Nasze kursy
Home

Szkolenia

Szkolenia

< style="color:; padding:px; text-align:; font-size:px; line-height:px; letter-spacing: px; font-weight:;" class=" ">Szkolenia
Przywództwo w organizacji

Skuteczne zarządzanie wymaga konkretnej wiedzy i specyficznych umiejętności dla danej branży. Norman Benett wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom, tworząc programy szkoleniowe z zakresu zarządzania, odpowiednie dla kadry menedżerskiej Twojej firmy, czyli Przywództwo w organizacji.

Przywództwo w organizacji to złożona zdolność, którą można rozwijać i której można się uczyć. Przywództwo w organizacji realizuje się w dwóch wymiarach: społecznym i indywidualnym. Stajemy się przywódcami dzięki temu, że ludzie wybierają nas na przywódców. Robią to gdyż posiadamy cechy i wypracowaliśmy zdolności, które sprawiają, że możemy taką rolę odgrywać. Nasze przywództwo pojawia się wraz z wizją, która łączy ludzi. Lider sprawia, że wizja staje się atrakcyjna dla grupy, a nie tylko dla niego samego. Jeśli istnieje „duch grupy”, przywódca musi sie odnieść do niego, tak samo jak musi potrafić komunikować się z każdą z osób. Źródło – Robert B. Dilts (Przywództwo z wizją)

 

Motywowanie zespołu

 

Przewodzenie i style zarządzania

Przywództwo w organizacji to przede wszystkim bycie dobrym menedżerem to sztuka i pasjonujące wyzwanie. Skuteczne przywództwo wymaga nie tylko doskonałych kwalifikacji i nastawienia na wynik, ale także troski o ludzi i umiejętności bycia dla nich liderem, przewodnikiem, a gdy trzeba także przyjacielem. Takie podejście jest naszym zdaniem drogą, która zapewnia długoterminowy sukces i pozwala czerpać prawdziwą radość z kierowania zespołem. Na naszych szkoleniach dowiesz się, jak to zrobić właśnie na kursie Przywództwo w organizacji.

Verified by MonsterInsights