za osobę /
PLN

Zapytaj o cenę

Home Kursy

Rozmowa dyscyplinująca

Rozmowa dyscyplinująca

Nauczyciel

Robert Łężak

Kategoria

Akademia Managera

Uczestnicy kursu

Nie ma jeszcze uczestników

Recenzje kursu

Nie ma jeszcze recenzji

W pierwszej części  szkolenia uczestnicy otrzymują niezbędną wiedzę na temat mechanizmów ujawniających się w trakcie rozmów dyscyplinująco – rozwojowych. Następnie otrzymają gotowe, sprawdzone narzędzia takie jak schemat rozmowy dyscyplinująco – rozwojowej, który mogą zastosować i/lub dopasować do własnych realnych rozmów. W dalszej części uczestnicy przećwiczą rozmowy dyscyplinująco-rozwojowe, dzięki czemu będą mogli zmierzyć się wymagającymi dla nich sytuacjami i poradzić sobie z towarzyszącym stresem i emocjami.

Program skierowany jest do wszystkich osób odpowiedzialnych za rozwój i dyscyplinowanie pracownikowi, w szczególności do: menedżerów każdego szczebla,  bezpośrednich przełożonych, a także członków zarządów, osób z działów HR, właścicieli firm. Szkolenie daje wgląd i wiedzę odnośnie sytuacji dyscyplinowania pracownika oraz przygotowuje managerów do tak wymagającej  sytuacji. Szkolenie dostarcza wiedzy, narzędzi oraz pozwala je przećwiczyć.
  • Wykorzystasz oddziaływanie motywacyjne w trakcie takiej rozmowy
  • Zachowasz własny autorytet lidera
  • Rozpoznasz przyczyny spadku motywacji pracownika i znajdziesz adekwatne rozwiązania
  • Zminimalizujesz negatywne emocje każdej ze stron
  • Usystematyzujesz wiedzę, poradzisz sobie z obawami przed taką rozmową
  • Przećwiczysz symulację rozmowy i przygotujesz się na możliwe reakcje pracownika.

Nasi nauczyciele

Robert Łężak

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY
ZOBACZ PROFIL

Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Prezes EMCC Poland, Partner Zarządzający Norman Benett Group

Cena : Free

Ilość miejsc : 10

Typologia : Akademia managera

Pytanie    Klikając poniżej, aby przesłać ten formularz, potwierdzasz, że zapoznałeś się i podane przez Ciebie informacje będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką prywatności. Odpowiednie linki znajdują się w stopce strony.    Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/norman/public_html/normanbenett-nowa/wp-content/plugins/nd-learning/inc/functions/functions.php on line 42