Ponad 400 absolwentów

robert

12 stycznia 2021

Brak komentarzy

Home ever green

Już ponad 400 osób ukończyło Akademię Coachingu w Norman Benett

Już ponad 400 osób ukończyło Akademię Coachingu w Norman Benett

W ciągu 13 lat już ponad 👩‍🎓 400 osób ukończyło naszą Akredytowaną Akademię Coachingu w Norman Benett Group.

Tym samy zdobyli nowy zawód odpowiedzialnego Certyfikowanego Coacha EMCC na poziomie PRACTITIONER. Wielu z nich kontynuowali potem współpracę przy bardziej zaawansowanych kursach. 

Brawo WY 👏

Co o naszych kursach coachingu mówią uczestnicy 400 osób ukończyło Akademię Coachingu

Bardzo wam dziękujemy, że wybieracie właśnie naszą Akademię i nadal jesteście z nami.

 

Kalina Grela-Łężak i Robert Łężak

 

400 osób ukończyło Akademię Coachingu – zobacz, co o naszych kursach mówią sami uczestnicy

Zobacz, co nas wyróżnia? Na czym polega wyjątkowość naszych kursów coachingowych? Obejrzyj filmy, przeczytaj rekomendacje i przekonaj się sam.

 

Dlaczego warto spotkać się z nami, tak jak 400 osób ukończyło Akademię Coachingu?

Zobacz, co wyróżnia kursy coachingu w Norman Benett na tle innych firm zajmujących się coachingiem. Nasz kurs coachingowy Coach Praktyk Biznesu otrzymał międzynarodowe wyróżnienie EQA European Quality Award na poziomie Practitioner. Europejska Nagroda Jakości EMCC za (EQA) oferuje na rynku bardzo potrzebne ramy umożliwiające jakości usług mentoringu i coachingu. Firmy, które posiadają ten certyfikat, są uznane za spełniające wysokie standardy zawodu. Zobacz, co o kursie mówią sami uczestnicy?

Oto tylko kilka z nich:

„Modułowy charakter, kameralna grupa oraz prowadzący dający przestrzeń na pytania i otwartą dyskusję pozwoliły mi rozpocząć przygodę z coachingiem, którą zamierzam kontynuować w przyszłości.”

Joanna Szlasa

„Najmocniejszą stroną kursu Coach Praktyk Biznesu w Norman Benett są narzędzia, ponieważ dostaje się komplet narzędzi z którymi można w sposób komfortowy pracować z klientami. Po skończonym kursie można w sposób komfortowy przeprowadzić sesje w sposób etyczny, odpowiedzialny i profesjonalny.”

Magdalena Chalecka

„Jest intensywny, angażuje w pełni. Czułam, że uczą mnie praktycy – ludzie, którzy wiedzą, co robią i chcą tą wiedzą podzielić się ze mną.”

Agnieszka Pankau

„Ukończyłam pierwszą edycję – wiedziałam, że trafiam pod skrzydła profesjonalistów: praktyków i pasjonatów zawodu, dbających o standardy, etykę i samych uczestników. Dostałam więcej, niż sobie wyobrażałam: dobre fundamenty, dobre praktyki, dbałość o zasady, nowych wspaniałych znajomych”

Joanna Daniel

Verified by MonsterInsights