robert

14 lipca 2015

Brak komentarzy

Home ever green

Zabić Coacha

Zabić Coacha

Książka „Zabić Coacha. O miłości i nienawiści do autorytetów w Polsce” to publikacja, która próbuje przeciwdziałać czarnemu PR-owi, jaki towarzyszy pracy coachingowej i temu, nie do końca jeszcze budzącemu zaufanie zawodowi. Kim w zasadzie jest coach? To trener, osoba,  która przeprowadza ustalone przez siebie treningi. Celem treningów jest pomoc w odniesieniu sukcesu, lub w rozwinięciu skrzydeł człowiekowi, który bierze udział w  sesjach coachingowych. Innymi słowy, coach to autorytet, mentor, którego zadaniem jest doprowadzić Cię do sukcesu.

 

Zabić Coacha – najnowsza książka Macieja Bennewicza

 

 

Poranek RDC: Książka „Zabić Coacha. O miłości i nienawiści do autorytetów w Polsce

 

 

Duchowy przywódca, mędrzec, doradca, czyli ktoś, kto zawsze jest o jeden krok za nami, czasem zaś nad nami — i cicho, cierpliwie, lecz nie nachalnie szepce nam do ucha. Ktoś, kto zna odpowiedzi na podstawowe pytania i chce się nimi dzielić. Co więcej, ciut lepszy, nieco mądrzejszy, a może tylko trochę bardziej wrażliwy, uważniejszy na świat, który nas otacza. Autorytet. Ofiara dzisiejszych czasów. Kiedyś nieomylny, dziś codziennie po tysiąckroć zabijany tekstami radykalnych dziennikarzy reprezentujących przeciwną stronę. Atakowany w jedynie słusznych mediach. Dobijany mocnymi słowami internetowych hejterów. Obśmiewany przez ludzi, którzy „wiedzą lepiej”, choć w rzeczywistości nie wiedzą nic. Bo kto wie, ten słucha. Słucha i uczy się — od prawdziwych autorytetów.

 

 

Książka o coachingu w Polsce

 

Książka opowiada również o tym, jak trudną i wyboistą drogę przeszedł coaching w naszym kraju. Z jakiego powodu „dorobiono mu gębę”? Właśnie o tym jest ta książka! Autor, Maciej Bennewicz, pisze także o zróżnicowanych przyczynach takiego stanu rzeczy. Skupia się również na wnioskach, jakie powinno się wyciągnąć z tej sytuacji. W swej publikacji proponuje wyjątkowo skuteczne metody, jakie przeciwdziałają negatywnemu PR- owi oraz proponuje sprawdzone metody pracy coachingowej. Na początku te metody mogą budzić opór, czy kontrowersje, ale są niezwykle efektywne.

 

 

Gościem „Poranka RDC” był Maciej Bennewicz – autor książki. Źródło Radio dla Ciebie

Tags :
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights