robert

05 kwietnia 2016

Brak komentarzy

Home kategoria 1

Kurs coachingu

Kurs coachingu

Właśnie zakończył się drugi 6-dniowy zjazd naszego podstawowego 16-dniowego kursu – kurs coachingu z certyfikacją EQA EMCC European Quality Award European Mentoring and Coaching Council. W związku z tym, za 10 dni uczestników czeka egzamin coachingowy. Składa się on z 2 testów i egzaminu praktycznego, na którym trzeba poprowadzić sesję coachingową z Klientem z ulicy.

 

Kurs coachingu Coach Praktyk Biznesu z europejskim certyfikatem profesjonalizmu w coachingu EQA EMCC- 26 edycja

 

 

Przede wszystkim uczestnicy podczas 15 dni kursu coachingu odbyli 270 godzin zajęć. Nauczyli się 20 technik coachingowych. Odbyli superwizje indywidualne i grupowe

 

Podsumowując, efektem ukończenia kursu coachingu będzie uzyskanie certyfikatu Coacha Praktyka Biznesu z European Quality Award EMCC (European Mentoring & Coaching Council) przyznanej kursowi Norman Benett Academy, jako pierwszemu kursowi polskiemu, powstałemu na podbudowie polskich doświadczeń biznesowych i edukacyjnych na podstawie nowoczesnej, światowej wiedzy edukacyjnej i coachingowej.

 

Kurs prowadzi Maciej Bennewicz i Robert Łężak.

 

Maciej Bennewiczposiada dziesięcioletnie doświadczenie w branży szkoleń skierowanych do biznesu. Z wykształcenia socjolog. Menedżer, trener. Twórca Ośrodka Rozwoju Psychologicznego „Persona”. Współtwórca i prowadzący cykl programów edukacyjnych dla młodzieży w TVP (1997-99 r.). Psychoterapeuta indywidualny i grupowy. Prowadził zajęcia i warsztaty w SWPS psychologii społecznej i psychoterapii, treningi interpersonalne i motywacyjne na Wydziale Psychologii UW, a także warsztaty z autoprezentacji i efektywności zawodowej na UW. Obecnie dyrektor rozwoju w firmie Norman Benett Group.

 

Robert ŁężakAkredytowany Mentor i Coach EMCC z akredytacją EIA na poziomie Practitioner. Ponadto nauczyciel, trener i menedżer z 20-letnim doświadczeniem. Uczy zawodu Coacha w Norman Benett Academy, na studiach podyplomowych z coachingu w Akademii Leona Koźmińskiego, Szkole Głównej Handlowej i Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania.

Od 2008 aktywnie pracuje jako Coach EMCC European Mentoring and Coaching Council.  Rozwija potencjał kadry kierowniczej i liderów w licznych organizacjach. Pracuje głównie z Menedżerami wysokiego szczebla w Executive Coaching łącząc narzędzia Coachingowe z Mentoringiem. Prowadzi również facylitacje i superwizje grupowe dla Menedżerów, Coachów i Trenerów.  Obecnie współwłaściciel firmy szkoleniowej Norman Benett i właściciel firmy Coaching Travel, zajmującej się coachingiem w czasie podróży. Od marca 2019 roku pełni także funkcję prezesa w European Mentoring and Coaching Council EMCC Poland.

 

Link do strony: https://normanbenett.pl/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights