asesorzy EMCC Global pomogliśmy prawie 10 coachom wypełnić papiery i zebrać odpowiednią dokumentację. Jest to dokumentacja do ubiegania się o Międzynarodową Europejską Akredytację EIA EMCC. To symbol, który zapewnia klientów o poziomie Twoich umiejętności i wyróżnia Cię jako profesjonalistę, pracującego według najwyższych standardów Coacha i Mentora.

 

9️⃣ Numer 9 to indywidualne procesy coachingowe.

 

Które w tym roku wyjątkowo prowadziliśmy w formule on-line. Wdrożyliśmy wiele nowych narzędzi, które pomagają w pozbywaniu się zarówno barier i pracy z podświadomością.

 

1️⃣️0️⃣ Podsumowanie roku 2020 – numer 10 to nowa książka mojego autorstwa.

 

Przewodnik na ścieżce coacha – czyli jakich błędów unikać w czasie sesji coachingu. Jest to idealny podręcznik dla początkujących coachów. Znakomita publikacja dla tych, którzy chcą uniknąć błędów na początku swojej drogi. A także dla doświadczonych coachów, którzy pragną uporządkować swoją wiedzę i sprawdzić, na jakim poziomie posiadają kompetencje coachingowe. Dziękujemy wam wszystkim, że byliście z nami. Dziękujemy również za wasze wsparcie i zaufanie, za zaangażowanie, wszelkie komentarze i recenzje. Dzięki wam jesteśmy gotowi by wejść w Nowy Rok 2021.

 

PODSUMOWANIE ROKU 2020 – TWÓRZMY ŚWIAT, DO KTÓREGO INNI ZECHCĄ PRZYNALEŻEĆ

podsumowanie roku 2020

Verified by MonsterInsights