robert

25 września 2016

Brak komentarzy

Home Wszystkie aktualności

Studia Podyplomowe

Studia Podyplomowe

Studia Podyplomowe – Akademia Przywództwa to wyjątkowe studia podyplomowe. Organizowane są przez Wyższą Szkołę Menedżerską i najlepszą firmę szkoleniowo-coachingową w Polsce Norman Benett. To połączenie gwarantuje kształcenie LIDERÓW NOWOCZESNYCH ORGANIZACJI, w których PRZEWODZENIE, WSPÓŁPRACA, SZACUNEK, PASJA, ASPIRACJE mają zastępować stare zasady zarządzania oparte na nakazach i systemie autokratycznym, które w na obecnym rynku już nie przynoszą spodziewanych efektów.

Celem głównym studiów jest przekazanie uczestnikom kompleksowej wiedzy i nabycie przez nich kluczowych, praktycznych umiejętności pozwalających im skutecznie i motywujący sposób przewodzić zespołom pracowników. Uczestnicy tych studiów podczas kolejnych zajęć będą rozwijali umiejętności, które POZWOLĄ STAĆ SIĘ LIDERAMI małych i wielkich społeczności – zarówno w biznesie, jak i poza nim. Będą pracować nad rozwojem swojego własnego potencjału, osobowości, intelektu, jak również poznają metody wywierania konstruktywnego wpływu na innych.

Studia Podyplomowe to przede wszystkim praktyczne warsztaty

Podczas 200 GODZIN PRAKTYCZNEGO WARSZTATU menadżerowie uzyskają kompetencje m.in. w zakresie:
Motywowania pozafinansowego
Coachingu i mentoringu
Ocen pracowniczych
Rozwiązywania konfliktów
Zarządzania czasem
Zarządzania zmianami
Wystąpień publicznych
Narzędzia i metody zarządzania

Poszczególne bloki tematyczne będą wzbogacone o SPOTKANIA Z DOŚWIADCZONYMI PRAKTYKAMI BIZNESU. Liderami, którzy dzięki doświadczeniu i charyzmie potrafili dokonać niezwykłych osiągnięć w zarządzanych przez siebie organizacjach. Podzielą się oni swoją wiedzą i strategiami sukcesu. Program studiów jest przygotowany w taki sposób, by większość czasu, tj min. 80% zajęć poświęconych było na ĆWICZENIA i WARSZTAT doskonalenia umiejętności przywódczych. Na teorię i ogólne zasady przeznaczone jest około 20% czasu.

TERAZ BEZ OPŁATY WPISOWEJ!

zapisz się

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x