Podsumowanie roku 2020

robert

02 stycznia 2021

Brak komentarzy

Home ever green

Podsumowanie roku 2020

Podsumowanie roku 2020

https://youtu.be/QBUuTR04alU

To był bardzo wymagający rok! 📋 A co dokładnie wydarzyło się w 2020 roku?Przedstawiamy 10 najważniejszych rzeczy jakie zrealizowaliśmy w tym roku! 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

1️⃣️ Numer 1 to platforma do edukacji on-line

Platforma służy do prowadzenia kursu PODSTAWY COACHINGU na poziomie Foundation. Przeprowadziliśmy 3 edycje takiego kursu. Każda z nich trwała 6 tygodni i uzbroiła uczestników w podstawowe narzędzia do pracy jako coach.

2️⃣️ Numer 2 to platforma z filmami instruktażowymi technik coachingowych, unikalna na skalę europejską.

Nagraliśmy 20 filmów instruktażowych z różnymi technikami coachingowymi, których uczymy w naszej AkademIi Coachingu Norman Benett. Każdy film opatrzony jest odpowiednią animacją pokazującą w którym miejscu techniki znajduje się prowadzący. Dodatkowo do każdego filmu stworzyliśmy oddzielną instrukcją typu one page z pytaniami i infografikę pokazującą następujące po sobie kroki w danej technice.

3️⃣️ Numer 3 to Coaching Master Class

Na początku roku wystartowaliśmy z nowym produktem przeznaczonym wyłącznie dla doświadczonych coachów.Coaching MasterClass to cykl 10 spotkań w roku, raz w miesiącu. Spotykamy się na 4 godziny. Podczas tych spotkań uczymy nowych technik coachingowych, poszerzamy wiedzę o takie nowe elementy jak:panorama społeczna, psychobiologia, ustawienia systemowe, mindfulness czy praca z emocjami podczas sesji coachingu.

4️⃣️ Numer 4 to warsztaty jak pracować kartami coachingowymi grupowo i indywidualnie.

Przeprowadziliśmy 2 edycje takich warsztatów w nowej formule on-line i stworzyliśmy cyfrową wersje kart do pracy z klientem on-line.

5️⃣️ Numer 5 to studia podyplomowe z coachingu.

Przez cały rok prowadziliśmy zajęcia on-line na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego i w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Co ważne zajęcia objęte są programem przygotowującym do Międzynarodowej Akredytacji Indywidualnej EIA EMCC na poziomie Foundation.

6️⃣️ Numer 6 to zajęcia w naszej Akademii Coachingu i Mentoringu Norman Benett

Przeprowadziliśmy pełne zajęcia w dla 2 edycji przygotowujące do pracy w roli coacha na poziomie zawodowym PRACTITIONER i przygotowujące do akredytacji również na tym poziomie.

7️⃣️ Numer 7 to Coaching Travel.

Zaprojektowaliśmy i poprowadziliśmy 15 już wyprawę Coaching Travel, tym razem po raz czwarty na Sycylii. W wyprawie wzięło udział 12 uczestników, którzy pracowali nad poprawieniem komunikacji w zespole.

8️⃣️ Nr 8 to Akredytacja Indywidualna.

Jako Międzynarodowi Asesorzy EMCC Global pomogliśmy prawie 10 coachom wypełnić papiery, zebrać odpowiednią dokumentację do ubiegania się o Międzynarodową Europejską Akredytację EIA EMCC. To symbol, który zapewnia klientów o poziomie twoich umiejętności i wyróżnia Cię jako profesjonalistę, pracującego według najwyższych standardów Coacha i Mentora.

9️⃣ Numer 9 to indywidualne procesy coachingowe.

Które w tym roku wyjątkowo prowadziliśmy w formule on-line. Wdrożyliśmy wiele nowych narzędzi, które pomagają w pozbywaniu się barier i pracy z podświadomością.

1️⃣️0️⃣ Numer 10 to nowa książka mojego autorstwa.

Przewodnik na ścieżce coacha – czyli jakich błędów unikać w czasie sesji coachingu. Idealny podręcznik dla początkujących coachów, którzy chcą uniknąć błędów na początku swojej drogi lub dla doświadczonych coachów, którzy pragną uporządkować swoją wiedzę i sprawdzić na jakim poziomie posiadają kompetencje coachingowe. Dziękujemy wam wszystkim że byliście z namiDziękujemy za wasze wsparcie i zaufanie, za zaangażowanie, wszelkie komentarze i recenzje.Dzięki wam jesteśmy gotowi by wejść w Nowy Rok 2021.

TWÓRZMY ŚWIAT DO KTÓREGO INNI ZECHCĄ PRZYNALEŻEĆ