Joanna Romanowska

Cześć 🙂 Jestem Asia, bardzo miło mi Cię poznać. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i o tym ,czym zajmuję się zawodowo i w czym mogę Ci pomóc, to zapraszam do zapoznania się z moją stroną. W swojej pracy jako psycholog i terpeuta skupiam się głównie na nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Terapii Poznawczo – Behawioralnej, z naciskiem na Racjonalną Terapię Zachowań. Jako coach, pomagam ludziom w poszukiwaniu ich celów życiowych, określaniu misji. Jako trener mentalny pomagam, zwłaszcza młodzieży w realizacji ich planów, zamierzeń, marzeń, celów oraz odnajdywaniu siebie i kształtowaniu właściwych postaw. Jako trener TUS uczę dzieci i młodzież podstawowych umiejętności społecznych. Jako trener biznesu i kompetencji miękkich prowadzę szkolenia z takich zakresów, jak: komunikacja interpersonalna, asertywności, pewność siebie, poczucie własnej wartości, zarządzanie sobą w czasie. I wreszcie – jako trener profilu osobowości persolog, prowadzę sesje indywidualne w oparciu o model osobowości persolog na podstawie raportu z testu wykonanego przez klienta. Testy robię zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży. W ramach profilu osobowości persolog prowadzę również warsztaty dla młodzieży. Moje kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z człowiekiem uświadomiło mi, jak ważne jest zwracanie uwagi na ludzkie potrzeby, kierowanie się miłością, życzliwością i wdzięcznością; jak niejednokrotnie proste sposoby są najlepszym rozwiązaniem na wszelkie wyzwania. Dążę w głównej mierze do tego, aby moi klienci dogłębnie poznali samych siebie, aby byli najlepszymi ekspertami w dążeniu do swoich celów, a przez to osiągnęli swoje własne szczęście i poczucie dobrostanu. Prowadzę moich klientów przez proces rozwoju osobistego, bazując głównie na ich zasobach, umiejętnościach, talentach. Kieruję się w swojej pracy podejściem holistycznym, czyli patrzę na człowieka całościowo, zwracając uwagę na jego psychikę, somatykę, biologię, duchowość zdrowie i kondycję fizyczną.

Czym się interesuje?

Moje zainteresowania to sport (lekkoatletyka, gimnastyka), śmiech, taniec, muzyka, wędrówki górskie, medytacje, czytanie książek, rozwój osobisty i kontakt z drugim człowiekiem.
Nie znaleziono żadnego nauczyciela
Nie znaleziono recenzji
KURSY
CENA

Spotkanie Absolwentów Norman Benett

PLN 0

WIDOK

Skontaktuj się ze mną    Klikając poniżej, aby przesłać ten formularz, potwierdzasz, że zapoznałeś się i podane przez Ciebie informacje będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką prywatności. Odpowiednie linki znajdują się w stopce strony.


    Please prove you are human by selecting the key.

    Verified by MonsterInsights