robert

17 września 2016

Brak komentarzy

Home kategoria 2

1 dzień konferencji dla HR

1 dzień konferencji dla HR

1 dzień konferencji dla HR zorganizowaliśmy przy współpracy z Wyższą Szkołą Menedżerską, EMCC Poland objęło event swoim patronatem.

 

Tytułem i tematem przewodnim były “Postawy i motywacja w wymagających czasach”.  W konferencji wzięło udział ponad 60 specjalistów z branży HR i biznesu. Trenerzy i coachowie Norman Benett poprowadzili serię wykładów i warsztatów  prezentujących narzędzia coachingu,  mentoringu  i narzędzia managerskie  – jako panaceum na  wymagające sytuacje i wyzwania obecnych czasów.

Prelegentami byli również managerowie z firm: Sempertrans, Dell-EMC i Roche, którzy podzielili się swoimi wnioskami.  Przedstawiony został kompleksowy projekt rozwoju kadry kierowniczej i kształtowania postaw, realizowany przez Norman Benett w firmie Sempertrans.  Managerowie z firm Dell-EMC i Roche opowiadali jakie efekty przyniósł projekt Executive Coachingu prowadzony przez coachów Norman Benett.  Dyskusje w grupach pomogły podzielić się dobrymi praktykami w zakresie: “Jak budować zaangażowanie wobec zmian?”, “Jak zarządzać wielopokoleniowym zespołem?”, “Jak wprowadzić projekt coachingu i mentoringu w firmie?” itp.

 

 

Certyfikat apwsm walizka coaching travel

 

1 dzień konferencji dla HR zakończył się wystąpieniem Kierownika Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Menedżerskiej. Kierownik zaprosił na nowy kierunek studiów “Akademia Przywództwa”.  Konferencję uatrakcyjniło również losowanie wartościowych nagród wśród naszych uczestników.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x