9 zajęcia Coaching Master Class

Dziś odbyły się on-line 9 zajęcia Coaching Master Class czyli zajęcia wyłącznie dla doświadczonych Coachów. Było to przedostatnie spotkanie. Kurs Coaching Master Class jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy ukończyli już kurs coachingu na poziomie Practitioner i chcieliby pogłębiać swoją wiedzę i doświadczenie.

 

9 coaching master class

 

Podczas 4 godzin zajęć omówiliśmy teorię i pokazaliśmy 2 techniki: od Trójkąta Dramatycznego (Trójkąta Karpmana) do Trójkąta Świadomości oraz od Muszę do Chcę. Adaptując się zatem do aktualnej sytuacji pandemicznej, dostosowaliśmy pomoce dla coachów online. Podzieliliśmy się specjalnie przygotowanym narzędziem w interaktywnym arkuszu EXCEL, następnie zaprezentowaliśmy jak tę technikę prowadzić zdalnie dzięki właśnie temu arkuszowi. 

trojkąt dramatyczny

 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom doświadczonym i akredytowanym coachom EMCC: Malgorzata Laube, Marzena Kornata, Beata Przybyłowska, Kasia Pisula, Kornelia Asztemborska, Agnieszka Kozioł-Grabowska, Maria Bielecka, Agata Stec, Agnieszka Pankau, Alex Skirmuntt.

 

Zapraszamy zatem na kolejną edycję Coaching Master Class już w lutym 2021 > link poniżej >https://normanbenett.pl/courses/coaching-masterclass/

 

9 zajęcia Coaching Master Class program:

 

  1. Nowa Technika – Wzorzec Adaptacja
  2. Rozszerzona Technika Góra lodowa dla wielu ról
  3. Psychobiologia podstawy
  4. Racjonalne Terapia Zachowań RTZ
  5. Ustawienia Systemowe
  6. Ustawienia Berta Hellingera
  7. Mindfulness w coachingu
  8. Praca z emocjami
  9. Nowa technika – Chcę mogę wybieram
  10. Nowa technika – Sprzężenie zwrotne do przyszłości

Jeśli chcesz także zobaczyć, czym zajmowaliśmy się na innych spotkaniach, sprawdź:

Verified by MonsterInsights