robert

01 marca 2016

Brak komentarzy

Home Kursy coachingowe

Coaching na Maderze

Coaching na Maderze

Coaching na Maderze z Maciejem Bennewiczem startuje już za 7 dni.

To już nasza 7 wyprawa z rozwojem osobistym.

Dla kogo?
Jeśli interesujesz się podróżami i rozwojem osobistym, coachingiem. Jesteś coachem, trenerem lub menadżerem. Jeśli z powodzeniem zdobyłeś certyfikat coacha lub studia podyplomowe. Czytasz książki dotyczące motywowania, rozwoju, coachingu. Ten kurs jest właśnie dla ciebie.

Jak?
Działamy na podstawie najnowsze osiągnięcia psychologii zorientowanej na proces i pracy z systemem umysł/ ciało, a także podejścia niedualnego. Bazą będą dwie gry coachingowe, kołczoGRY autorstwa Macieja Bennewicza. KryZYSK, czyli 99 mil do portu oraz STO MAP DO CELU.  Pracujemy przez cały kurs z wykorzystaniem procesów uważności. Otoczenie, przyroda, zjawiskowe miejsca, przestrzeń, dynamicznie zmieniające się sytuacje. jak i procesy grupowe będą zaproszeniem do odnajdywania inspiracji osobistych, skojarzeń i metafor. To, co inne osoby osiągają w wyniku długotrwałych procesów. Ty uzyskasz w ciągu jednej sesji generując zmiany, które przyjdą błyskawicznie i trwale. Stanie się tak dzięki wykorzystaniu technik pracy z grami coachingowym, kołczoGRAMI.

W pakiecie z LICENCJĄ SELF COACHING

Co się wydarzy?
Ośmiodniowa wyprawa z coachingiem na jedną z wysp szczęśliwych to też self coaching. Innymi słowy, trening osobistej zmiany, odkrywanie własnych, mocnych stron, wewnętrznej drogi do poczucia tożsamości, równowagi i spełnienia. To zaproszenie do poszukiwania odpowiedzi czym jest moje indywidualne poczucie szczęścia i jakie drogi do niego prowadzą? Pod opieką profesjonalnych, doświadczonych coachów i podróżników z odwagą sięgniesz po nowe odkrycia i zasoby. Szczęście może być w zasięgu ręki tak namacalne i autentyczne jak codzienny chleb na śniadanie. Nowatorsko i bezpiecznie. Przyjaźnie i skutecznie dokonasz rewolucyjnych odkryć, w dobrym dla siebie tempie. Na czym będzie polegać rewolucja? To, co dotychczas wydawało ci się ograniczające i trudne, nie będzie już zaśmiecać twojej uwagi.  Twoje nowe pomysły na siebie staną się strategią sukcesu.

Jak?

Przyroda, zjawiskowe miejsca, podróż poza codzienną strefę komfortu są naturalnym zaproszeniem do zmiany. W tych nowych miejscach, sytuacjach, krajobrazach przeżyjesz gry coachingowe, jakich jeszcze na rynku polskim nie było. Doświadczysz pracy na własnych zasobach i umiejętnościach – od prostych skojarzeń, po bardziej złożone ćwiczenia i kreacje własnej wyobraźni, do tworzenia konkretnych strategii sukcesu.

Gry

Pierwsza z gier kryZysk, czyli 99 mil do portu wykorzystuje elementy nawiązujące do tradycyjnych gier planszowych oraz gier RPG [role-playing game]. Jednak jej główną częścią jest praca na własnych zasobach oraz skuteczne ustalanie celów, zamiarów dotyczących przyszłości oraz spodziewanych rezultatów, czyli efektów.
Druga gra: STO MAP DO CELU  jest grą z użyciem trzech, specjalnie zaprojektowanych talii kart, dzięki którym posługujemy się zarówno pobudzającymi pytaniami, sekwencją skojarzeń do inspirujących historii oraz technikami kreatywnymi, dzięki którym uruchamiane są osobiste talenty, jak i zasoby. Dzięki grze eksplorujemy różne strategie dochodzenia do rezultatu.

Ponadto.

Każda z gier uzupełniona jest książką, a w przypadku STU MAP DO CELU mamy do czynienia również z gotowym podręcznikiem dotyczącym pracy kreatywnej w coachingu. Każda z gier to również zabawa zbliżona do role-playing game o wielopoziomowych możliwościach, pozwalająca na zajmowanie się dowolnymi tematami. Wszystkie z nich stwarzają niemal nieograniczone możliwości zabawy twórczej oraz daje wszechstronne pole zastosowań zarówno w obszarze biznesowym, rozwojowym, planowania przyszłości, pracy z grupą, jak i  po prostu dobrej rozrywki.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x