robert

26 maja 2024

Brak komentarzy

Home News

Program Mentoringowy w BGK

Program Mentoringowy w BGK

Program mentoringowy w BGK

W czwartek 23 maja 2024 mieliśmy przyjemność prowadzić Spotkanie Inauguracyjne tzw. Kickoff trzeciej edycji programu mentoringowego w Banku Gospodarstwa Krajowego o nazwie #SymfoniaInspiracji. Jesteśmy zaszczyceni rolą otwierania całego przedsięwzięcia i dziękujemy za zaproszenie.

 

Przez najbliższy rok będziemy pracować z Mentorami. Będziemy przygotowywać ich do tej jakże odpowiedzialnej roli i towarzysząc im w drodze rozwoju. Już na początku czerwca poprowadzimy pierwsze 2-dniowe szkolenie dla mentorów, bogate w narzędzia i przygotowujące do pracy. Następnie będziemy organizować interwizje grupowe, superwizje indywidualne oraz kolejny dzień szkoleniowy akredytowanego programu.

Z radością informujemy, że w trzeciej edycji będziemy współpracować z firmą Stibitz. Firam Stibitz która podobnie jak my posiada akredytowany program mentoringowy w EMCC Global. Cieszymy się, że Bank wybrał do tej roli sprawdzonych dostawców, którzy dbają o to, by ich programy były akredytowane przez niezależne instytucje mentoringowe, takie jak EMCC Global. To daje potwierdzenie jakości wprowadzanych rozwiązań oraz prowadzących te programy.

Cały projekt doprowadza uczestników do międzynarodowej akredytacji EIA 🏆🏆. Niewiele organizacji decyduje się na tak kompleksowe podejście, co na pewno warto zaznaczyć .

🌟 Jesteśmy dumni że możemy wspierać BGK w tym rozwoju i dziękujemy wspaniałym liderkom projektu Lidia Robakowska i Aneta Kożuchowska za zaproszenie do współpracy i koordynowanie programu i prowadzenie inauguracji ❤️

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym i czekamy na wspaniały rok pełen rozwoju i inspiracji!

 

Z pozdrowieniami,
Zespół Norman Benett

Verified by MonsterInsights