robert

17 kwietnia 2024

Brak komentarzy

Home Edukacja coachingowa

Współpraca z Akademia Ekonomiczno Humanistyczna w Warszawie

Współpraca z Akademia Ekonomiczno Humanistyczna w Warszawie

Akademia Ekonomiczno Humanistyczna

Nowa Era w Edukacji COACHINGU i MENTORINGU BIZNESOWEGO w Polsce!

Z nieukrywaną dumą informujemy, że nasza Akademia Coachingu i Mentoringu Norman Benett, która od 16 lat uczy i wyznacza standardy w edukacji coachingowej i mentoringowej i jest posiadaczem międzynarodowych akredytacji EQA EMCC Global, nawiązała współpracę z Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie .

Akademia Ekonomiczno Humanistyczna

Akademia Ekonomiczno Humanistyczna i Akademia Coachingu i Mentoringu Norman Benett

  • 🟨 Już od tego roku akademickiego razem wprowadzamy innowacyjny kierunek studiów: COACHING i MENTORING 🚀 . Jest to pierwszy program w Polsce, który integruje coaching i mentoring biznesowy, a także włącza międzynarodową akredytację EQA EMCC na poziomie PRAKTYK.
  • 🟨 Program będzie dostępny od października zarówno na studiach Executive MBA trwających 1,5 roku, jak i na studiach dziennych magisterskich o długości 2 lat. Jako wieloletni praktycy i wykładowcy kładziemy ogromny nacisk na praktyczne aspekty nauki – uczestnicy otrzymają dostęp do ponad 30 różnorodnych metod pracy.
  • 🟨 Dodatkowo, każdy z uczestników w trakcie studiów jest przygotowany do Międzynarodowej Indywidualnej Akredytacji COACHA I MENTORA EIA EMCC na poziomie PRAKTYK i po spełnieniu kryteriów otrzymuje ją na zakończenie.
  • 🟨 Specjalne słowa podziękowania kierujemy do Rektora dr hab. Konrada Janowskiego prof. AEH, do Dziekan Wydziału Biznesu dr @Barbara Sypniewska oraz Dyrektora Kolegium Kształcenia Podyplomowego mgr. Sławomir Jagieła, EMBA, DBA za inicjatywę i zaproszenie do tej ekscytującej współpracy. Dziękujemy również Prodziekanowi dr. Rafał Kusy oraz Pełnomocnikowi Rektora ds. rozwoju akademickiego Łukasz Świetnicki za współpracę we wspólnym projekcie.
  • 🟨 Rekrutacja na studia podyplomowe Executive MBA już się rozpoczęła! Nie przegap okazji, by rozwijać swoje kompetencje i rozszerzać zawodowe horyzonty. Więcej informacji oraz link do rejestracji znajdziesz poniżej:

🔗 Zapisz się teraz!

https://podyplomowe.vizja.pl/…/executive-master-of…/

🟨 Zacznij swoją podróż w świecie coachingowego i biznesowego mentoringu na najwyższym poziomie z Akademią Norman Benett Group oraz Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie.
Verified by MonsterInsights