robert

20 marca 2022

Brak komentarzy

Home Bez kategorii

Spotkanie na żywo

Spotkanie na żywo

TO NIESAMOWITE SPOTKANIE

Przez ostatnie 6 miesięcy zawodowego kursu online w Akredytowanej Akademii Coachingu i Mentoringu w Norman Benett znaliśmy się tylko z aplikacji zoom. Grupa tak się zżyła że zaproponowała wspólne spotkanie na żywo. I proszę 3 tygodnie później jesteśmy razem w naszej siedzibie w Komorowie. ŁĄCZY NAS ROZWÓJ … Dziękujemy że przyjechaliście nawet z odległych miast w Polsce i poza granic naszego kraju by spotkać się wspólnie na żywo BEZCENNE.

Bardzo Wam dziękujemy za magiczne popołudnie i wieczór i zapraszamy, drzwi naszych serc są zawsze szeroko otwarte.

Małgorzata Guellard, Monika Gołdowska, Aneta Ra, Jolanta Wieczorek , Magdalena Wawrzkiewicz, Tomił Tusz, Kasia Meller,
kurs coachingu online

kurs coachingu online

To niesamowite spotkanie, które miało miejsce po intensywnych sześciu miesiącach kursu online w Akredytowanej Akademii Coachingu i Mentoringu pod kierownictwem. Kaliny Greli i Roberta Łężaka, przyniosło nam nie tylko nową wiedzę i umiejętności, ale również głębokie więzi. Choć przez ten czas znaliśmy się tylko poprzez aplikację Zoom, nasza grupa stworzyła tak silne więzi, że postanowiliśmy zorganizować wspólne spotkanie na żywo. Po trzech tygodniach od tej decyzji, wszyscy zebraliśmy się w naszej siedzibie w Komorowie.

To spotkanie było dla nas niezwykłym doświadczeniem, które podkreśliło nasze pragnienie rozwoju. Jesteśmy wdzięczni, że nasi uczestnicy przyjechali nawet z odległych miast w Polsce, aby spotkać się osobiście. Było to bezcenne.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za to magiczne popołudnie i wieczór. Spotkanie to nie tylko umocniło nasze więzi i przyjaźnie, ale również dostarczyło nam ogromnej inspiracji. Byliśmy świadkami wymiany wiedzy, doświadczeń i historii sukcesów, które każdy z nas mógł się podzielić. Było to nie tylko okazją do integracji, ale także do pogłębienia naszych umiejętności i przyswojenia nowych perspektyw.

Drzwi naszych serc są zawsze szeroko otwarte dla naszej grupy. Mimo, że każdy z nas będzie kontynuował swoją podróż rozwojową, będziemy pamiętać o tym wyjątkowym spotkaniu. Mamy nadzieję, że nasze więzi i relacje będą trwać, a spotkanie to będzie tylko początkiem kolejnych niezapomnianych chwil.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za wspaniałe doświadczenie, które nam dostarczyliście. Jesteśmy wdzięczni za to, że mogliśmy poznać się osobiście i spędzić razem niezapomniany czas.

Verified by MonsterInsights