robert

25 września 2016

Brak komentarzy

Home Wszystkie aktualności

Studia Podyplomowe

Studia Podyplomowe

Studia Podyplomowe – Akademia Przywództwa to wyjątkowe studia podyplomowe. Organizowane są przez Wyższą Szkołę Menedżerską i najlepszą firmę szkoleniowo-coachingową w Polsce Norman Benett. To połączenie gwarantuje kształcenie LIDERÓW NOWOCZESNYCH ORGANIZACJI, w których PRZEWODZENIE, WSPÓŁPRACA, SZACUNEK, PASJA, ASPIRACJE mają zastępować stare zasady zarządzania oparte na nakazach i systemie autokratycznym, które na obecnym rynku już nie przynoszą spodziewanych efektów.

 

Celem głównym studiów jest przekazanie uczestnikom kompleksowej wiedzy. Co więcej, nabycie przez nich kluczowych, praktycznych umiejętności pozwalających im skutecznie i w motywujący sposób przewodzić zespołom pracowników. Uczestnicy tych studiów podczas kolejnych zajęć będą rozwijali umiejętności, które POZWOLĄ STAĆ SIĘ LIDERAMI małych i wielkich społeczności – zarówno w biznesie, jak i poza nim. Będą pracować nad rozwojem swojego własnego potencjału, osobowości, intelektu, jak również poznają metody wywierania konstruktywnego wpływu na innych.

 

Studia Podyplomowe to przede wszystkim praktyczne warsztaty

 

Podczas 200 GODZIN PRAKTYCZNEGO WARSZTATU menadżerowie uzyskają kompetencje m.in. w zakresie:

 

  • Motywowania pozafinansowego
  • Coachingu i mentoringu
  • Ocen pracowniczych
  • Rozwiązywania konfliktów
  • Zarządzania czasem
  • Zarządzania zmianami
  • Wystąpień publicznych
  • Narzędzi i metod zarządzania

 

Poszczególne bloki tematyczne będą wzbogacone o SPOTKANIA Z DOŚWIADCZONYMI PRAKTYKAMI BIZNESU, liderami. Dzięki doświadczeniu i charyzmie potrafili oni dokonać niezwykłych osiągnięć w zarządzanych przez siebie organizacjach. Podzielą się swoją wiedzą i strategiami sukcesu. Program studiów przygotowaliśmy w taki sposób, by większość czasu, tj. minimum 80% zajęć poświęconych było na ĆWICZENIA i WARSZTAT doskonalenia umiejętności przywódczych. Na teorię i ogólne zasady przeznaczyliśmy około 20% czasu.

 

TERAZ BEZ OPŁATY WPISOWEJ!

 

zapisz się

 

0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights