robert

13 października 2020

Jeden komentarz

Home Edukacja coachingowa

8 zajęcia Coaching Master Class

8 zajęcia Coaching Master Class

Dziś w Norman Benett widzieliśmy się na kolejnym już spotkaniu, przeznaczonym wyłącznie dla doświadczonych coachów. 8 zajęcia Coaching Master Class poświęcone były emocjom. 

 

8 zajęcia Coaching Master Class – dzisiejsze zajęcia dotyczyły emocji

 

Zajęcia prowadziła dr Lidia D. Czarkowska, która w latach 2010-2018 była dyrektorem Instytutu Jakości Życia oraz kierownik studiów podyplomowych: Coaching profesjonalny, Coaching menadżerski i Mentoring na Akademii Leona Koźmińskiego. Zawodowo zajmuje się zarówno psychologią i socjologią, jest konsultantem i coach- superwizorem. Posiada szeroką profesjonalną wiedzę popartą długoletnią biznesową praktyką z zakresu psychologii, socjologii, antropologii, zarządzania, komunikacji organizacyjnej, motywacji, budowania zespołów, rozwiązywania konfliktów oraz rozwoju potencjału człowieka. Dr Lidia D. Czarkowska jest też autorką książek Antropologia ekonomiczna i Nowy Profesjonalizm oraz redaktorem naczelnym czasopisma naukowego Coaching Review. 

Zajęcia były prowadzone hybrydowo. Cześć uczestników brała udział w zajęciach on-line.

 

Witaj gniewie, co mi chcesz przekazać?

 

 

Uczyliśmy się jak rozpoznawać emocje, a także jak z nimi sobie radzić. Jak radzić sobie z emocjami, aby nie doszło do konfliktu? Każde zagadnienie omawialiśmy z punktu widzenia coacha oraz jak pomóc klientowi. Rozmawialiśmy o różnych typach osobowości, w szczególności o introwertyzmie i ekstrawertyzmie i jaki mają wpływ na relacje.

Lidia Czarkowska uczyła nas 7 podstawowych emocji przyjemnych, a także nieprzyjemnych dobranych na zasadzie przeciwieństw:

  • Gniew – akceptacja
  • Wstręt – zachwyt
  • Frustracja – spełnienie
  • Lęk i strach – miłość
  • Poczucie winy – poczucie wartości
  • Poczucie krzywdy – wdzięczność
  • Smutek – szczęście

Zajęcia można zaliczyć do akredytacji indywidualnej EMCC do CPD Continuing Professional Development

Zobacz, czym zajmowaliśmy się na innych spotkaniach Coaching Master Class:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights